Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najpierw sie usmialem gprzko, ale trzeba chyba jednak robic badania psychiatryczne naszym poslom i rządzącym.

http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro-2012-popracujemy-obowiazkowo,948068

 

Ale to już było ......jak śpiewa Marylka .

Tylko ze nasi posłowie albo dalszego ciągu frazy nie dosłyszeli albo co bardziej prawdopodobne mają problem ze zrozumieniem słowa mówionego :evil:

 

Już pędzę :lol: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac do pracy sluchalem wywiadu nowego czlowieka prezydenta, Michala Kaminskiego. Ma on byc nie tylko rzecznikiem, ale czyms wiecej.

W/w pan mowil o sukcesach prezydenta Kaczynskiego na arenie miedzynarodowej. A sukcesy przeliczal na ilosc waznych osobistosci, z Jakimi sie Prezydent spotkal. Dwa razy z p. Bushem, byla tez Pani Merkel, prezydent Francji, premier Hiszpanii..

 

Nawet sie nie zajaknal, ze Bush wciskal tarcze antyrakietowa, a pozostala trojka spotkala sie tylko i wylacznie z powodu uporu przy uchwalaniu traktatu.

 

Chyba trzeba mu pogratulowac umiejetnosci przekuwania porazek w sukcesy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew powszechnym? oczekiwaniom i zgodnie ze wszystkimi przewidywaniami PZPN przyznal prawie wszystkim klubom licencje na I i II lige.

 

Licencji nie dostal tylko p. Ptak ze swoim zespolem. Wcale go nie zaluje, ale jako czlowiek spoza scislej "branzy" mogl zostac odstrzelony. Teraz komisja licencyjna nie moze sobie nic zarzucic, bo przeciez nie wszyscy zostali dopuszczeni.

 

Widmo utraty dochodow i ogladalnosci sklonilo rowniez Orange Ekstraklase i Canal+ do akceptacji tej decyzji, pomimo wczesniejszych sprzeciwow przeciwko rozdawnictwu licencji.

 

Ale ile, jakie zespoly i gdzie wystapia nie wiadomo, bo rozpatrywane sa sprawy zdegradowanych/awansowanych zespolow.

Skoro ma byc wesolo, zdegradowani za korupcje moga w sadzie zostac "oczyszczeni" dzieki kruczkom prawnym, ale do I ligi nie wroca, a Ci, na ktorych podobno mocne dowody przekazala prokuratura, nie zostana zdegradowani i beda grac w I lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: 8) :oops:

 

Rozmowa na antenie Radia Maryja:

- Boje sie potepienia, boje sie diabla, boje sie

wszystkiego. Wszedzie jest diabel i mowi do mnie. Juz

mnie nawet ksieza nie chca spowiadac....

- No nic. Zycie jest piekne, ale trzeba sie pchac do

przodu. Kulturalnie ,ale pchac! Alleluja!!

 

ekspert RM:

Masoni sa narzedziem szatana, a ich znakiem jest

slonce. Zwroccie uwage, ze ten znak staraja sie

umiescic wszedzie. Na przyklad w Polsacie sie ono

pojawia i na butelkach wody "Bonaqua" i jako logo parii

UW. Zebysmy mieli kilkaset takich ojcow Rydzykow w

Polsce, to nie musielibysmy sie bac masonerii.

 

telefon do RM:

- Ja sobie taka modlitwe wymyslilam sama, Moge powiedziec?

- prosimy....

- Jak to dobrze, ze jestes ojcze Rydzyku, jak to dobrze

ze Ciebie ta mama urodzila, niepokalana.....

 

o.Rydzyk:

Mowia niektorzy, ze Ojciec Swiety jest konserwatysta.

Pewnio, ze jest, bo na tych biwakach rozmaitych jadal konserwy, bo je lubi...

 

ekspertka RM:

Telewizja i gry komputerowe moga byc przycyna

masturbacji, ktora bedzie pozniej przeszkadzala w

tworzeniu wiezi rodzinnych. Badania na calym swiecie

wykazuja, ze masturbacja jest glowna przyczyna rozwodow

na calym swiecie.

 

Ojciec Rydzyk:

Patrze...lezy nieprzytomna staruszka. Podchodze i pytam

ja, co sie stalo? A ona: A co to pana obchodzi?

 

 

słuchaczka:

- Pojechalam na pilgrzymke na Wegry i widzialam, ze

ksieza, co byli z nami, kupowali w duzych ilosciach

winiaki... ojciec Jacek:

- Mowi pani nie na temat dzisiejszej katechezy.

 

sluchaczka RM:

Pierwsze slowa, ktore uslyszalam na antenie Maria

Radyja, to znaczy Radia Maryja, to to, jak ojciec

Tadeusz powiedzial, ze katolik to ciapa. Bardzo mnie to uderzylo i wtedy po raz pierwszy zaczelam myslec.

 

ekspert na antenie RM:

- Wezmy slowo "komputer". Wszystkie litery w tym slowie przyporzadkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnozmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A wiec komputer i internet to narzedzia diabla.

 

 

:oops: :oops: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po krótkim wahaniu, czy poniższy tekst umieścić w kategorii "dowcipy", "za co /nie/ lubię" czyi "w około jest wesoło" wybrałem tą ostatnią...8) ,

wiem, że wstęp jest irytujący, żeby nie rzec żałosny i na dodatek zajmuje 3/4 całości, ale mam gest i dobry humor po przeczytaniu całości.

Więc..... . Matko Kurko, wybaczam Ci :roll: :wink:

Lider partii PiS udzielil wywiadu dziennikom: Trybuna Ludu i Zolnierz Wolnosci!

TL:- Panie ważny czy wychodzicie z koalicji?

PW:- Tak, koalicji już de facto nie ma!

 

TL:-Czyli nowe wybory?

PW:- Wybory są kwestia otwartą, musimy realizować program "solidarne państwo".

 

TL:- Zatem jednak koalicja?

PW:- Koalicja absolutnie nie, gdyż w tych warunkach nie da się normalnie pracować!

 

TL:- To oznacza, że wychodzicie z koalicji?

PW:- Absolutnie nie, ponieważ musimy realizować swój program!

 

TL:- Rozumiem, że w ramach koalicji panie ważny?

PW:- Pani redaktor ja już mówiłem koalicji de facto nie ma.

 

TL:- Dlatego będą wybory?

PW:- Nie uważam aby wybory były koniecznie, jest podpisany aneks do umowy koalicyjnej, musimy realizować program.

 

TL:- Chce pan powiedzieć, że koalicja ma jeszcze wiele do zrobienie i dlatego nie będzie wyborów?

PW:- Koalicja już wyczerpała swoja formułę, w atmosferze pomówień i oskarżeń nie da się dłużej pracować merytorycznie na dzień dzisiejszy.

 

TL:- Czy to jest zapowiedz wystąpienia z koalicji?

PW:- Pani redaktor sprawa jest skomplikowana, koalicja ma przed sobą konstytucyjne zadania do wykonania.

 

TL:- Co jest w związku z tym warunkiem przetrwania koalicji?

PW:- Oczywiście realizacja programu "solidarne państwo"!

 

TL:- A co musi się stać, żeby doszło do wcześniejszych wyborów?

PW:- Warunkiem podstawowym jest rozpad koalicji, która w tych warunkach pracować nie może.

 

TL:- Kiedy wybory?

PW:- Wybory będą w możliwie optymalnym terminie, przy uwzględnieniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na termin wyborów!

 

TL:- Jakich czynników?

PW:- Przede wszystkim czynnika koalicyjnego, koalicja jest w tej chwili najważniejsza.

 

TL:- Można powiedzieć, że koalicja oddala wybory?

PW:- Pani redaktor, koalicja w takim wydaniu wybory przyspiesza, raczej wcześniej niż pózniej.

 

TL:- Pan już podjął decyzję co dalej?

PW:- Tak oczywiście, ale jest środa i do czwartku nie mogę powiedzieć.

 

TL:- Dzień dobry panie ważny jest piątek, co z pana decyzją z środy, której nie mógł pan ujawnić w czwartek.

PW:- Otóż Pani redaktor, nie wiem kiedy będą wybory, koalicja, dobro Polski, Lepper, immunitet, gwałt Łyzwińskiego, pozew Leppera i pozwany Lepper, odwołanie szefa agencji i powołanie szefa resortu, Ziobro premierem, Giertych marszałkiem, Kurski z Zalewskim pod sąd, przed Rydzykiem na kolana, zarobiony jestem, sprawa wyborów koalicyjnych jest przedmiotem rozważań dla dobra Polski.

 

TL:- A jakby pan nazwał to co się w Polsce teraz dzieje?

PW:- Polucja moralna, i podmydliny IVRP!

 

TL:- Jak pan sądzi kto wywołał ten kryzys koalicyjny?

PW:- Niesiołowski i Geremek!

 

TL:- Ktoś jeszcze?

PW:- Adam Michnik i II Wojna Swiatowa!

 

TL:- Może na koniec parę luznych pytań? Co pan ostatnio przeczytał?

PW:- Ostatnio przeczytałem, że w zasadzie Rydzyk przeprosił brata i bratową.

 

TL:- A czego pan najchętniej słucha?

PW:- Słucham mamusi.

 

R: -Co by pan zrobił, gdyby złapał złotą rybkę?

PW:- To zależy na czym, jeśli na korupcji to oczywiście prawo musi być równe dla wszystkich.

 

TL:- Czy lubi pan dzieci?

PW:- Dzieci nie, ale bardzo lubię halibuta z frytkami.

 

TL:- Jaki jest pana ideał kobiety?

PW:- Musi być przystojny, wysoki, znać się na polityce, musi być bardzo mądry i zdecydowany, najlepiej po wojsku i bez bokobrodów, drażnią mnie.

 

TL:- Jakie jest Pana marzenie?

PW:- Marzę aby Donald Tusk miał 148 cm wzrostu i był starym kawalerem, mieszkał w domu z mamą i kotem i nie miał prawa jazdy.

 

matka_kurka 2007-07-30 18:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak obiektywem rzecz ujmując to piajany poprzednik czytelniej przemawiał nawet podczas kłopotów z kolanem. :lol:

Do takiego PW jego kopia elektorska melduje że zadanie wykonał. :o

 

PS. Proponuję następnym razem głosować tylko na tych co mają pełną rodzinę, prawo jazdy i nie prowadzą w kapeluszu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej Rzeczpospolitej, tekst Wildsteina, powinno się podobać forumowiczów, tyle ciepłych słów tu padło o nim gdy go wyrzucano z telewizji...

 

Źródła paranoicznych szaleństw

Demokracja według Michnika

Ojciec założyciel III RP, prorok, gestem zdolny podnosić z upadku i strącać w otchłanie, ten który nie dyskutuje, ale potępia lub błogosławi, Adam Michnik, przerwał swoje krzyczące milczenie w pustelni na Alei Przyjaciół (i Princeton). I zagrzmiał. Wskazał na „pełzający zamach stanu, który dokonuje się w Polsce”. Niszczona jest demokracja, której spełnieniem była III RP.

 

„Z republiki gdzie wszyscy mieli równe prawa [a prawa te ustalał na grilu premier z szefami Agory], gdzie obowiązywała niezawisłość sądów powszechnych [które w związku z tym nie były w stanie skazać nikogo za zbrodnie stanu wojennego, ani za afery późniejsze, jak FOZZ, chętnie natomiast skazywały piszących o nich dziennikarzy], gdzie respektowano domniemanie niewinności [i dlatego biznesmeni, którzy nie należeli do układu, jak Roman Kluska, byli aresztowani i niszczeni, natomiast gangsterzy czy ludzie zamieszani w najpoważniejsze przestępstwa, jak Słowik, Mazur czy właściciele Coloseum, byli wypuszczani, aby mogli wymknąć się polskiemu wymiarowi sprawiedliwości], gdzie (istniał) pluralizm mediów publicznych [za prezesury Kwiatkowskiego polegający na tym, że każda karetka pogotowia, która nie dojechała do chorego, była grzechem rządu Buzka, tak jak każda, która dojechała, była zasługą rządu Millera, gdzie ustalona była lista dziennikarzy i polityków, a więc i poglądów, które miały prawo bytu w telewizji i dziwnie pokrywały się z istniejącymi w »Wyborczej« i »Trybunie« i gdzie prezydenta Kwaśniewskiego można było tylko chwalić]. Polska staje się krajem, gdzie wszystkie te wartości i obyczaje zostają zakwestionowane”. Ogłasza Michnik. A ja w nawiasach uzupełniam. I uzupełniać mógłbym długo.

 

Na przykład: w kraju, w którym o tym, kto był agentem SB, wiedzieć mogli tylko jej funkcjonariusze tudzież ich byli mocodawcy (i ich przyjaciele) zarówno z PZPR (obecnie SLD), jak i Moskwy, ale nigdy zwykli obywatele i w którym Michnik po obejrzeniu tajnych archiwów powiedział Polakom, że w żadnym wypadku nie mogą oni tego robić. I tak dalej. Taki jest ideał demokracji według Michnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Proponuję następnym razem głosować tylko na tych co mają pełną rodzinę, prawo jazdy i nie prowadzą w kapeluszu. :wink:

Spóźniona rada, ale lepiej późno niż później.

Niektórzy z takimi radami się rodzą a niektórzy dochodzą po 20 latach.

Mam nadzieję że nie należysz do tych drugich. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...