Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Fani Tagesspiegel, Michnika i Geremka nie muszą czytać

 

 

To ty naprawde myslisz , ze ktos to czyta ?

:o

Mam net , mam gazety po co mam czytac co ty cytujesz.

Napisz w koncu cos od serca :D

 

Popieram w calej rozciaglosci. Moze mTom tez by tak cos napisal od serca? Bo on jakby tylko rozsadkiem sie kieruje, a to zly pomysl, bardzo zly pomysl na zycie (w obecnej sytuacji)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Popieram w calej rozciaglosci. Moze mTom tez by tak cos napisal od serca? Bo on jakby tylko rozsadkiem sie kieruje, a to zly pomysl, bardzo zly pomysl na zycie (w obecnej sytuacji)...

Pisałem co należy zrobić - poczytaj sobie. Teraz ograniczam się do komentowania rzeczywistości. Takie sobie zarezerwowałem prawo. :wink:

Ale nie przejmuj się, tak samo krytycznie traktowałem poprzednią ekipę rządzącą. A i następna również oberwie po łbie bez względu na to z jakiej opcji polityczniej będzie pochodziła.

 

Inaczej mówiąc, partyjniactwa nie uprawiam. Interesuje mnie, które działania rządu są pro publico bono, a które nie.

Teraz jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem to już tylko nirwana?

nowy, stabilny sejm, rząd fachowców, kraj mlekiem i miodem płynący?

 

Ja mam skromne wymagania. Zadowolę się brakiem cyrku, osmieszania, agentologii i frusratów na stołkach zarządczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skromne wymagania. Zadowolę się brakiem cyrku, osmieszania, agentologii i frusratów na stołkach zarządczych.

to tak jak z tą krową co dużo ryczy

tyle że ryczą na całego obie strony

od 1989r nie było dobrych rządów w kraju, wszyscy, którzy teraz ryczą byli już u władzy, sądzisz że teraz będzie inaczej?

ponownie u steru stanie UW i wcześniejsze twory, które też nic nie robiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, oni tam nie mają ryczeć i się przepychać, tylko zarządzać państwem. A ogladamy ciągły teatrzyk zamiast poważnych ludzi w pracy :evil:

W Polsce juz chyba wszyscy zapomnieli, po co jest sejm, senat i rząd.

Na pewno nie w celu zapewniania wątpliwej rozrywki sobie nawzajem i wyborcom, a tabloidom i komentatorom roboty.

Dobry polityk to taki, którego nie widać, a którego prace widać. Ale tu już chyba moje wymagania sa za duże :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, oni tam nie mają ryczeć i się przepychać, tylko zarządzać państwem. A ogladamy ciągły teatrzyk zamiast poważnych ludzi w pracy :evil:

W Polsce juz chyba wszyscy zapomnieli, po co jest sejm, senat i rząd.

Na pewno nie w celu zapewniania wątpliwej rozrywki sobie nawzajem i wyborcom, a tabloidom i komentatorom roboty.

Dobry polityk to taki, którego nie widać, a którego prace widać. Ale tu już chyba moje wymagania sa za duże :cry:

 

kochana żądasz rzeczy niemożliwych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dobry polityk to taki, którego nie widać, ...

dodałbym kiedy kradnie, załatwia swoje biznesy, wspiera kolesi, no i umiejętnie nagrywa

 

....a którego prace widać...

a raczej jego rosnący lawinowo majątek

 

i pewnie generalnie - bez wyjątku

 

Tiaa, obecna ekipa jest z kryształu górskiego i wcale nie ma kolegów. I majątków, i kont, i nie ma niczego 8) Nic nie nagrywa, generalnie nic nie robi poza autopromocją i wyładowywaniem frustracji. Aha - zapomniałam o wojnie z Niemcami, Ruskimi, Irakiem i Afganistanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

“Uzyskane w trybie niejawnym przez CBA materiały_nie_mogą bowiem stanowić dowodu w sprawie o zabójstwo. Ustawa o CBA wprowadza prawo korzystania z dowodów uzyskanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w trybie art. 17 ust. 1 ustawy w sprawach wskazanych w zamkniętym katalogu przestępstw wymienionych w art. 17 ust. 1 pkt 1 i 2 tej ustawy. Przepisy te nie wymieniają zbrodni zabójstwa, ani nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawia to, że uzyskane w tym trybie dowody nie mogą być podstawą ustaleń, jako zgromadzone w sposób sprzeczny z prawem, a tym_samym_nielegalne. (…) Na marginesie tylko, wobec bezprzedmiotowości powoływania się na bezprawnie uzyskany dowód, stwierdza Sąd Apelacyjny, że ocena jego treści w żaden sposób nie_mogłaby_zmienić przekonania o braku podstaw dowodowych do zarzucenia podejrzanemu umyślnego zabójstwa.

Reasumując tę część rozważań stwierdza Sąd Apelacyjny, że w sprawie brak jest dowodów wskazujących na prawdopodobieństwo, że podejrzany popełnił przestępstwo w formie zarzucanego mu w postanowieniu o przedstawieniu zarzutów umyślnego zabójstwa. Tym samym nie jest spełniona przesłanka stosowania tymczasowego aresztowania z powodu pozostawania podejrzanego pod zarzutem popełnienia zbrodni - jak to definiuje art. 258 § 2 k.p.k.”

 

Reasumując: sprawa doktora G. wygląda na CAŁKOWITĄ kompromitację. Prędzej czy poźniej (raczej prędzej) Skarb Państwa i w tej sprawie będzie musiał płacić za niekompetencję swoich urzędników. Otwarta pozostaje kwestia osobistej odpowiedzialności ministra Ziobro i szefa CBA - zwłaszcza za stwierdzenia wypowiedziane na sławetnej konferencji prasowej. Jedno jest pewne: w normalnie funkcjonującym państwie po takim postanowieniu (które jest przecież prawomocne) obaj panie zostaliby zdymisjonowani.

 

Źródło: http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - zapomniałam o wojnie z Niemcami, Ruskimi, Irakiem i Afganistanem

 

Dolicz Havla.

 

Havel dziś przeprosił za swoją wypowiedź, czego nie spodziewam się po prowodyrach tej wypowiedzi....

 

Ciekawe że w jakimkolwiek kraju gdyby zdarzyła się taka wypowiedź jak Havla, wszystkie siły polityczne zjednoczyłyby sie w oburzeniu..., tylko w Polsce jest inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odlicznie na dziecko to se mogą wsadzić.

 

Becikowe dwa, co roku i to nie do końca.

 

 

ooo becikowe wraca...., przypomnijmy becikowe 2, przeszło dzięki wspólnemu głosowaniu PO, Samoobrony i LPR....., wbrew PIS..

 

ulga 1200 zł, pomysłodawca Przymierze dla prawicy, mediacja międzypartyjna w sejmie - poseł PIŁKA, pomysł popiera PO ponieważ uznaje że to obniżanie podatków oraz SLD ponieważ to pomoc biednym, sprawa przegłosowana dzięki 100% jednomyślności PO, zdecydowanej większości SLD, LPR, PSL i Samoobrony, wbrew PIS....

 

przy obu sprawach opozycji puka w czoło Gilowska....

 

Zdecydowanie popieram te działania opozycji, zapewne jak i reszta antypisowskich forumowiczów...

 

 

przed chwilą poseł PO w szklanym okienku obniżenie stawki VAT nazwał salcesonem wyborczym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...