Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

KROYENA - coś mi się wydaje, że przy najbliższych wyborach (bez względu na ich termin) zostanie osiągnięta najniższa w historii frekwencja.

 

 

obyś się mylił... bo jeśli sprawdzi sie Twój scenariusz to znowu będziemy mieli u władzy Pis, niestety

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Analfabeta jesteś czy języka polskiego nie rozumiesz ?

Znajdź mi w tym wątku gdzie to napisałem !!!!!!

Ja to nazywam celowym mijaniem się z prawdą. 8)

 

A'propos wyborów, trzeba iść i głosować. Politykom zależy na tym by frekwencja była jak najmniejsza. Wtedy decyduje tzw. twardy elektorat. A ten jak wiadomo nie myśli racjonalnie, nie docierają do niego merytoryczne argumenty, a więc nie ocenia i nie rozlicza rządzących.

 

Osobiście nie wierzę w przedterminowe wybory. Brat Jarosław za free władzy nie odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie odczucia jak wy. Z tym, że do wyborów pójdę nawet jak będe musiała oddac głos niewazny z powodu braku wyboru :evil: .

I obawiam się że przy niskiej frekwencji moze byc gorzej niz PiS. Np. SLD z SO i LPR /oczywiscie nazwy mogą byc inne jak to zwykle/ czyli rzady jeszcze bardziej rozpanoszonego buractwa, oczywiscie "dla dobra Polski" .

Pamiętajcie, ze w tym chyba nie ma dna :( tylko stałe spadanie, jak dotychczas :(

ps. A jak ktoś z "polityków" zaczyna mówić o odnowie i moralności to mam odruch wymiotny :evil: Polityk i moralnosc to antonim.

a to to już chyba chichot losu :) nie ma coś szczescia, biedny Zbychu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper nie zrywa koalicji "dla dobra Polski" i realizacji programu "solidarnego Państwa", znaczy się "solidarnego żłobu".

 

Czy ja jeszcze doczekam że będę żył w normalnym państwie i nie będę musiał się czerwienić jak mnie znajomi z róznych krajów pytają co się w Polsce wyrabia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszą opcją jest rząd PO-PIS!!!!!
:o :o :o

 

szaleju się objadł, czy co?

 

PS

...no chyba że PIS zmieni nazwe i pozbędzie się bolszewickiego betonu: Kaczyńskich, Dornów, Ziobry, Kryże (podejrzanego o zbrodnie komunistyczne), Kurskiego, Karskiego (tego od PRON i ZSP), Maciarewicza, Marcinkiewicza i ..... pozostałych 99% członków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszą opcją jest rząd PO-PIS!!!!!
:o :o :o

 

szaleju się objadł, czy co?

 

 

Dziękuję!!!!

 

Dokładnie tego rodzaju komentarzy się spodziewałem od niektrórych forumowiczów.

 

Ale mam nadzieję, że jeżeli bedą nowe wybory, lub teraz dojdzie do wspólnych rządów PO i PIS i wspólnej budowy IV RP (przypomnijmy pomysłodawcą tego projektu jest PO).

 

Nie wyobrażam sobie Tuska razem z Czarzastym, Nikolskim, Millerem i itd

Dla przypomnienia Warszawa i Mazowsze to poligon doświadczalny (jak mówił Bronisław Komorowski) jak wyglądałaby władza Platformy w całym kraju.

 

 

Dotąd za partię, która konsekwentnie i bezwzględnie przydzielała stanowiska tylko swoim ludziom, uchodził PSL. Po zakończonej właśnie reorganizacji urzędu marszałkowskiego okazuje się, że po sprawdzone przez ludowców metody sięgnęła mazowiecka PO.

 

W kontrolowanym przez koalicję PO-PSL urzędzie marszałkowskim aż roi się od radnych i działaczy partii Tuska.

 

- Konkursów na stanowiska w urzędzie marszałkowskim albo nie ma, albo są fikcyjne, bo rozstrzyga je zarząd województwa złożony z urzędników z rekomendacji PO i PSL - żalą się pracownicy Struzika.

 

Czy wśród 450 stanowisk kierowniczych podlegających urzędowi marszałkowskiemu jest choć jedno dane osobie bezpartyjnej? - pytamy wicemarszałka Kozłowskiego.

 

- Tak, jest takie! Wiceszef w biurze kontroli - mówi. A jeszcze inne? - dopytujemy. - Nie pamiętam, ale zastanowię się - odpowiada wicemarszałek. I dodaje: - Poszła wieść, że bierzemy władzę w województwie, więc koledzy z PO przynoszą mi CV swoich znajomych, polecają. To naturalne.

 

 

Szefową radomskiej filii wojewódzkiego urzędu pracy nadzorowanej przez urząd marszałkowski jest Elżbieta Wędzonka, żona wiceszefa rady miejskiej w Radomiu i członka zarządu radomskiej PO.

 

Choć nie miała żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, dostała dyrektorskie stanowisko. Zarabia ok. 5 tys. zł.

 

ITD

 

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4338528.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego rodzaju komentarzy się spodziewałem od niektrórych forumowiczów.

 

czyzbys zdawal sobie sprawe z tego czym nas tu dokarmiasz? :o

Czy tak sie tylko droczysz :D

 

btw

Czy widzieliscie reklame pisu o tym malym przedsiebiorcy :o :o

Odjelo mi mowe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS"

Każdy sojusz i rząd będzie lepszy niż z potencjalnym udziałem PIS...a niechby nawet skini Tejkowskiego z pogrobowcami KPP , ale mniejsza to będzie zaraza niż pisowska dżuma. :-? 8)

 

 

Analfabeta jesteś czy języka polskiego nie rozumiesz ?

 

Panowie wystawiają sobie doskonałą ocenę, merytoryczny język swoisty dla was.....,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

btw

Czy widzieliscie reklame pisu o tym malym przedsiebiorcy :o :o

Odjelo mi mowe :-?

nie widziałam, jest gdzieś w sieci??

Czytam w Rzepie, ze coś Romkowi znowu nie wyszło. Z mundurkami mianowicie z powodu działania jego resortu, więc niektórzy od wrzesnia będa umundurowani a niektórzy nie. Czyli jak zwykle. Moze by tak zero tolerancji dla siebie wprowadził? Bo jednocześnie czytam, ze jakies bajońskie sumy na gadżety wydaje, a na dofinansowanie mundurków mu brakuje .... :roll:

Cały Romek, cały on...

Marszałkiem w przyszłym sejmie zamiaruje zostać, słyszeliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nasz analityk sprytnie omija temat Lipca...

Tymczasem nowa Pani Minister od sportu unieważniła przetarg na budowę stadionu - który był oczkiem w głowie premiera na cztery lata.

Żeby było śmieszniej, aby budować stadiony trzeba je wcześniej zaprojektować. Rząd nawet jeszcze nie zwrócił się z tym do firm projektowych. :o

 

Jak Wam się podoba stwierdzenie byłego ministra MSW, prawej ręki Kaczyńskiego i przyjaciela Ziobry, że żyjemy w państwie totalitarnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEWAKK napisał:

Markus przecież swego czasu dałeś poważne oświadczenie że więcej w tym wątku już nić nie napiszesz, ale przecież możesz podobnie jak Tusk powiedzieć że są to Twoje słowa na wiatr, bo przecież i Tusk obiecał że nie będzie koalicji z SLD w Wawie i co?????

 

 

Znajdź mi w tym wątku gdzie to napisałem !!!!!!

 

PONAWIAM PYTANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...