Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poczytaj swoje teksty z przeszłości. Ileż to razy prorokowałeś że Tusk skuma się z Lepperem ??? A tymczasem to nie Platforma tylko PiS skumał się z pszenno-buraczanymi.

 

WOW, popatrz już myślałem że się mylę:):)

Chyba nie Tusk nie odmówi tej odpowiedzialnej decyzji i razem z Lepperem odsuną Kaczyńskich od władzy???

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=55637

 

Jak nie teraz to może po wyborach, wspólny rząd z Nikolskim, Czarzastym, Millerem i spółą pod przykrywką Olejniczaka...

Chyba warto iśc na te sojusze byle Kaczyński nie rządził???

Niektórzy forumowicze bedą bardzo zadowoleni!

 

Swoją drogą przeprowadzę potworny atak na MArkusa, pewnym komplementem, chciałem Ci przyznać że słusznie zauważyłeś że się ośmieszam pisząc o powyższych sojuszach Tuska....

Ale przecież Twoje słowo na forum jest tyle samo warte co słowo Tuska

http://pl.youtube.com/watch?v=NmO22mLgX3M

 

 

P.s. To co Lepper już jest cacy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper cały czas musiał być dobry. Wszak dostawał nagrody od Pana Premiera. Regularnie...

A Lipiec? Taki był dobry. A teraz nie wiem co o nim myśleć. Jakiś przetarg ponoć źle przygotował, pieniądze ukradł, może nawet się szprycował?

A co z Giertychem? Nie wiem jak go teraz oceniać. Przecież chce odwołania naszego Pana Premiera! Ale przynajmniej robi porządek w lekturach.

Chyba muszę RM posłuchać, NDz poczytać... :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wszyscy są dobrzy.

Przecież naród ich wybrał i namaszczenie od Ojca Redaktora mają.

( :( znowu bluźnię :( ).

A może by tak wybrać następnym razem na przekór? :roll:

No tak żeby mogli walczyć ze złymi.

No bo jak wybraliśmy tych dobrych to oni walczą ze sobą, a tak to im się cele wyprostują...

I lepsiejsi będą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewakk napisał:

 

Swoją drogą przeprowadzę potworny atak na MArkusa, pewnym komplementem, chciałem Ci przyznać że słusznie zauważyłeś że się ośmieszam pisząc o powyższych sojuszach Tuska....

Ale przecież Twoje słowo na forum jest tyle samo warte co słowo Tuska

http://pl.youtube.com/watch?v=NmO22mLgX3M

 

P.s. To co Lepper już jest cacy????

 

Wiszą mi Twoje ataki. Jak zwykle jak nie masz merytorycznych argumentów to zaczynasz stosować inwektywy (w tym przypadku zarzucasz mi kłamstwo... a gdzie przykłady???)

Twój problem polega na tym, że za wszelką cenę starasz się zaszufladkować innych. Jak się nie zgadzają z PiS to koniecznie muszą być zwolennikami Platformy lub SLD. Jak się nie zgadzają z treściami "Naszego Dziennika" to koniecznie muszą być czytelnikami "Wyborczej". No, ale Ludwik Dorn dał przykład....

 

A co do Tuska - jest obecnie wart tyle co Jarosław. Zero pomysłu na państwo, za to setki pomysłów na dorwanie się do władzy i wykańczanie przeciwnika. Przyznaję, żę się cholernie nim rozczarowałem.

 

Już Ci kiedyś napisałem, że chętnie odszczekam całą moją dotychczasową krytykę obu Kaczyńskich i PiS jeżeli realnie zrobią to o czym tak pięknie opowiadali.

 

1. 3 miliony mieszkań - spuśćmy zasłonę milczenia. Nawet w prawie zagospodarowania przestrzennego i budowlanym jesteśmy nadal w sferze zapowiedzi rządowych, a nie realnych czynów.

 

2. Likwidacja WSI - faktycznie zlikwidowali. Mam niestety wiele wątpliwości co do sposobu przeprowadzenia, ale niech tam ..... nigdy ich nie lubiłem

 

3. CBA - sprawa lekarza Mirosława G. wyjątkowo ucichła. Jakoś mam dziwne przeczucie, że po trzech latach tymczasowego aresztu (notabene - polska specialite), z braku dowodów zostanie wypuszczony i jeszcze zapłacimy z naszych podatków odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie bądź też za poślednie łapówki medycyna dostanie wyrok w zawieszeniu.

Sprawa Leppera - moim marzeniem jest zobaczyć tego typa (i kilku innych z Samoobrony) za więzienną kratą ale sam sposób przeprowadzenia akcji budzi we mnie wiele podejrzeń i wątpliwości.

Inne sukcesy .... ???

 

4. Ministerstwo sprawiedliwości - nadworny demagog Ziobro - niezliczona liczba konferencji prasowych i zapowiedzi zmiany prawa. W realu, wprowadzono jedynie sądy 24-godzinne, ale jakoś nie czuję aby wybitnie wpłynęło to na moje bezpieczeństwo. Mimo szumnych zapowiedzi nie złamano korporacji prawniczo-adwokackich (a wielka szkoda).

 

5. Transport - dwóch ministrów transportu, trzy programy budowy autostrad i ekspresówek, w realu kilka kilometrówm dróg w budowie. W rzeczywistości najwięcej inwestycji drogowych realizują samorządy lokalne, a nie agendy rządowe.

 

6. Ministerstwo finansów obiecywało ..... wiele. Taaaak, dokonano cudu ekonomicznego - obniżono składkę rentową jedną ręką, a drugą zabrano te pieniądze w postaci "podatku Religi", a w kolejce czeka kolejny wynalazek w postaci "podatku opiekuńczego" w wysokości 1,5%. Nie zlikwidowano ani jednej agendy rządowej, wręcz przeciwnie przybyło kilkanaście tysięcy nowych urzędników.

 

7. Giertych - najważniejszym okazała się wojna ideologiczna i wojna o "rząd dusz" zamiast reformy metod nauczania i wymogów programowych. Skutek jest taki, że w tym roku mieliśmy najgorsze w historii wyniki egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

 

Chyba wystarczy.

 

LEWAKK - jak będziesz chciał podyskutować na ten temat to bardzo proszę, tak bez cytowania Tuska czy Millera za to własnym zdaniem i ad rem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich preferencji sensualnych to

 

po pierwsze primo)

jestem inteligent pracujący i jako taki głosowałem do ostatnich wyborów na partię mnię reprezentującą tj. UW. Waliły mnię argumenty, którymi PO weszło na rynek,

 

po drugie primo)

Ze względu na taki, a nie inny rozkałd głosów musiałem na ostanich wyborach zagłosować na PO gdyż inaczej głos mój jako reprezentatywny byłby stracony (UW poprzez przejęcie eelktoratu przez PO nie wesła do Parlamentu).

 

po trzecie primo)

w pierwszej turze prezydenta był Tusk, ale po ostaniej debacie drugie tury głos poszedł na brata przewodniczącego i już po pierwszym zdaniu elektora (bo trudno nazwać Elektem kogoś kto melduje bratu o wykonaniu zadania) było mi wstyd. To co napiszężej nie jest żadnym wytłumaczeniem, ale Tusk zatracił siew tej debacie, a TVN przyczyniła się do tego, że wielu naszych znajomych zagłosowało właśnie na Małego Brata Małego Brata. Przyczyna tendencyjne ukazywanie Donalda jako lepszejszego Kaczora, kadrowanie miganie i inna prostacka socjotechnika. Oznacza to że ktoś miał mnie głęboka albo ja nie reprezentatywny jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz mam zagwozdkę.

 

Nie mam na kogo głosować.

 

PO żeby mieć elektroat naopowiada chłopom i robotnikom o kiełbasie na wierzbie i gruszkach wyborczych, a potem co gorsza będzie się nie wiadomo z kim kumać, żeby za moje pięniądze ciężko zarobione, a letko mi zabrane finansować politykę unijną walki z bezrobociem tj. każdemu studia, a potem do pracy do urzędu (bo to sie nazywa post modernizm). Szkoły techniczne w odwrocie, a potem fachowców nie ma.

 

Wracajac do tematu.

Ja widzę tylko jednego fachowca, który mógłby coś dla tego kraju zrobić biorąc pod uwagę system Parlamentarny, ale ten fachowiec nie będzie miał poklasku u plebsu. Bo wtedy plebs, który pozostał (niechętny do pracy bo chetny już jest daleko) [[tak wiem znaczna część ludu pracujacego obrażam]] musiał by się wziąć do prawdziwej roboty.

 

Mam hasło, które jest utopijne:

 

Balcerowicz musi wrócić!!! 8)

 

Problem w tym, że nie ma do kogo. To fachowiec, a nie prestadigigitator czy jakoś tam. A Tusk jest za dumny i za pazerny, by stać za nim murem i trzymać partię przekupną jaką jest PO za busię, by będąc w Parlamencie popierała takiego premiera, na którego on (Tusk znaczy) miałby niewielki wpływ. Ktoś mi za chwilę naklika że PO jest ieprzekupna, pierdu pierdu. Tak jak PIS i inne dziewicze partie, które powstały lepiej niż Feniks bo z niczego poza ideą Przewodniczącego. Ktoś chyba za dużo w takim przypadku mitów greckich czytał, zwłaszcza o narodzinach Ateny. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiszą mi Twoje ataki. Jak zwykle jak nie masz merytorycznych argumentów to zaczynasz stosować inwektywy (w tym przypadku zarzucasz mi kłamstwo... a gdzie przykłady???)

Twój problem polega na tym, że za wszelką cenę starasz się zaszufladkować innych. Jak się nie zgadzają z PiS to koniecznie muszą być zwolennikami Platformy lub SLD. Jak się nie zgadzają z treściami "Naszego Dziennika" to koniecznie muszą być czytelnikami "Wyborczej". No, ale Ludwik Dorn dał przykład....

 

Nie cytuję całej Twojej przydługiej wypowiedzi o przerażających aferach PIS które przebijają stokroć afery III RP...

MArkusiku niekłamliwy, gdzie i kiedy zaszufladkowałem czy napisałem że jesteś z PO czy SLD, może jakiś mój cytat o Tobie????

Mi to zwisa możesz być z Partii Przyjaciół Psów Syberyjskich ....

 

Nie zarzuciłem Ci kłamstwa tylko napisałem komplement że jesteś słowny jak Tusk, nie podoba Ci się??? Uważasz że TUSK KŁAMIE I TO CIę obraża???

 

Markus przecież swego czasu dałeś poważne oświadczenie że więcej w tym wątku już nić nie napiszesz, ale przecież możesz podobnie jak Tusk powiedzieć że są to Twoje słowa na wiatr, bo przecież i Tusk obiecał że nie będzie koalicji z SLD w Wawie i co?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a obecnie czy bedą czy wybory czy nie najlepszą opcją jest rząd PO-PIS!!!!!

Na logikę nierealne.

Pan J.K jest typowym starym kawalerem.On i tylko on.Zero tolerancji dla kogokolwiek i czegokolwiek.

Co taki człowiek ma nam zaproponować?

Czy ma pojęcie jakie są potrzeby normalnego człowieka?

Ile nocy nie przespał przy dzieciach?

Ile razy poszedł na kompromis z żoną?

Jak tak dalej pójdzie to wyrzuci z domu kota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo. To mi się powoli klaruje. Teraz Lepper jest bandytą (ciekawe za co dostawał te premie od Kaczyńskiego?), a Tusk, Rokita i Komorowski osobami godnymi zaufania, kandydatami na koalicjantów. Ba, może nawet na wicepremierów! :wink:

Dalej nie wiem co myśleć o Giertychu i Lipcu. No i doszedł jeszcze Kaczmarek, sprawa ABW i Blidy, Kryże. Jakiż mętlik w głowie musi mieć PiS-owski elektorat... 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEWAKK napisał:

Markus przecież swego czasu dałeś poważne oświadczenie że więcej w tym wątku już nić nie napiszesz, ale przecież możesz podobnie jak Tusk powiedzieć że są to Twoje słowa na wiatr, bo przecież i Tusk obiecał że nie będzie koalicji z SLD w Wawie i co?????

 

 

Analfabeta jesteś czy języka polskiego nie rozumiesz ?

Znajdź mi w tym wątku gdzie to napisałem !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz lewuś, ale jestem ze środka i ekstremy mi nie odpowiadają.

Chyba już kiedyś klikałem, że kiedyś w poprzedniej pracy miałem w pokoju gościa Korwinistę, nie szło z nim pogadać.

 

Ponadto Korwin ma wiele wspólnego z Ziobrem. Dostał nożem, czy jakoś tak? Pewnikiem od służb. Ciekawe jakich? :roll:

 

Może dla kobiet taka szrama to ekstra, ale dla mnie skoro nie wyjaśniono i nie podano w mediach od kogo tym nożem i dlaczego (przynajmniej ja nie zarejestrowałem) to dla mnie gostek już skończony. Do tego za mała masę ma i za dużo pyskuje.

 

Nie podobają mi się jego perwersje kuchenne z kajdankami w tle. Ja bym rozumiał jak przy lodówce, jakieś 9,5 tygodnia, ale przy kaloryferze.

 

A i jeszcze jedno, ja tam prosty chłop jestem i mnie faceci w muszkach nie rajcują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...