Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:roll: Przyganiał kocioł garnkowi.

 

się biorą takie ludzkie mendy, którym się jad niemal uszami wylewa ?... Jakimż fiutem smętnie zwisłym musi być człowiek, by w tak sk...syński sposób szkalować drugiego człowieka, a nawet cały naród ? To, co przytaczasz, nipiesku, ma wg mnie bardzo podobną wymowę do powyższych bluzgów. Trochę się tylko różńi formą.

 

I ty, nipiesku, przytaczając takie pełne nienawiści rzygi chcesz coś komuś udowodnić ?...

 

To zawszony, wredny i plugawy kundel

 

Zacytowany tekst można jednak było skomentować, jak już, w sposób cywilizowany... W zacytowanym tekście nia ma ani krzty nienawiści...

Jest tam wyrażony jedynie czyjś pogląd. Czy słuszny , tego nie wie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być "ale w koło jest wesoło", nawet jeżeli sarkasatycznie

a co Wy tu zrobiliście? knajackie przepychanki z udowadnianiem, kto jest głupszy, kto łże, a kto jedynie słuszne poglądy reprezentuje, łącznie z żenującymi epitetami

sam dałem sie wciągnąć w te gów.no, które zrobiliście z tematu,

ale cóż, ma się pewne slabości :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowany tekst można jednak było skomentować, jak już, w sposób cywilizowany...

 

No to słucham:...

 

W zacytowanym tekście nia ma ani krzty nienawiści...

 

Neeee, no wcaaale, skądże znowu ! :D Tam jest miłośc bliżniego w najczystszej postaci !

 

sam dałem sie wciągnąć w te gów.no, które zrobiliście z tematu,

 

No a jak się nazywa ktos, kto siedzi w takowym ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowany tekst można jednak było skomentować, jak już, w sposób cywilizowany...

 

No to słucham:...

 

W zacytowanym tekście nia ma ani krzty nienawiści...

 

Neeee, no wcaaale, skądże znowu ! :D Tam jest miłośc bliżniego w najczystszej postaci !

 

sam dałem sie wciągnąć w te gów.no, które zrobiliście z tematu,

 

No a jak się nazywa ktos, kto siedzi w takowym ?...

ja to zacytuję, bo ktoś ma do kogoś pretensje, że manipuluje tekstami :D

dla mnie extra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbossa, to po cholerę tu wlazłeś? Określ się. Podobają ci sie teksty lewakka, nipsan-iczegoś-tam. To rzeknij. Nie podobaja ci się to wypowiedz tol.

Bo oni liczą na ciebie jak na Boguslawa.

Ale nie jęcz i nie płacz. 8)

nie jeczę i nie płaczę

tylko nie podoba mi sie forma "polemiki"

teksty lewakka mogą mi się podobać, lub nie, ale sposób reakcji na nie to inna bajka

 

 

tomciu - dałeś du.py na całego, ja już nie będę Cię poważnie traktować, udowodniłeś Swą niewiarygodność :D

o Wielki Manipulatorze

No a jak się nazywa ktos, kto siedzi w takowym ?...

nie wiesz :o

Tomek_J

a co ciekawe,najwyraźniej Ci się to podoba :D

 

 

ale jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie podoba mi sie forma "polemiki"

teksty lewakka mogą mi się podobać, lub nie, ale sposób reakcji na nie to inna bajka

 

 

najlepsza reakcja na teksty lewakka i jemu podobnych

bylby "ignore" .

 

szkoda czasu.

bo jak mowil poeta :

taka mam mysl zlota

ze mozliwe sa dyskusje

ale nie z idiota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to Ty Barbossa w innym watku pisałeś o "szacunku" i "powadze Urzedu Prezydenta". Ale mam dylemat, skoro cały czas te resztki tego, co powinienem posiadac ,z uporem maniaka zabiera mi się

Prezydent Lech Kaczyński odgradza się od narodu. Właśnie ruszyła budowa potężnego ogrodzenia wokół prezydenckiej rezydencji na Helu. Siatka stanie także na plaży oraz oszpeci kawał Zatoki Puckiej.

Ogrodzenie otoczy 143-hektarową działkę prezydenta położoną między Juratą a Helem. Będzie długie na trzy i pół kilometra, zbudowane na podmurówce, wysokie na dwa metry i zwieńczone kłębami drutu kolczastego.....

Polskie prawo zakazuje grodzenia plaż morskich, linii brzegowych jezior oraz rzek. Ponad prawem stoi jedynie prezydent, o czym niedługo przekonają się plażowicze wypoczywający na Helu ....

 

Przed kompletną katastrofą turystów uchronił Urząd Morski w Gdyni. "Początkowo Kancelaria Prezydenta chciała wybudować coś na kształt parkanu całkowicie zasłaniającego widok. Odrzuciliśmy ten projekt, ale na zwykłe ogrodzenie musieliśmy się zgodzić

 

Chyba powoli trace resztki szacunku do Urzedu Prezydenta.

A ja głupi, przez cały czas namawiam Forumowiczów do przestrzegania zasad określonych prawem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam przed nosem biografię Bartoszewskiego, jeszcze nie czytaną, ale przejrzałam te miejsca, których dotyczył ten rynsztok :roll:

 

Z Oświęcimia wyciągnął go ojciec, dosłownie stanął na głowie i użył znajomości z Czerwonego Krzyża, wciągnął syna na listę omyłkowo aresztowanych pracowników tej organizacji i użył koneksji ze znajomym, który podpisał volkslistę. Prawdziwy patriota oczywiście powinien zrobić podkop albo pozwolić synowi zginąć tam godnie albo wyprowadzić przez ten podkop wszystkich więźniów i ukryć ich w swojej kuchni...

Co do bohaterstwa - nie widziałam kreowania się na szefa organizacji, tylko opisy wyciągania konkretnych osób z getta i imiona współpracowników - robiło się to zespołowo, Bartoszewski nie był spidermanem... Oczywiście takie działanie to nie jest bohaterstwo w żadnym wypadku i trzeba to pisać w cudzysłowiu. Groziła za to tylko kara śmierci dla wykonawcy i rodziny.

Oczywiście pies z wydrą zrobili w życiu więcej co daje im prawo do takich sądów...

Co do zawartych w tych wypocinach ocen żydostwa Bratoszewskiego, masonerii TP i oceny działania instytutu Wiesenthala się nie wypowiem, bo kończą mi się słowa uznane za cenzuralne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśleć że kiedyś jak Nellu była w PO, l

 

 

 

Nelly Rokita NIGDY nie należała do PO.

Chrzanie Nelly Rokite, jej męża i to do jakiej partii naleza! I to czy pisano o nich dobrze czy źle

 

Ale nie nawidzę ktos specjalnie i z pelna premedytacja pisze nie prawdziwe informacje i przekazuje bzdury .

W pierwszym wypadku jesteś miernej jakosci manipulantem , w drugim - "tylko" niedouczonym człowieczkiem

Chyba sie z choinki urwales :D :D :D

Nasz lewak to pierwsza woda :D , ale nie miej zalu do niego :wink:

 

Przed 2001 Nelli była związana ze Stronnictwem Konserwatywno-Ludowym i wydawała co miesiąc partyjny informator[1]. Następnie przeszła do Platformy Obywatelskiej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita

 

Działaczka krakowskiej Platformy Obywatelskiej, żona Jana Rokity - jednego z liderów tej partii Nelly Rokita złożyła swoją legitymację partyjną.

http://pl.wikinews.org/wiki/Nelly_Rokita_odesz%C5%82a_z_Platformy_Obywatelskiej

 

Yasmin i rrmi przeprosicie???

 

 

NAzwać lewakka klamcą, barbarosse, Bogusława i kazdego kto ma inne zdanie, oczerniać, oceniać, opluwać...

 

i tak wkoło, to obraz ludzi którym się udało, ludzi którzy się w zyciu dorobili, którzy chwalą sie kontami, elyta umysłowa, elyta inteligencji, to obraz ludzi którzy głosowali na PO i PSL..., codzienna jatka...

 

na tym forum mamy obraz wyborców partii obecnego rządu..., codziennie tylko o PIS/Samoobronie...

 

p.s. Jestem lewakiem, ale nie jestem nipiesniwydra, gdybym był dawno by ten nick redakcja skasowała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...