Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

miejcie tylko świadomość, że ten chlew polityczny jest powodowany przez WSZYSTKIE zainteresowane strony

jedni sr.. na drugich

a to źle świadczy o wszystkich w to zamieszanych, zarówno o rządzacych jak i opozycji, do tego dołaczają silne politycznie media ,które tylko podgrzewają niezdrową atmosferę ośmieszając tych "złych", kreując tych "dobrych"

i to bardzo nachalnie

jeżeli tacy ludzie rządzą, lub mają rządzić tym krajem to to jest totalna porażka, niezależnie czy po czy pis czy lid, lis i każde inne gó.wno "polityczne"

 

potencjalny wyborca jest mamiony polityczną papką, straszony rydzykiem i moherami, bezwzględnymii ka.czorami, a robią to sami aniołowie;

ktoś kto tym steruje musi czuć się bardzo zagrożony

ja osobiście sie nie czuję zagrożony,nic złego nie zrobiłem, coć wiele mi sie nie podoba z tego co sie dzieje

zresztą też bym się pewnie wk...ił, kiedy ktoś by mnie oderwał od jedynego koryta, którego tyle czasu się trzymałem irobiłbym wszystko, aby powrócić do starych przyzwyczajeń

 

i nie optuję tu za pisem, bo to nie o to mi chodzi,

ci odejdą, przyjdą inni, może mniej bojkotowani

 

chodzi mi o to, że oni wszyscy są siebie warci

przez tyle lat nic dobrego dla tego kraju nikt nie uczynił

każdy ma gębę pełną frazesów, obiecuje gruchy na wierzbie

 

w sejmie się żrą, pieprzą o wyborach bo dogadać się nie mogą

skoro tak, to proszę bardzo wybory, ale to oni powinni te wybory

sfinansować z własnych kieszeni, bo niby czemu ja mam za to płacić, że

nie potrafią się dogadać? że nie potrafią nie przeszkadzać gospodarce, ludziom, którzy na nich tyrają?

 

tu pewnie przydałby się taki Piłsudski, który wziąłby ich wszystkich za ryja i gleba,

 

a jak jest taki bajzel jak widać i nie bardzo wiadomo o co chodzi

to wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejcie tylko świadomość, że ten chlew polityczny jest powodowany .........

pozwól Barbosso, że odniosę się do tylko 2 podniesionych powyżej wątków

1. uzywasz słów: "strony","ktoś kto tym steruje", "od jedynego koryta", "ci odejdą, przyjdą inni", "wszyscy są siebie warci", "każdy ma gębę pełną frazesów", "się żrą", "pieprzą o wyborach" "dogadać się nie mogą" .....

Jednym słowem ONI, ONI, ONI ,czyli źli politycy, a z drugiej JA (MY) czyli zdrowa tkanka narodu :-? ?.

A kto owych ONYCH wybierał , jak nie ta "zdrowa tkanka", a owi ONI to czyje to dzieci, mężowie, rodzice jak nie tej "zdrowej tkanki" :-? ?

Mamy zsowietyzowane, skrajnie zsocjalizowane społeczeństwo i trzeba pokoleń by wyplenić z nas cechy homo-sovieticusa

 

2. "tu pewnie przydałby się taki Piłsudski, który wziąłby ich wszystkich za ryja i gleba" .... tak to takie proste przyszedłby "silny człowiek" i wziął tych draniów, złodziei za mordę. W XXw mieliśmy paru "silnych ludzi" - Hitler, Stalin, Mussolini, Kim Ir Sen, PolPot, Castro a w XXI - Chavez, Putin , oj trzymali oni za mordęi złodziei nie było i porządek był..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

chodzi mi o to, że oni wszyscy są siebie warci

przez tyle lat nic dobrego dla tego kraju nikt nie uczynił

każdy ma gębę pełną frazesów, obiecuje gruchy na wierzbie

 

...

w zasadzie o niczym innym nie piszemy /większośc znaczy :wink: /w tym i innych watkach :-?/ Dlatego właśnie wg. mnie wyjątkowo drażniące jest gadanie o zasadach, wartosciach itp i inne wycieranie sobie gęby rzeczami ważnymi dla celów cynicznie politycznych. Bo to powoduje tylko ich deprecjacje /wartosci, nie celów, które trafnie okresliłes w ostatnim zdaniu/

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już znany jest autor tego cyrku - opozycja :lol: a konkretnie Tusk.

"Sytuacja w Sejmie to wielka kompromitacja opozycji"

 

 

Premier Jarosław Kaczyński

TVN24

 

 

Premier Jarosław Kaczyński uważa, że obecna sytuacja w Sejmie świadczy o "wielkiej kompromitacji opozycji".

- Opozycja uprawia niebywałą wręcz destrukcję, okazuje się, że dla przedstawicieli opozycji autorytetami są albo osoby w rodzaju pana Leppera, albo Łyżwińskiego (...) i są także wiarygodni politycy, którzy niedawno byli w centralnym miejscu rządu - powiedział premier na konferencji prasowej w Warszawie.

 

Kaczyński potwierdził, że głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu odbędzie się 7 września. - Głosowanie jest wyznaczone na 7 września, taka była umowa. Pacta sunt servanda - powiedział premier.

 

J.Kaczyński podkreślił, że jeśli SLD poprze wniosek, Sejm zostanie rozwiązany, a - jak dodał - nawet przy sprzeciwie Sojuszu można doprowadzić do przyśpieszonych wyborów w ramach tzw. trzech kroków konstytucyjnych.

 

- To jest wyłącznie decyzja PO - awantury, kompromitacja parlamentaryzmu czy wybory. Donald Tusk za to odpowiada - stwierdził premier.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1594128,11,item.html

 

Mój trzyletni synek jak coś zbroi, zaraz mówi "To nie ja" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejcie tylko świadomość, że ten chlew polityczny jest powodowany .........

pozwól Barbosso, że odniosę się do tylko 2 podniesionych powyżej wątków

1. uzywasz słów: "strony","ktoś kto tym steruje", "od jedynego koryta", "ci odejdą, przyjdą inni", "wszyscy są siebie warci", "każdy ma gębę pełną frazesów", "się żrą", "pieprzą o wyborach" "dogadać się nie mogą" .....

Jednym słowem ONI, ONI, ONI ,czyli źli politycy, a z drugiej JA (MY) czyli zdrowa tkanka narodu :-? ?.

A kto owych ONYCH wybierał , jak nie ta "zdrowa tkanka", a owi ONI to czyje to dzieci, mężowie, rodzice jak nie tej "zdrowej tkanki" :-? ?

Mamy zsowietyzowane, skrajnie zsocjalizowane społeczeństwo i trzeba pokoleń by wyplenić z nas cechy homo-sovieticusa

 

2. "tu pewnie przydałby się taki Piłsudski, który wziąłby ich wszystkich za ryja i gleba" .... tak to takie proste przyszedłby "silny człowiek" i wziął tych draniów, złodziei za mordę. W XXw mieliśmy paru "silnych ludzi" - Hitler, Stalin, Mussolini, Kim Ir Sen, PolPot, Castro a w XXI - Chavez, Putin , oj trzymali oni za mordęi złodziei nie było i porządek był..... :-?

ja nawybory chodzię tylko wtedy, kiedy startuje Korwin Mikke, inni nie mają mojego poparcia, bo to głąby i pijawy społeczne

a stawianie Marszałka na równi z tymi bandytami to Ci nie wyszyło i to bardzo,

poustawiaj sobie trochę inaczej na tych półkach

 

chociaż teraz może i Marszałek nie wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawianie Marszałka na równi z tymi bandytami to Ci nie wyszyło i to bardzo,

poustawiaj sobie trochę inaczej na tych półkach

chociaż teraz może i Marszałek nie wystarczyć

to tyle wychwyciłeś z mojego komentarza :o

 

a więc NIE

Broń mmie Panie Boże przed prównywaniem w czymkolwiek Marszałka z wymienionymi tyranami.

Twoje słowa: "wziąłby ich wszystkich za ryja i gleba" odnoszę się do marzeń wielu Polaków o "silnym człowieku". To marzenie pięknie wykpił Dołęga-Mostowicz ponad 70 lat temu w Karierze Nikodema Dyzmy. Potem były i są wymienione przeze mnie potwory, był faszyzm i komunizm, a mimo to ciągle słyszę z rozmarzeniem w głosie: "wziąłby ich wszystkich za ryja i gleba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego niby zmarnować?

cześniej tak podkreślałaś "oni" a teraz piszesz, że:

 

zgdzać się z JKM to jedno, ale oddać na niego i zmarnować głos to drugie

 

no to jak głosować?

nie na tego z kim sie zgadzasz?

 

To marzenie pięknie wykpił Dołęga-Mostowicz ponad 70 lat temu w Karierze Nikodema Dyzmy

pewnie teraz znalazł by pracę w GW, tak pięknie potrafił kpić z marzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten pogrzeb w Gdańsku. Strojny, glośny, nowobogacki. Żalobnicy zostali dowiezieni, płaczki tez, a nawet klakierzy. Mowa pogrzebowa dostojna i jak zwykle tylko o tym jak dobry i szlachetny nieboszczyk był. Bawią się chłopcy świetnie. Nawet nie widać po nich niedospania... aaaaa faktycznie, oni w nocy kłamstw nie słuchali. Spali snem sprawiedliwego i prawego.

troszkę mi tylko brakuje wzniosłego: PARTIA - GIEREK, PARTIA - GIEREK!!!

Bo umyślni z tyłu dokładnie patrzyli kto nie klaszcze.

Tak jak i wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...