Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Priv, to priv. Nie każdy życzy sobie jego publikacji...

W każdym razie jeżeli coś sie kasuje, powinno się przynajmniej podać przyczyny...

naiwny jesteś :o

ja się z czymś takim nie spotkałem :-?

chyba, że chcesz usunąć "niewgodne" treści, to oczywiście priv do redakcji jak najbardziej :D

The end. Barbossa, Lewakk i klony wszelkie - miłego i spokojnego weekendu !

aż się boję zapytać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naiwny jesteś :o

ja się z czymś takim nie spotkałem :-?

chyba, że chcesz usunąć "niewgodne" treści, to oczywiście priv do redakcji jak najbardziej :D

Mówisz, że tak to działa? Nie wiem, nie mam doświadczenia.

 

Nikt Redakcji nie zabrania wytłumaczyć na forum swoje decyzje. Ja natomiast nie pozwolę sobie, by jakiś wielonickowiec bezpodstawnie (i to nie pierwszy raz) mnie oskarżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, gdzieżbym śmiał Ciebie oskarżać o tak niecny postępek. Wielonickowiec został dawno zdefiniowany. Ba, nawet sam się przyznał:

p.s. Jestem lewakiem, ale nie jestem nipiesniwydra, gdybym był dawno by ten nick redakcja skasowała....
Pozostałe jego wcielenia, również są ogólnie znane...

 

Doskonały przykład odrywania od stołka granatem:

- Antoni Macierewicz się po prostu ukrył. Nie było innej formy dostarczenia mu decyzji o jego dymisji - wręczyła mu ją więc żandarmeria wojskowa – powiedział w Radiowej Jedynce Bogdan Klich, nowy minister obrony narodowej. :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ludzi oceniam po ich postepowaniu, a nie po narodowości, religii, kolorze skóry czy orientacji seksualnej. Pisałem już o tym, ale powtarzam dla przypomnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jatka. :lol: :lol: :lol:

 

1. Dziękuję Mtomowi za skasowanie nicka lewakk, bedzie mógł sobie ze spółką pogadac o wielonickowości, zapewne w imię pluralizmu...., ale cóż PO obejmuje rządy, pewnie trzeba kasowac tych co mają inne zdanie, albo jak to powiedziało puste drzewo, trzeba pakowac manatki...

:o :o :o Że to niby ja skasowałem lewakka? Nie jestem adminem tego forum.

 

Tylko zapytam, ile tych donosów napisałeś????

 

Tak samo łatwo je piszesz jak nazywasz innych kłamcami???

 

To tłuamczy czemu ilka osób nazwało Cię trollem..., ale jak nazwać kogoś kto jest w wątkach politycznych dzień w dzień, strach pomyśleć w ilu jeszcze forach....

Wygląda mi to na klasyczne pomówienie. Jako, że nie mam nic wspólnego z tym o co oskarża mnie forumowicz, zapytam na priva Szanowną Redakcję o powody skasowania nicka lewakk. Za zgodą Redakcji odpowiedź opublikuję.

 

Czyli co przyznajesz się???? 8) 8) 8) Może zaczniesz publikować to co opiszesz do Redakcji????

 

Żałosne jest nazywanie kogoś wielonickiem, jeżeli kolejny nick wynika z powodu usunięcia poprzedniego...

 

Ale, udało wam się już wiele osób z forum usunąć m.in Ckwadrata czy Opal którzy nie chcieli dyslutowac z ciągłym pomawianiem i epitetowaniem także mtoma....

 

ale czy to nie zabawne że tym ludziom zależy, by na forum byli ludzie tylko z jednej lini politycznej..., tu prawo ma być tylko wyśmiewanie i ośmieszanie PIS, każdy watek czy osoba która napisze coś nie pozytywnego o PO czy o Tusku jest natychmiast kasowana...., a nick lewakk został skasowany po założeniu wątku "Nowy rząd, nowe nadzieje..."....

 

czy na tym ma polegać plularizm na forum, mtom 99% wątków ma politycznych, jest tu codziennie od wielu wielu lat, jest ewenementen który jedynie pasuje do działu psycholog, wielokrotnie obraził innych uzytkowników i co... wszelkie zło to lewakk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 2001 Nelli była związana ze Stronnictwem Konserwatywno-Ludowym (...) Następnie przeszła do Platformy Obywatelskiej. (...) Nelly Rokita złożyła swoją legitymację partyjną.

 

I wylądowała w PiS-ie. Ja wyręczę Yasmin i rrmi: przepraszam, że okazała się chorągiewką.

 

i co uważasz, że RRMI i Yasmi, mogą tak po prostu kłamać, a wszyscy forumowicze udawać że tego nie widzą, zwłaszcza Ci którzy tu wsławili się w wyłapywaniu wszelkich kłamstw???

 

CZyli jeżeli się jest przeciw PIS można kłamać???

 

RRMI taka yntelygentna??

 

Chorągiewka, dopiero co na forum, czy w PO nazywano Marcinkiewicza najgorszym premierem, wyśmiewani Sikorskiego..., nagle MArcinkiewicz, Borusewicz, Sikorski, Mężydło są cacy bo to chorągiewki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sięgacie dna

 

I tak będziemy klasę lepsi od nipsa.

 

rzeczywiście podkreślanie że jesteście "lepsiejsi" to do was podobne....., jeżeli mozna kilka stron rozmawiać o posiadaniu konta w PKO :lol: :lol: :lol: jako czynnik męskości..., to jakoś trzeba kompleksy podwyższyć....

 

Tomek jest lepszy, tylko Ty potrafisz zaspamowac wątek wulgaryzmami, tylko Ty potrafisz zachwycac się nad dokonaniami Kwasa na Ukrainie...., w zasadzie to jest ten poziom savoir-vivre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze:

http://wiadomosci.onet.pl/1643184,11,item.html

 

Zasady obowiązują - jakie? :roll:

Jakie?? :lol:

...Interpretuje pan rządy PiS jako walkę dobra ze złem. A pan, jak kiedyś powiedział, jest "samym dobrem"?

 

- Z tym "samym dobrem" to był oczywisty żart, a ja, jak każdy człowiek, jestem grzeszny. Mam jedynie na myśli odziedziczony po PRL mechanizm promowania ludzi złych. Otóż ten mechanizm po 1989 r. nie został odwrócony. Dopiero my próbowaliśmy to zmienić.....

cd

z dalszej części mozna wywnioskować do czego potrzebna była Nella....do realizacji planu A.

Bo teraz mamy chyba klecony na szybko plan B...

Mam tylko nadzieję, ze prezydent z szacunku dla swego urzędu nie nie da sie w niego wkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiu, a już wiesz że wybory wygrało PO i od wczoraj ma rząd????

 

Co sądzisz, własnymi słowami, nie przepisanymi, nie linkami o pierwszysch posunięciach PO w sejmie??? Co sądzisz o nowym rządzie???

 

Jak ci się podoba 3 becikowe??? Wycofanie się z podatku liniowego, z likwidacji podatku Belki??? Jak Ci się podoba wyrwanie czego się da przez PSL zwłaszcza tam gdzie dzielą pieniądze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie sobie Jarosław pogrywał z tą Nelly.

W dalszej części wywiadu, się trochę kaja:

Bez koalicji z LPR i Samoobroną nic nie mogliśmy w Polsce zmienić. Mam nadzieję, że historycy to kiedyś docenią, a Pan Bóg wybaczy moralne i estetyczne braki tego przedsięwzięcia - mówi były już premier Jarosław Kaczyński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłamczyński załgany jak zawsze, rzygać sie chce

pójdzie na układ z każdym, byle zachować szanse realizacji parcia na szkło :x

>>> PiS z pomocą SLD chce utrzymać władzę w mediach

odnowa moralna i dekomunizacja :lol:

 

 

cyt.Tadeusz Bednarczyk

no.. autortytet jak cholera :lol:

"działacz katolicki, pułkownik WP

[...] Od lat 60 współpracował z SB jako kontakt operacyjny ”Tadeusz” między innymi przy rozpracowywaniu znanego historyka, dyrektora Żydowskiego Instytutu Historycznego Bernarda Ber Marka, a w latach 80 po przystąpieniu do Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald w inwigilacji środowiska narodowego. Po przemianach ustrojowych wspierał w kampanii wyborczej Samoobronę.

[...] Według niektórych historyków w czasie okupacji Bednarczyk mógł być również agentem gestapo"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Bednarczyk

 

 

10 profesorów KUL ? :lol: [bender też jest takim profesorem KUL ;)]

tu taki przykładzik polsko-katolickiej moralności.. profesorskiej, a jakże ;)

"Obawa przed upublicznianiem pewnych zdarzeń jest dla KUL charakterystyczna. Na przykład niektórzy sygnatariusze niesławnego listu z 1996 roku do biskupa Essen przeciwko przyznaniu nagrody Władysławowi Bartoszewskiemu nie ubolewają nad jego treścią, lecz winą za aferę, jaką wywołał, obarczają przede wszystkim fakt, że list upubliczniono w prasie. Nawet jeżeli post factum nie zgadzają się z niektórymi sformułowaniami, bo nie zwrócili uwagi, co podpisują, to pretensje adresują do Bendera, który list przekazał mediom. Jego zachowanie potrafią nazwać nieetycznym i amoralnym nie z powodu jego poglądów, krzywdzących ludzi oskarżeń, lecz za to, że coś bez ich wiedzy podał do wiadomości publicznej. Utajnienie procedur decyzyjnych oraz wewnętrznych starć jest w KUL normą."

>>> KUL w cieniu teczek

 

 

najtajniejsze akta WSI w Pałacu Namiestnikowskim... słyszę głośny chichot historii ;)

Trzeba wprost powiedzieć, to jeden wielki zbiór haków - mówi "Dziennikowi" ekspert ds. służb.

>>> Tajne archiwum WSI przewieziono do pałacu prezydenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie sobie Jarosław pogrywał z tą Nelly.

W dalszej części wywiadu, się trochę kaja:

Bez koalicji z LPR i Samoobroną nic nie mogliśmy w Polsce zmienić. Mam nadzieję, że historycy to kiedyś docenią, a Pan Bóg wybaczy moralne i estetyczne braki tego przedsięwzięcia - mówi były już premier Jarosław Kaczyński.

 

sondaże 2005 - zdecydowanie prowadzi Tusk i PO

wybory - wygrywa PIS i Kaczyński

nie dochodzi do szeroko oczekiwanego rządu PO i PIS

 

wiosna 2006 Kaczyński chce nowych wyborów, nie chce rzadów z Samoobroną

PO głosuje przeciw nowym wyborom

jedyna alternatywa, słaby rząd mniejszościowy lub rząd wiekszościowy, wobec sprzeciwu PO, jedynie mozliwy z Samoobroną

 

 

 

dziś mamy rząd PO i większość parlamentarną PO, mamy w nim Ćwiakalskiego, Dzięcioła, Guzowską, Koseckiego (tego co sie zalecał do Sandry Lewandowskiej o 2 w nocy) czym się Ci ludzie różnią od niektórych z Samoobrony???? Nie wspominając propozycje Boniego.

Dziś mamy rząd fachowców - poloniści, historycy ect., a Niesiołowskiego nazwano człowiekiem porozumienia......

 

Pierwszy rząd który jeszcze nie zaczął rządzić a juz wycofano się z głównych obietnic wyborczych wygranej partii.....

 

 

p.s. Ile razy mtom obiecał, ze jak rząd się zmieni, to będzie jego krytykował a nie ciągle się zajmował PIS, czy tyle samo co obiecywał że benzyna za PIS dojdzie do 5 zł, trafił, pewnie dojdzie ale za PO...., no ale przecież PO potrafi obniżać akcyzę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...