Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Premier twierdzi, że Lepper uciekł spod gilotyny. :lol:

A Łyżwiński, to nie tylko lubieżnik, ale gangster.

Stanisław Łyżwiński próbował zorganizować porwanie swojego wspólnika, z którym pokłócił się o pół miliona złotych - twierdzi prokuratura.

Ciekawe czy wyniki testy DNA też sfałszował? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sojusznicy diabła!

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami za propagatorów satanizmu uznał Sex Pistols, The Doors, Led Zeppelin, The Police, a także Trubadurów, Myslovitz i Jana Borysewicza

ale Ty tak Mirek na powaznie czy tylko dla podtrzymania tematu?

Nie czytam newsow od wczoraj to nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sojusznicy diabła!

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami za propagatorów satanizmu uznał Sex Pistols, The Doors, Led Zeppelin, The Police, a także Trubadurów, Myslovitz i Jana Borysewicza

 

I bardzo dobrze!

Proponuje do listy dopisac jeszcze Arke Noego, zagorzalego piewce sekciarstwa.

 

Skad sie biora te szlachetne debile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sojusznicy diabła!

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami za propagatorów satanizmu uznał Sex Pistols, The Doors, Led Zeppelin, The Police, a także Trubadurów, Myslovitz i Jana Borysewicza

 

 

o szajse.... musze schować przed dzieckiem moje zasoby płytowe, a zwłaszcza the doors, sex pistols i led zeppelin

 

porąbało co niektórych... robi sie już tak, że ja codziennie budzę się rano z ciekawości.. co jeszcze mnie zaskoczy w tym kraju

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić z kolekcją Black Sabath? O rodzimym Kat nie wspominając... 8)

 

Pora chyba oddać władzę.

 

- Pan przewodniczący Giertych ma gdzieś wiedzę prawniczą, potrzebuje zaistnieć - tymi słowami w TVN24 minister koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann skomentował list, który wicepremier Roman Giertych przesłał prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.

 

List dotyczy akcji CBA, która doprowadziła do odwołania wicepremiera, ministra rolnictwa Andrzeja Leppera.

 

W liście, którego treść ujawnił w czwartek po południu portal tvn24.pl, Giertych pisze, że przedstawione w środę informacje szefa CBA Mariusza Kamińskiego "o działaniach podjętych w związku z prowokacją kontrolowaną wobec osób z otoczenia Andrzeja Leppera wydają się wskazywać na przekroczenie granic dozwolonych przez prawo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ludziska bronią swego guru :-?

 

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20070713&id=po51.txt

 

Do ojca Tadeusza Rydzyka

Ojcze Dyrektorze, tak się składa, że jestem w Warszawie, słuchałem TVP 1 niby z głosem Ojca Dyrektora. Słuchałem dokładnie i jestem przekonany, że jest to głos impersonatora, który potrafił nieźle podrobić głos Ojca, ale niestety moim zdaniem nie jest to głos Ojca. Słyszałem przecież Ojca na żywo, jak i nieraz na antenie. Tak więc "Wprost" znalazło dobrą podróbkę, ale i niedokładną. Jako długoletni dziennikarz radiowy w Kanadzie wiem, jak się to robi. Życzę Ojcu sukcesu i wygranej z tymi demonami.

Jerzy, Kanada

 

 

Po powrocie z pielgrzymki moja ukochana Mamusia wysłała e-mail do Ojca Dyrektora. Wzruszona i zachwycona. Dzisiaj zaś poruszona i zbolała tym, co się obecnie dzieje. Zarówno moja Mama, jak i ja łączymy się z Ojcem w modlitwie.

Przesłuchałam nagrania udostępnione na stronie internetowej "Wprost". Pragnę zaznaczyć na początku, że jestem muzykiem - śpiewaczką operową. Mam absolutny słuch, szczególną wrażliwość i wyczulenie na dźwięk, na jego kolor, natężenie, głębię, fleksję i sposób wypowiadania słów itp., na prawie niezauważalne niemal poza możliwością percepcji dla tzw. normalnego ucha modyfikacje dźwięku. Pragnę jednoznacznie stwierdzić, iż ww. nagranie jest zmanipulowane! Jest ono poskładane i nagrywane w różnych miejscach. Tło i głębia otoczenia są różne w różnych momentach.

Jest jeszcze jedno - są w tym nagraniu całe zdania i wyrwane słowa, wypowiadane przez inną osobę, a nie przez Ojca Dyrektora! Świadczy o tym wręcz inny akcent i sposób artykułowania słów, inny sposób ustawienia krtani. Jest to głos mężczyzny o tembrze bardzo podobnym do Ojca, sprytnie dobrany. Głos ten jest ponadto "podcharakteryzowany" elektronicznie. Głos ludzki można trochę paradoksalnie porównać do odcisków palców. Owszem, można podrobić, lecz nie do końca.

Szanowny, ukochany Ojcze Dyrektorze.

Jesteśmy z Ojcem, cierpimy i się modlimy. I Dobry Pan Bóg nas wysłucha. Pozdrawiamy z całego serca.

Jolanta z mamą Alfredą, Warszawa

 

 

 

Kochani

Przecież na co dzień mamy przykłady "publicznego" wyrażania opinii w największym światowym medium, jakim jest internet. Setki obelg, kalumnii, fałszów, nietaktów - w tym na Pana Prezydenta - można wyczytać codziennie. Ich autorami są konkretne osoby. Czy ktoś próbuje chociaż dochodzić zadośćuczynienia za wyrządzone tą drogą krzywdy? Wiemy, że jest to mało prawdopodobne, wręcz niemożliwe w obecnym stanie prawnym.

Myślę, że wkrótce pojawi się nowy rodzaj przestępstw: przypisywanie konkretnych wypowiedzi mailowych nie ich autorom, w celu manipulowania, niszczenia wskazanych ludzi. Dowiedzenie, że to nie właściciel określonego adresu, graniczy z cudem. Nawet gdy po długich i karkołomnych procesach pomówiony zostanie przywrócony do czci, nic nie wymaże ze świadomości tysięcy ludzi obrazu pierwszej wersji.

"Wprost" "upublicznił" rzekomą wypowiedź słowną. Wkrótce może "upublicznić" list mailowy lub spreparowaną opinię na jakimś forum internetowym kogoś innego. Niestety, takie zagrożenie - w tym demokracji - niesie postęp techniczny.

Pozdrawiam serdecznie, z Bogiem

Janusz, Sochaczew

 

 

Ojcze Dyrektorze, w tym okresie następnego ataku medialnego na Ojca życzę Ojcu podpory od Matki Bożej i pokoju ducha. Niech, tak jak niedawno słyszeliśmy z Ewangelii, Ojciec nie myśli o diable spadającym z nieba jak błyskawica, ale o tym, że imię Ojca jest zapisane w niebie. Niech to dodaje Ojcu sił, miłości bliźniego, radości i pokoju w sercu, które potem Ojciec jest w stanie przekazywać nam, słuchaczom Radia Maryja.

Serdecznie pozdrawiam.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

Beata, Wielka Brytania

 

 

 

Nazywam się Marcin, mam 27 lat i mieszkam w Cieszynie. Jestem słuchaczem Radia Maryja, może tak "niepopularnego" w dzisiejszym świecie, ale dającego coś innego, coś duchowego, czego świat dziś potrzebuje. Dziękuję, że poświęcacie stronę dla młodych, że pamiętacie o Janie Pawle II w dobry sposób, inny niż wiele mediów. Przecież jego nauczanie jest teraz najistotniejsze.

Jestem jednak zasmucony tym, co dzieje się wokół. Atak tak straszny na o. Tadeusza Rydzyka jest poza wszelkimi granicami etyki, gustu, szacunku. Wyrażam solidarność z ojcem i mam nadzieję, że Bóg wysłucha modlitw wielu i oświeci ludzi czyniących to zło.

Jezus Chrystus, Światłość świata, niech was nadal oświeca, a Maryja prowadzi do Triumfu Jej Niepokalanego Serca.

Marcin, Cieszyn

 

 

 

List otwarty

do Prezesa Polskiego Radia oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

 

W czwartek, 12 lipca br., na antenie Polskiego Radia w Programie I odbyła się audycja pt. "Co dalej z Radiem Maryja?", prowadzona przez red. T. Sakiewicza przy udziale red. T. Terlikowskiego oraz ojca M. Mogielskiego, dominikanina.

Jestem zszokowany poziomem zaserwowanej nam dyskusji. Miałkość intelektualna rozmówców i zaprezentowany żenujący styl oraz wypowiadane prostackie treści ubliżają słuchaczom. Dziennikarze mają prawo do zabierania głosu w każdych sprawach, a szczególnie w tych trudnych i drażliwych. Nie zwalnia ich to jednak z obowiązku rzetelności i kultury, zwłaszcza jeśli występują w publicznych mediach. W przywołanej audycji ewidentnie wielokrotnie obrażano JE ks. abp. Stanisława Wielgusa i ojca Tadeusza Rydzyka - dyrektora Radia Maryja. Bulwersuje mnie szczególnie odniesienie dyskutantów (poza biernym ojcem M. Mogielskim) do Pana Jezusa oraz Matki Bożej, którzy w niedopuszczalny sposób, wśród chichotów w tle, dworowali sobie z Radia Maryja w kontekście narodowości Najświętszych nam Osób i rzekomego antysemityzmu Radia Maryja. Taki poziom dziennikarstwa musi być napiętnowany, gdyż inaczej staniemy się dżunglą, w której nie ma żadnej świętości i żadnych cywilizowanych reguł.

Listem tym zwracam się do władz Polskiego Radia oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o wszczęcie postępowania w tej sprawie i niedopuszczenie do podobnych wybryków w przyszłości.

dr inż. Andrzej Stypuła

b. redaktor naczelny "Wychowawcy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zejdźmy do spraw przyziemnych dla budującego :-?

(IAR, pb/13.07.2007, godz. 06:25)

Resort budownictwa chce, by gminy pobierały 25-procentową opłatę od wzrostu wartości działki - pisze "Gazeta Prawna".

 

Opłata taka, zwana rentą planistyczną, jest dziś pobierana przez gminy w przypadku wzrostu wartości nieruchomości, wynikającego ze zmian w planie zagospodarowania przestrzennego .

 

Ministerstwo budownictwa chce, aby nowa stawka podatku była stała i równa dla wszystkich. Do tej pory gminy mogły swobodnie obniżać opłatę lub nawet ją znosić, a wpływy z tego tytułu dla większości samorządów były niewielkie.

 

"Gazeta Prawna" pisze, że nowe przepisy ograniczą tę dowolność, jednocześnie pozwolą gminom na zwiększenie wydatków na nowe plany zagospodarowania przestrzennego. W tej chwili plany posiada mniej niż 30 procent powierzchni gmin w Polsce

http://biznes.onet.pl/0,1571059,wiadomosci.html

Stanowimy dużą pokusę dla chcących dobrać się do naszej naszej kasy urzędników.....mimo że kasa z kredytów najczęsciej :cry:

 

ps. A tymczasem NAczelny Edukator uwaza, ze "Nasza szkapę" napisał Sienkiewicz :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babo nie wiem jak Nasz/Wasz/Ich* Dziennik mógł opublikować pierwszy list. Zawiera on bowiem błąd logiczny, przez co podważona zostaje zarówno jego autentyczność, jak i autentyczność pozostałych listów.

Jak Jerzy z Kanady może żałować, że to "niestety" jego zdaniem nie jest głos T.R. (czytaj TiRex 8) ). Albo jest się prawomyślnym i się ubolewa, albo jest się satanistą i się żałuje, że niestety.

 

 

* - niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiaku pomysł jak najbardziej słuszny jeżeli przekształcenie działki z rolnej na budowlaną będzie skutkiem planu, jeżeli nie to należy mieć go głeboko. Gdyż z czystym sumieniem można go podkablować do Trybunału Konstytucyjnego.

Projekt wyjechał na fali przekształceń własnościowych w okolicach Mrągowa i jak każdy z pomysłów prawnych PiSanek jest zapewne obarczony cała listą wad prawnych. Tak więc zalecam optymistyczny światopogląd na tego typu pomysły, zwłaszcza jak już ktoś się odrolnił. 8) :lol: 8)

 

Co do opłaty adiencyjnej, czy jakoś tak podobnie, to część gmin w ogóle jej nie stosuje po kilku głośnych przypadkach utwardzenia drogi tzw. elektoratowi twardemu tj. emerytom, którzy nie mieli z czego jej płacić i trafiło do mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiaku pomysł jak najbardziej słuszny jeżeli przekształcenie działki z rolnej na budowlaną będzie skutkiem planu, jeżeli nie to należy mieć go głeboko.

.....

Wiesz, ja mając doświadczenia z licznymi urzędami od razu przyjmuję wariant najbardziej absurdalny oraz bolesny dla mającego wyłożyć kasę :D

Rzeczywistość mnie nauczyła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babo nie wiem jak Nasz/Wasz/Ich* Dziennik mógł opublikować pierwszy list. Zawiera on bowiem błąd logiczny, przez co podważona zostaje zarówno jego autentyczność, jak i autentyczność pozostałych listów.

Jak Jerzy z Kanady może żałować, że to "niestety" jego zdaniem nie jest głos T.R. (czytaj TiRex 8) ). Albo jest się prawomyślnym i się ubolewa, albo jest się satanistą i się żałuje, że niestety.

 

 

* - niepotrzebne skreślić

 

:p :p

Mnie natomiast ubawily opowiesci spiewaczki o sluchu absolutnym.

Albo nie jest spiewaczką albo nie ma pojecia co oznacza okreslenie sluch absolutny.

Ale moze ta pani/ z woli Pana rzecz jasna/ ma faktycznie zamiast uszu spektrometr ?

Klamczucha "pobozna" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...