Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Powiedzmy sobie szczerze.

 

Zawodowcy odeszli wwraz z III RP.

Potem przyszła czystka i zarówno PO, jak i PiS mają teraz kupę amatorów a nie kadry polityczne do rządzenia krajem.

 

Ciekawe jak np. Tusk miałby przełknąć współpracę z Gilowską, itd, itp ijtp.

 

Kupa bezczelnych amatorów, która nie potrafi założyć rękawiczek do brudnej roboty i wszystko wychodzi jak słoma z butów.

 

 

Co do dwóch chłopców Jarka oraz Donka to ustalili, że podzielą piaskownicę bo im się dipol marzy. Myślą że jak jeden będzie robił za partię konserwatywną, a drugi za demokratów to od razu będziemy mieli Amerykę.

 

Zapominają, że aby ludziom żyło się dobrze to nie zaczyna się od igrzysk.

 

Hasło szło:

 

Chleba i igrzyska, a nie igrzysk i chleba.

 

i kto by pomyślał, że mi teraz LiD pozostanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dropsiu gdyby to napisał Nasz Dziennik to bym rozumiała ten wielowytrzeszcz :o .

 

:lol: :lol: :lol:

 

Tera facet pewnikiem myśli:

 

Se obcionłem - Przyszyli - Co mi tam jeszcze raz łobetnę.

Wielowytrzeszcz zapodałam na okolicznośc zadziwiającej sprawności naszych strajkujących, niedoinwestowanych i niskokontraktowanych słuzb medycznych. Które jak sie okazuje potrafią jednak czasem działać b.szybko.

Niedawno czytałam wątek naszego forumka zygmora, i tak mi się jakoś skojarzyło......

A wam to od razu z Naszym Dziennikiem

8) Nadmiar Gręgusia, czy jak :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i możecie się nadal śmiać, jedyną alternatywą są rządy PO i PIS

 

 

:o :o :o

ło matko(kurko) ,a ten znowu swoje ...

 

żeby dotarło do owego osobnika co nieco, dowalę mu matką-kurką , a niech ma jak sam zaczął:

 

matka_kurka 2007-08-13 21:15 i coś w rodzaju dobrej rady dla Donalda T. zwanego ostatnio przez m_k - "malarzem" z racji pracy /malowanie kominów fabrycznych/ wykonywanej przez tego osobnika w latach 80-tych ......

 

"Zrozum chłopcze w politycznych krótkich majtkach, że masz do czynienia z sektą nie partią, z szarlatanem, nie politykiem i z kolejna intrygą, nie dżentelmeńską umową na gębę. Idź i rób konferencję bogoojczyźnianą. Powieś za sobą największego orła jakiego znajdziesz, przykryj stół flaga narodową i odśpiewaj `Boże coś Polskę'. A potem powiedz pierwszy raz zdecydowany męskim głosem, basem, jak nie potrafisz barytonem: `My platforma nie możemy pozwolić na to, aby Polska była gwałcona i ośmieszana przed Polakami i całym światem. Wszystkie patologie we wszystkich instytucjach muszą być wyjaśnione. Domagamy się komisji śledczych w sprawie CBA i Blidy, w sprawie nielegalnych podsłuchów i bezpodstawnych oskarżeń, w sprawie zawłaszczania Państwa przez partyjną policje PiS. Domagamy się rozliczenia salonu kłamców, Nocnej Zmiany prawnych partaczy i intrygantów, domagamy się rozbicia układu kompromitującego Polskę. Tylko błagam powiedz to tak, aby było słychać, nie rozglądaj się i nie przebieraj palcami, mów i o nic się nie martw. Jeśli to powiesz daję ci 1000% gwarancji, że po pierwsze wygrasz, a o to ci chodzi i mnie pośrednio też. Po drugie pozbędziesz się kołtunerii i bigotów, a o to chodzi już nie tylko mnie i tobie, o to chodzi milionom. Dobrze ci życzę malarz, chociaż za tobą nie przepadam, nie nadajesz się do polityki, nie mówię, że nie chcesz dobrze, czasami wydaje się, że chcesz, ale nie masz pojęcia jak to zrobić. Zatem posłuchaj mojej amatorskiej rady i wykończ kołtuńskiego demona, póki masz w ręku osikowy kołek wbij go w zadek demona i truchło posyp wapnem, dopiero potem, przemawiaj reformami. Jeśli nie posłuchasz, sobie zafundujesz kolejna już groteskową traumę porażki, a nam wszystkim farsę z play backu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że LiD to Miller, Oleksy, Kwaśniewski, Siwiec. Aż tak nam dał PiS popalić...?

 

dał :evil:

 

jest tam jeszcze Frasyniuk, Geremek, Lytyński, Onyszkiewicz :wink:

 

Millera i Oleksego nie ma. Za to kwachu na czele...........bleeeee :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem czy nasz forumowy analityk nazwie dyktafonowe działania Ziobry - SB-eckimi metodami?

Radio RMF FM dotarło do człowieka, który twierdzi, że minister Ziobro już trzy lata temu kupił sobie dyktafon. Taki sam jak urządzenie zaprezentowane wczoraj przez ministra na konferencji prasowej.

 

Krzysztof Korypta, były sprzedawca sklepu RTV w Krakowie twierdzi, że już trzy lata temu Zbigniew Ziobro szukał dyktafonu z możliwością jak najlepszego zapisu mowy. Potrzebne mu było urządzenie, które można podpinać pod telefon komórkowy - żeby nagrywać także rozmowy telefoniczne.

 

Zbigniew Ziobro sam testował urządzenie i - jak twierdzi sprzedawca - nie miał żadnych problemów z jego obsługą. Co innego twierdził wczoraj minister sprawiedliwości.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu chowasz się za plecami kwacha i innych? DO ATAKU!!!

Wystaw swoją kandydaturę!

To w IV RP jest obowiązek korzystania z biernego prawa wyborczego? :o :wink:

widocznie już jest,

:o :o

Byłam nieswiadoma i nieopatrznie wyraziłam swe zdanie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: oparte na dobrej w sumie pamięci.

ps. Miller, Oleksy, Siwiec, Kwach..... ble ble ble..... A oni chyba liczą na powtórkę w stylu postawuesowską udając w mediach pokrzywdzone niewiniątka. Mam nadzieję że sie im nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew Ziobro sam testował urządzenie i - jak twierdzi sprzedawca - nie miał żadnych problemów z jego obsługą. Co innego twierdził wczoraj minister sprawiedliwości.[/color]

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Normalnie doktor Jekyll i Mr. Hyde 8) :lol:

Jako obywatel Ziobro sprawny technicznie i z nowinkami sobie radzi a jako minister Zobro ręce dwie lewe i zaimpregnowany na wiedzę 8)

Biedactwo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew Ziobro sam testował urządzenie i - jak twierdzi sprzedawca - nie miał żadnych problemów z jego obsługą. Co innego twierdził wczoraj minister sprawiedliwości.[/color]

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Normalnie doktor Jekyll i Mr. Hyde 8) :lol:

Jako obywatel Ziobro sprawny technicznie i z nowinkami sobie radzi a jako minister Zobro ręce dwie lewe i zaimpregnowany na wiedzę 8)

Biedactwo :-?

Bo on tak yntelligentnie wplatał w swa wypowiedź info, ze on nie sam, że inni, że podwładni namawiali, pomagali jemu, szefowi zagrożonemu rozmową z tym brzidkim wicepremierem. A on nawet świadomy tego niebezpieczeństwa nie był....ale zatroszczyli się o niego i proszę, teraz nawet świadków ma, a co 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ziobro nie chciał Leppera potajemnie nagrać, tylko jacyś wstrętni podwładni mu tak namieszali w głowie i wcisnęli do kieszeni włączony dyktafon, że Zbyszek dopiero w aucie po rozmowie z Andrzejem się zorientował i sprzęt wyłączył. Moment. Nie wyłączył bo nie umiał. Kierowca mu wyłączył. Rozmowy też nie skasował, bo... nie umiał.

 

Był taki wątek o głupawych wykrętach budowlańców opóźniających rozpoczęcie prac. Może pan minister pomylił się z powołaniem i powinien zostać murarzem? 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ziobro nie chciał Leppera potajemnie nagrać, tylko jacyś wstrętni podwładni mu tak namieszali w głowie i wcisnęli do kieszeni włączony dyktafon, że Zbyszek dopiero w aucie po rozmowie z Andrzejem się zorientował i sprzęt wyłączył. Moment. Nie wyłączył bo nie umiał. Kierowca mu wyłączył. Rozmowy też nie skasował, bo... nie umiał.

 

 

Co za żenada :-?

Ciekawe co Jarek na to ? :lol:

Żeby minister dał sie tak wpuscić w kanał podwładnym ? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...