Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to mamy jasność w temacie znieważania głowy :roll:

Nie będzie śledztwa w sprawie "taśm Rydzyka". Toruńska prokuratura odmówiła wszczęcia takiego postępowania, gdyż nie stwierdziła, by o. Tadeusz Rydzyk popełnił przestępstwo znieważenia prezydenta lub narodu żydowskiego w swych wykładach, ujawnionych przez "Wprost"....

http://wiadomosci.onet.pl/1592332,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brak zgody Dorna na komisje przewidzieliście? Tak? Ciekawe, jak na to wpadliście ;) 8) ?

Czyżby to było takie trudne? Taż on już parę razy mówił, że na niewygodne wnioski ma 6 miesięcy. A jak się uprze, to zgłosi braki formalne i będzie miał następne 6 miesięcy.

Taki "leguramin" se uchwalili!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brak zgody Dorna na komisje przewidzieliście? Tak? Ciekawe, jak na to wpadliście ;) 8) ?

Czyżby to było takie trudne? Taż on już parę razy mówił, że na niewygodne wnioski ma 6 miesięcy. A jak się uprze, to zgłosi braki formalne i będzie miał następne 6 miesięcy.

Taki "leguramin" se uchwalili!!

 

Ja bardziej chciałam sprawdzić, czy jeszcze sa jacyś naiwni. Tutaj chyba raczej nie, ale przy urnach jakoś się gromadzą :roll: . I do tego są zdyscyplinowani jak cholera :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brak zgody Dorna na komisje przewidzieliście? Tak? Ciekawe, jak na to wpadliście ;) 8) ?

Czyżby to było takie trudne? Taż on już parę razy mówił, że na niewygodne wnioski ma 6 miesięcy. A jak się uprze, to zgłosi braki formalne i będzie miał następne 6 miesięcy.

Taki "leguramin" se uchwalili!!

 

Ja bardziej chciałam sprawdzić, czy jeszcze sa jacyś naiwni. Tutaj chyba raczej nie, ale przy urnach jakoś się gromadzą :roll: . I do tego są zdyscyplinowani jak cholera :roll:

 

ma prawo to korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że bycie marszałkiem wszystkich posłów zobowiązuje. Dorn jednak zachowuje się jak partyjny aparatczyk, przyboczny prezesa PiS.

 

Parafrazując naszego forumowego analityka napiszę: gdyby PiS był uczciwy i nie miał nic na sumieniu, nie bałby się komisji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak prezydent z żoną, ale bym sobie nie życzył, żeby taki... ktoś wypowiadał się na temat czy zostałem obrażony czy nie. Już sam ten fakty, by mnie obrażał.

Ciekawe czy prezydent czuł urazę do bezdomnego, którego do upadłego ściągała cała policja w IV RP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie ci w Sejmie mogą sobie nawet łby pourywać.

Jestem bardzo za.

 

Wszystkie pewnie :D , a najbardziej te znane ogolnie

Wish You Were Here i Final Cut ,

ale tez Of course The Wall i Dark Side Of The Moon.

To zalezy od dnia jednak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, osobiście preferuję ich wcześniejsze płyty. Te ostatnie (The Wall, The final cut) za bardzo zajeżdżają mi solowymi dokonaniami Watersa. Fajnie, że ktoś jeszcze słucha takiej muzyki

 

Matka Kurka i relatywizm Kaczyńskich:

 

Przykład: `wiadomo kim jest Pani Łuczywo i jakie tradycje kontynuuje, jej ojciec był w KPP'. Słowa `wodza' na antenie mediów sekciarskich, dające do zrozumienia, że on z ludźmi tego pokroju jak Łuczywo, nie rozmawia i nie traktuje poważnie, wszak wiadomi kim był jej ojciec. Reakcja elektoratu - ukrzyżować, ukrzyżować ją, układ, zabić układ.

 

Przykład: `Ojciec Ludwika, żydowski komunista członek Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy, członek Komunistycznej Partii Polskiej, członek Polskiej Partii Robotniczej, członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, lektor WULM'. Wiedza ogólnie dostępna, nie mógł o niej nie wiedzieć Jarosław Kiemlicz i Jarosław Kiemlicz nie tylko się zadaje, ale uczynił z Ludwika trzeciego bliźniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie mógł o niej nie wiedzieć Jarosław Kiemlicz i Jarosław Kiemlicz nie tylko się zadaje, ale uczynił z Ludwika trzeciego bliźniaka.

 

O matko, czy to ma coś wspolnego z Kmicicem - Gosiewskim? Tylko jakby się role odwróciły i tera Kmicic Kiemliczom "przeżuwa kąsek chleba ze starą pajęczyną, aby do rany na łbie przyłożyć" ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...