Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

To się chyba idealnie nadaje do psychologa o ile nie do psychiatry:

 

- Poseł Suski wpadł w jakiś szał - powiedział Wojciech Wierzejski TVN24, odnosząc się do porannego incydentu, jaki przydarzył się na sali sejmowej.

Posłowie LPR-u rozkładali na sali sejmowej stanowisko bp Górnego w sprawie ochrony życia poczętego. Wówczas poseł PiS-u Marek Suski według słów Wierzejskiego zaczął zbierać te listy i je drzeć. Doszło również do małej przepychanki między posłami.

 

- Czegoś takiego od czasów reformacji nie widziałem, żeby poseł, który mówi o sobie, że jest katolikiem, darł list biskupi - powiedział Wierzejski stacji TVN24.

:o :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jesli juz o poczeciu :D

 

Moje Dziecko bylo dzis uswiadamiane na Religii odnosnie prezerwatyw i kalendarzyka malzenskiego :o :o :o :o

Wychodzi na to , ze kalendarzyk najpewniejszy :roll: ,

a prezerwatywy nie zapewniaja wlasciwie niczego :o :o

Jaki czlowiek ciemny tyle lat przezyl :-? :D

Dobrze , ze ta mlodziez dzisiaj nie jest juz taka glupia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz o poczeciu :D

 

Moje Dziecko bylo dzis uswiadamiane na Religii odnosnie prezerwatyw i kalendarzyka malzenskiego :o :o :o :o

Wychodzi na to , ze kalendarzyk najpewniejszy :roll: ,

a prezerwatywy nie zapewniaja wlasciwie niczego :o :o

Jaki czlowiek ciemny tyle lat przezyl :-? :D

Dobrze , ze ta mlodziez dzisiaj nie jest juz taka glupia :D

 

RRMI, czy jesteś w stanie raz odpowiedzieć na pytanie, nie pisząc o mnie a pisząc odpowiedź na pytanie??????

 

 

CZy prezerwatywy zapewniają cokolwiek?????

 

Zapewne forumowi katolicy RRMI doradzą osobie która prowadzi lekcje religi Twojemu dziecku, by zgodnie z ich zasadami religii katolickiej i ich wiarą, na lekcji religi uświadamiano że pigułki trzeba brać od 12-19 roku zycia i nie mają skutków ubocznych a w związku z braniem pigułek aborcja to dobro i wolność kobiety...... to dziś myślenie katolika chodź kilka dni temu był na mszy wielkanocnej..... taki katolicyzm mamy w 2007.... mylę się???????? Może jest jakiś katolik w tej dyskusji i mi odpowie???? Właściwie chyba forumowi katolicy powinni głęboko skrytykowac takie lekcje religii jak u dziecka RRMI by dziś mówić o kalendarzyku, prezerwatywach a nie omawiać najnowszych tabletek, nie rozdawać ulotek o pigułkach, nie rozdawać adresów z miejscami taniej aborcji.... co to za religia, co to za szkoła???? Do jakiego Ty ciemnogrodu posyłasz dziecko RRMI, chyba juz nie jesteś katoliczką by posyłać dziecko na takie lekcje???? Zapewne zmuszają Twoje dziecko do chodzenia na religię, to dopiero oburzy katolików na forum...??????

 

 

 

 

p.s. "ostatnio już nawet najbardziej zakuty urbanoid nie jest w stanie się upierać, że prezerwatywa chroni przed HIVem" Ziemkiewicz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywolujac forumowych Katolikow do tablicy uwlaczasz ich godnosci.

 

Napisales

RRMI, czy jesteś w stanie raz odpowiedzieć na pytanie, nie pisząc o mnie a pisząc odpowiedź na pytanie??????

Powiedz jakie bylo pytanie i gdzie napisalam o tobie.

Chyba ci sie pogarsza z dnia na dzien.

 

ps.Moje Dziecko samo wybralo Religie w szkole .

To byl Jego wybor , pomine milczeniem fakt , ze gdybym ja miala dla Niego wybierac wybralabym Etyke.

 

Odpocznij w czasie weekendu , powinno chcociaz troche ulzyc .

Oni was tam na tych szkoleniach zamecza w tym Toruniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ostatnio już nawet najbardziej zakuty urbanoid nie jest w stanie się upierać, że prezerwatywa chroni przed HIVem" Ziemkiewicz...

 

 

Chyba trzeba dać znać panu Rafałowi że znalazł się "u...." :lol: :lol: :lol:

 

 

RRMI słusznie zauważyła to szokujące że księża na religii mają czelność i odwagę posiadania inego zdania niż Tina i Życie na Gorąco w kwestii prezerwatyw....

 

p.s. Dobrze że młodzież mamy mądrą!!!!!

 

 

Wracając do polityki, po ważnej deklaracji gospodarczej i ogłoszeniu że w Polsce potrzeba TRZECIEGO BECIKOWEGO, Platforma Obywatelska która całe święta Wielkanocne spędziła nad antyraportami WSI kiedy inni spędzali te dni z rodziną, teraz nareszcie wiemy co dla wyborców PO jest najważniejsze i kogo maja bronić :D :D :D :D

 

W kwestii gospodarki najważniejsi są Geje, Żydzi i uwaaaaaaaaaaaaaaaaaga SLD

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/po-musi-bronic-gejow-zydow-i-sld,896113,2943

 

cóż zawsze było widoczne że Tooskom i ferajnie było najbliżej do Kalisza, Milera, Szmajdzińskiego, Urbana.... 8) 8) (patrz Warszawa)

 

oczywiście wszystko w ramach mantry powtarzanej przez BRONKA wszerz i wzdłuż "Wszystkiemu winne PIS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

rrmi :D

Ja bym tam znalazła kwestię, którą mozna by smiało odnieść , gdyby zastosować metodę interpretowania postów popularną w wypowiedziach niektórych forumowiczów. :lol: :lol: :lol:

Dobrze sie wgryź w swój tekst. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps. Po ostatnich wydarzeniach polytycznych to ja juz nie wiem kto jest w układzie a kto w antyukładzie :o

Myslę że jakas tuba nas uswiadomi czy Jurek jest obecnie cacy czy be i jaki jest w tej konfiguracji Jaro??? :roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak masz na mysli to o ciemnym czlowieku?

:roll: :roll: :D

 

I ja czekam na wyjasnienie w sprawie Jurka Marka , bo nie wiem jaki mam miec stosunek .

 

Do sprawy oczywiscie :D

:wink: :wink:

No o ostatnim zdaniu nie myślałam na pewno :wink: :wink: :wink:

 

W takich okolicznosciach uwazaj kobieto co piszesz :lol: bo jak tak czytam twój ostatni post tą nowa metoda to.... nie wiem czy nawet na bana jakiegos nie pracujesz..... :wink: :wink: :wink: Oczywiscie w przypadku gdyby ten sposób czytania stał sie obowiązujący i jedyny :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co do Jurka to może pomoże ci nasz ulubieniec Edgar:

Minister Gosiewski pytany o deklarację wicepremiera Romana Giertycha (LPR) o tym, że jest gotów zostać mediatorem między marszałkiem a premierem Jarosławem Kaczyńskim powiedział, że to "jak wtrącanie się między wódkę a zakąskę". :o

onet

:o :o :o az się boję pomysleć kogo miał na mysli uzywajac tej wyszukanej i kulturalnej metafory :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz o poczeciu :D

 

Moje Dziecko bylo dzis uswiadamiane na Religii odnosnie prezerwatyw i kalendarzyka malzenskiego :o :o :o :o

Wychodzi na to , ze kalendarzyk najpewniejszy :roll: ,

a prezerwatywy nie zapewniaja wlasciwie niczego :o :o

Jaki czlowiek ciemny tyle lat przezyl :-? :D

Dobrze , ze ta mlodziez dzisiaj nie jest juz taka glupia :D

 

RRMI zanim zadasz komuś pytanie, wypadałoby odpowiedzieć na wcześniej zadane Tobie...???

 

Co Twoim zdaniem zapewniają prezerwatywy????, czy osoba prowadząca lekcję religii twierdząc że prezerwatywy nie dają pewności w 100% jeśli chodzi o ochronę przed AIDS lub ciążą powiedział coś nieprawdziwego???? Bo chyba słusznie zauważyłaś że jesteś ciemna (Twoje zdania nie moje) w kwestii prezerwatyw.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,41794,wid,8813473,wiadomosc.html

i do tego chcą jeszcze powołac rzecznika który będzie czuwał nad realizacją postanowień zawartych w tem dokumencie..

Pomysł jest tak świetny ze nawet mój ulubieniec poseł P. podchodzi z dystansem :o :o :o :o

ps.Szkoda, że Chef Paul nas opuszcza. Szkoda, ze tacy ludzie nie mogą w PL wytrzymać :-? :-? :-? A cyrk coraz większy :-? :-? :cry:

 

 

Dropsiak zapomniałem zapytać, czy uważasz że to coś śmiesznego lub dziwnego że Jan Paweł II zapisał że rodzinę powinna być tworzona przez męźczyznę i kobietę???? Czy jeśli katolik tak uważa to coś złego???? Czy katolik ma obowiązek uznawania że dzieci powinny być wychowywane w związkach homoseksualnych????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,41794,wid,8813473,wiadomosc.html

i do tego chcą jeszcze powołac rzecznika który będzie czuwał nad realizacją postanowień zawartych w tem dokumencie..

Pomysł jest tak świetny ze nawet mój ulubieniec poseł P. podchodzi z dystansem :o :o :o :o

ps.Szkoda, że Chef Paul nas opuszcza. Szkoda, ze tacy ludzie nie mogą w PL wytrzymać :-? :-? :-? A cyrk coraz większy :-? :-? :cry:

 

 

Dropsiak zapomniałem zapytać, czy uważasz że to coś śmiesznego lub dziwnego że Jan Paweł II zapisał że rodzinę powinna być tworzona przez męźczyznę i kobietę???? Czy jeśli katolik tak uważa to coś złego???? Czy katolik ma obowiązek uznawania że dzieci powinny być wychowywane w związkach homoseksualnych????

lewakk - pozwól, że zanim Dropsiak Ci odpowie, spróbuję spojrzeć na poruszoną przez Ciebie kwestię z boku.

Piszecie o dwóch różnych sprawach.

Dropsiak pisze o zwykłej, pospolitej GŁUPOCIE, a Ty nie zauważasz w niej nic śmiesznego czy dziwnego. :o

Głupota jest głupota i bywa albo śmieszna, albo straszna (lepiej jeśli śmieszna).

I nie ma z tym nic wspólnego Jan Paweł II, który (niezależnie od tego że nie zawsze sie z Nim zgadzałem) - mądrym i przyzwoitym człowiekiem był.

 

Stąd, głębokie moje obrzydzenie budzą wszelkie próby wycierania sobie Jego autorytetem, częstokroć fałszywej gęby, przez pospolitej maści pożalsięboże polityków wiadomej opcji.

Bo to jest zwyczajnie nieprzyzwoite.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą ESKIMOS, tylko ze wiesz: ja z wielonickiem nie gadam, więc nie reaguję na jego prowokacje.

Ale do twego postu dodałabym jeszcze coś takiego:

LPR nie równa się Kościół ani papież. Chociaz chętnie wchodzi w takie role dla celów bardzo przyziemnych /waadza,/. To nie głupota. To cynizm i de facto obraza i Kościoła i papieża.

Państwo /jako instytucja/ nie zostało powołane żeby być sumieniem obywateli. Powołane zostało w innym celu tak jakby.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na upadek edukacji. Roman miał z tymże upadkiem walczyć. I co? Oto efekty:

Prawie pół miliona 13-latków napisało wczoraj sprawdzian na zakończenie podstawówki. Jak poszło uczniom - dowiemy się w maju. Nie spisali się za to autorzy testu, którzy pomylili się w zadaniu z historiiW treści do zadań 10. i 11. szóstoklasiści przeczytali, że pierwszym ministerstwem oświaty w Polsce i w Europie była Komisja Edukacji Narodowej "powołana w 1773 r. przez Sejm Czteroletni". Chodzi o to, że Sejm Czteroletni powstał 15 lat później i uchwalił pierwszą w Europie konstytucję. Z KEN nie miał nic wspólnego. Tekst z błędem podano w sprawdzianie jako źródłowy za internetową encyklopedią Wikipedia. Ale w tej encyklopedii w notatce o KEN nie ma informacji o Sejmie Czteroletnim.

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna zauważyła błąd dopiero po południu. - Niedopatrzenie - mówi wicedyrektorka CKE Maria Magdziarz. - Nad pytaniami pracowało kilkanaście osób, wśród nich zewnętrzni recenzenci. Nie wiem, jak to się mogło stać. ......

Recenzenci pracowali gratis? czy też za pieniążki podatnika??

Jak dla mnie to skandal.

Premier nie zna słów hymnu a oberegzaminatorzy historii Polski.

:oops: :oops: :oops:

wstyd

A co będzie jak dołacza fachowcy poamnestyjni :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralna Komisja Egzaminacyjna zauważyła błąd dopiero po południu. - Niedopatrzenie - mówi wicedyrektorka CKE Maria Magdziarz. - Nad pytaniami pracowało kilkanaście osób, wśród nich zewnętrzni recenzenci. Nie wiem, jak to się mogło stać. ......

Recenzenci pracowali gratis? czy też za pieniążki podatnika??

Jak dla mnie to skandal.

Premier nie zna słów hymnu a oberegzaminatorzy historii Polski.

:oops: :oops: :oops:

wstyd

A co będzie jak dołacza fachowcy poamnestyjni :o :o :o

a tam, czepiacie się o jakieś historie sprzed wieków; ważne, by mundurki były !

 

tak a propos - rodziny żyjące na granicy ubóstwa, mające dzieci w wieku mundurkowym, serdecznie dziękują wybrańcom Narodu za solidne dociążenie domowych budżetów :p

 

problem dodatkowy, że - o zgrozo - nie ustalono kroju ani barw bojowych rzeczonych mundurków

stąd też czeka nas moze jakieś krańcowe zróżnicowanie >>> czaszki ? :o

 

 

mój najulubieńszy z ulubionych ulubieniec popisał się w swym dzienniczku

>> PiS chce ukarać lidera LPR za wpis na blogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto był recenzentem ostatecznym? Czy nie aby sam Roman - prawnik, wszechpolak, znawca historii Polski? 8)

 

Wygląda na to, że PiS się rozłamuje. Czyżby powtórka z AWS-u? Śmieszne jest podejście do tematu premiera: Premier Jarosław Kaczyński mówił, że traktuje tę decyzję jako poważną, ale nie ostateczną.

Czy on chce niejako przy okazji zrobić z Jurka idiotę, który nie wie czego chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...