Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

(...)Zostałem obrażony przez Platformę Obywatelską nominacją Stefana Niesiołowskiego na wicemarszałka Sejmu. Znowu polscy politycy uznali mnie za osobę, której można wcisnąć każdy towar, bo przecież polski wyborca nie ma żadnego poczucia smaku (...)

Mnie też ten wybór nie leży. Uważam posła Niesiołowskiego za pewien rodzaj parlamentarnej egzotyki. Ale czemu od razu się obrażać? Mieliśmy na marszałkowym stolcu wielu "ciekawych" polityków: Kern Andrzej, Lepper też Andrzej itp. Przeżywamy teraz polityczne deja vu. Dwa lata temu PiS nie zaczął jeszcze rządzić, a sejm V kadencji obradować, a już sypały się na nich gromy. Teraz jest tak samo. Jak mawiali politycy opcji nieszczególnie przeze mnie kochanej, pan Cymanski, pan Putra: "po owocach ich poznacie". No to poczekajmy, może Niesiołowski będzie drugim Małachowskim?

Zawsze przy każdych wyborach robię ten sam błąd. Myślę, że zmęczeni katastrofą polskiego parlamentaryzmu posłowie zwycięskiej partii podniosą trochę poprzeczkę wymagań wobec samych siebie. Po prostu z poczucia, że tak dalej być nie może.

Ten błąd to nadzieja, którą żywi każdy myślący wyborca.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak swoją drogą to ciekawe czy np. za pół roku obejrzymy w TVP "O dwóch takich co ukradli ksieżyc"?

Jeżeli dobrze sobie przypominam to za Regana można było w USA oglądać filmy z jego uczestnictwem w tv.

U nas wzorem zakazanych piosenek mamy zakazane filmy: Klosy, tankistów i bliźniaków.

Nie ma to jak tradycja. Tylko czy to nasza czy narzucona przez sąsiadów. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to ciekawe czy np. za pół roku obejrzymy w TVP "O dwóch takich co ukradli ksieżyc"?

Jeżeli dobrze sobie przypominam to za Regana można było w USA oglądać filmy z jego uczestnictwem w tv.

Dżizus, a kto to będzie chciał oglądać? Kałużyńskiego brakło i kto dziś poprowadzi "Perły z lamusa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w tv można podziwiać kolejne wielkie osiągnięcie odchodzącego rządu. Kilkutysięczne kolejki rolników kłębią się przed oddziałami wojewódzkimi ARiMR w oczekiwaniu na możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie modernizacji gospodarstwa. Oczywiście nie mozna było wcześniej przygotować się na przyjęcie takiej ilości wniosków. Oczywiście powiatowe i mniejsze oddziały nie przyjmują wniosków - rolnicy muszą się pofatygować do miast wojewódzkich i koczować tam po kilka dni pod agencją. Oczywiście Andrzej Lepper był najlepszym ministrem rolnictwa, który zostawił po sobie wspaniałą spuściznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niesamowicie przykro :( To już nie jest smieszne :evil: Po tym co uczynił (albo raczej czego nie zrobił) Jasnie Nam Panujacy Prezydent - sposób wręczenia nominacji nowemu Premierowi.

I co tu sie dziwic, ze nie lubię ich, wcale. Pocieszajace jest jednak to, że te 3 lata jakoś przetrzymamy, no chyba, że stanie sie jak w zwrotkach wspomnianej piosenki - oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze podejrzewał jaśnie prezydenta o klasę :-?

 

http://wiadomosci.onet.pl/1638373,11,item.html

No własnie..

Dlatego tez trochę jeszcze w wesołym wątku o pisach będzie, oj będzie..

Toż to główni dostarczyciele tematów 8) 8) 8)

Co bysmy bez nich zrobili. Smutno by było :cry:

A tak? Cos czuje w kościach, że prezio godnie będzie zastepował brata z ex koalicjantami :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem - chyba Jaruś nienajgorzej przemyślał moment ewakuacji. Albo po prostu ma szczęście.

Tendencje świadczące o pogarszającej się koniunkturze i informacje o kryzysie w Stanach były widoczne od pół roku, ale mieliśmy nieustającą propagandę sukcesu i byliśmy tygrysem... A teraz będzie na PO ckolwiek by wyszło negatywnego. A że to jest wynik działań PiS i przetupania 2 lat dobrej koniunktury, to już oczywiście szczekacze nie powiedzą :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wręczenia nominacji.

 

Dawno, dawno temu był taki plakat z napisem: "Zapluty karzeł reakcji"

 

Klasę można zdobyć nawet na podwórku.

 

Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalapan, a Fe. Przecież mógł wręczyć przez kuchenne okno nominację, albo wysłać pocztą. :D Okazał klasę. On się na podwórku nie wychowywał. On miał bonę (chyba). S pierwa madame za nim chodiła potiom mesje ejo smienił (Puszkin z pamięci). :D (Oniegin)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...