Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zeljka - ale ja tego nie napisałam :o . Jakim cudem mnie w ten sposób zacytowałaś??? :o :o

Oj, nie Ciebie, przecierz jest adres http://www..., nie? :lol:

Kto by nawet uwierzyl, ze to Ty!!?? :lol: :wink: W zyciu! :D

no, dobra, to poprawie i dodam ten podpis tego pana co to napisal... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, myślę :evil: :lol: :lol:

 

Znalazłam jeszcze coś takiego:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4311375.html

 

- Zastanawiam się, czy nie rzucić tego wszystkiego. Oni traktują Polskę jak prywatny folwark i wszystkich uważają za półgłówków! Co ja robiłem w tym rządzie?! - mówił dzisiaj Andrzej Lepper.

 

[...]

 

Jestem konstytucyjnym organem władzy

 

Andrzej Lepper podkreślił, że ABW należycie go nie ochroniła. - To mnie się tak ochrania!? Jestem konstytucyjnym organem władzy, a oni wnyki na mnie zakładają! To jest jakaś gra - mówił zdenerwowany Lepper. - Zastanawiam się, czy nie rzucić tego wszystkiego. Oni traktują Polskę jak prywatny folwark i wszystkich uważają za półgłówków! Co ja robiłem w tym rządzie?! - powtarzał.

 

Giertych był wstrząśnięty ich cynizmem

 

Przewodniczący Samoobrony podkreślił, że jeszcze w czwartek tydzień temu, odbył z wicepremierem Giertychem i premierem Kaczyńskim długą rozmowę o przyszłości koalicji. - Dwie i pół godziny trwały rozmowy! Mówiliśmy o wszystkim, a [premier - przyp. red.] wiedział, że na drugi dzień Lepper będzie zamknięty. To jest dopiero klasa! - stwierdził były minister rolnictwa.

 

Jego zdaniem "cynizmem premiera wstrząśnięty" był również Roman Giertych. Zapowiedział, że w poniedziałek na wspólnym posiedzeniu prezydiów Samoobrony i LPR zostanie podjęta decyzja o przyszłości koalicji.

 

Czy Łyżwiński jeździ po kraju i gwałci?

 

Andrzej Lepper odniósł się też do złożonego wczoraj wniosku o odebranie immunitetu i aresztowanie posła Łyżwińskiego. - Po co teraz, po takim czasie aresztować Łyżwińskiego? Czy on chodzi po kraju i gwałci - mówił. Były wicepremier dodał, że "dostał sygnał", iż teraz ws. seksafery "wezmą się za niego". - To jest bagno, co się teraz w Polsce dzieje, robią to po to, żeby przykryć tę aferę [ws. akcji CBA w ministerstwie rolnictwa - przyp. red.].

 

"Jestem konstytucyjnym organem władzy"

Ciekawe, czy Łyżwińskiego organ też ABW ochrania :o :lol: i "Po co teraz, po takim czasie aresztować Łyżwińskiego? Czy on chodzi po kraju i gwałci "

To juz mnie zabiło :evil: Stare, zdechłe buraczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobrze sie juz robi od tego co się dzieje. ..... własnie MEN ogłosiło na swojej stronie, że religia ma być na świadectwie i liczyć się do średniej. chwilowo także etyka, ale wg danych na etyke uczęszcza mniej niż 1% uczniów, w większości szkół jej w ogóle nie ma .... np. w szkole mojego dziecka. ja nie mam zgody na państwo wyznaniowe. nie chcę takiego. chcę wolności w tym zakresie.

 

i co z tego? rząd ma to w dupie ... bo lubi pokazać się na uroczystościach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to?

zacytuje tylko poczatek :-? a na końcu jest fajna tabelka :evil:

Musimy utrzymywać o ponad półtora tysiąca urzędników więcej, niż przed dwoma laty - tylko w ministerstwach zatrudnienie wzrosło do blisko 14 tysięcy osób. To jednak nie koniec: przybyło ministrów i wiceministrów, a zatrudnienie w ich gabinetach politycznych wzrosło aż dwukrotnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa tanie demokratyczne państwo ... tylko może MY tego nie widzimy?

Alez to jest tanie państwo. Zwiększono zatrudnienie, żeby więcej głów mogło pracować nad zagadnieniem: "Gdzie by tu jeszcze zaoszczędzić". I tym sposobem bilans jest na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o

Tomasz Lepper, syn dopiero co zdymisjonowanego wicepremiera, może być kandydatem Samoobrony do objęcia stanowiska ministra rolnictwa. To nie żart. O takiej możliwości rozmawiali na dzisiejszym posiedzeniu prezydium partii politycy Samoobrony – dowiedział się "Wprost". W grę wchodzi również kandydatura posła Samoobrony Krzysztofa Sikory.

 

 

Młody Lepper przygotowanie ma. Skończył przecież Akademię Rolniczą. No i przynajmniej nazwisko by w resorcie zostało – zachwala syna szefa Samoobrony jeden z uczestników dzisiejszego posiedzenia prezydium partii. ....

mam nadzieję, ze to tylko sezon ogórkowy.... :roll: :roll: :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze kuwety są w Kuwejcie. :wink:

 

- Premier niech się na temat seksu nie odzywa najlepiej, bo on tego uczucia bycia z kobietą w stałych uczuciach nie przeżył, więc niech on lepiej nie rozmawia o tym. To jest jego osobista sprawa i do osobistych spraw ludzi, którzy żyją w związku przez kilkadziesiąt lat, niech on się też nie wtrąca. Bo jakie ja rzeczy słyszałem na temat premiera, to też mogę je powiedzieć. A jeżeli zaczniemy odkrywać prawdę na temat rozmów prywatnych, to też będziemy mieli z premierem Giertychem dużo do powiedzenia, chociażby na temat działań które były czy są przygotowywane wobec niektórych ludzi w Polsce - powiedział Lepper, ale nie chciał wyjaśnić, co ma na myśli.

 

:o :o :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...