Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Cytując[/i]]
tomciu - dałeś du.py na całego, ja już nie będę Cię poważnie traktować, udowodniłeś Swą niewiarygodność :D o Wielki Manipulatorze

 

I tak dalej, i tak dalej, pierdu-pierdu bez znaczenia. To zapewne jest, jako rzekł jeden barbuś, komentarz i polemika z klasą.

Twój poziom, sam go okeśliłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przed 2001 Nelli była związana ze Stronnictwem Konserwatywno-Ludowym (...) Następnie przeszła do Platformy Obywatelskiej. (...) Nelly Rokita złożyła swoją legitymację partyjną.

 

I wylądowała w PiS-ie. Ja wyręczę Yasmin i rrmi: przepraszam, że okazała się chorągiewką.

 

NAzwać lewakka klamcą, barbarosse, Bogusława i kazdego kto ma inne zdanie, oczerniać, oceniać, opluwać...

 

Wy nie macie zdania, wam je wszczepiono.

 

to obraz ludzi którym się udało, ludzi którzy się w zyciu dorobili, którzy chwalą sie kontami, elyta umysłowa, elyta inteligencji

 

Znaczy się: zazdrościsz ?

 

na tym forum mamy obraz wyborców partii obecnego rządu...

 

:o Ale ja nie głosowałem na PO ! :o

 

p.s. Jestem lewakiem, ale nie jestem nipiesniwydra

 

Ależ jesteś ! Właśnie taki ni pies, ni wydra ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując[/i]]
nie bedę głosował na ...

 

PIS

 

Twój poziom, sam go okeśliłeś :D

 

Barbuś, znowu pierdu-pierdu bez znaczenia.

nie dziecino :D

i już mnie nie "wyprowadzisz" z równowagi :D

pisz, pisz, pewnie szybciej "ucieknie" post w którym dałeś du.py :D

 

sSiwy12, czy masz propozycję "zamiast.." :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam sama dla siebie - co daje takie wylewanie frustracji :roll: ?

 

Oj, no to powiem: mnie to bawi :) Z nimi to tak jak w "Lalce" z kozakiem w witrynie sklepu starego Mincla. Jak się go szarpało za sznureczek, to tak fajnie fikał rączkami i nóżkami... Tu tak samo: oni myślą, że bawią się ludżmi manipulując na forum, prowokując do kłótni itd., a tymczasem sami stają się obiektem manipulacji. :D Trzeba tylko szarpnąć odpowiednio za sznureczek.

 

The end. Barbossa, Lewakk i klony wszelkie - miłego i spokojnego weekendu ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jatka. :lol: :lol: :lol:

 

1. Dziękuję Mtomowi za skasowanie nicka lewakk, bedzie mógł sobie ze spółką pogadac o wielonickowości, zapewne w imię pluralizmu...., ale cóż PO obejmuje rządy, pewnie trzeba kasowac tych co mają inne zdanie, albo jak to powiedziało puste drzewo, trzeba pakowac manatki...

:o :o :o Że to niby ja skasowałem lewakka? Nie jestem adminem tego forum.

 

Tylko zapytam, ile tych donosów napisałeś????

 

Tak samo łatwo je piszesz jak nazywasz innych kłamcami???

 

To tłuamczy czemu ilka osób nazwało Cię trollem..., ale jak nazwać kogoś kto jest w wątkach politycznych dzień w dzień, strach pomyśleć w ilu jeszcze forach....

Wygląda mi to na klasyczne pomówienie. Jako, że nie mam nic wspólnego z tym o co oskarża mnie forumowicz, zapytam na priva Szanowną Redakcję o powody skasowania nicka lewakk. Za zgodą Redakcji odpowiedź opublikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jatka. :lol: :lol: :lol:

 

 

Wygląda mi to na klasyczne pomówienie. Jako, że nie mam nic wspólnego z tym o co oskarża mnie forumowicz, zapytam na priva Szanowną Redakcję o powody skasowania nicka lewakk. Za zgodą Redakcji odpowiedź opublikuję.

o zgodę nie musisz prosić, to publiczna instytucja, nie ma nic do ukrycia,

a przy okazji coś pokasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...