Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

przykład... dla przedsiębiorstw obniżenie skladki rentowej,

Nie jest to prawdą. Składka rentowa została obniżona, ale po stronie pracowników.

 

 

dla wszystkich obniżenie podatków do 18 i 32%. Zauważyłeś?

Ja nie zauważyłem, a Wy?

 

 

podatki 18 i 32% są od dawna uchwalone

mtom żenująca niewiedza:

http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Search?todo=file&id=WDU19910800350&type=3&name=D19910350Lj.pdf

 

strona 98

 

Składka rentowa jest obniżona także po stronie przedsiębiorców, ale kolejne kłamstwo po stronie mtoma chyba nie dziwi....

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4247807.html

 

 

 

Jedyną partią przeciwko obniżaniu kosztów pracy jest LID..., ale czego innego można spodziewać się po postkomunie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ulga 1200 zł, pomysłodawca Przymierze dla prawicy, mediacja międzypartyjna w sejmie - poseł PIŁKA, pomysł popiera PO ponieważ uznaje że to obniżanie podatków oraz SLD ponieważ to pomoc biednym, sprawa przegłosowana dzięki 100% jednomyślności PO, zdecydowanej większości SLD, LPR, PSL i Samoobrony, wbrew PIS....

 

Łżesz jak zawsze.

 

"Klub PiS, podobnie jak opozycja, zagłosował w Sejmie za całością zmian w ustawie, łącznie z propozycją Prawicy Rzeczpospolitej. Posłowie przyjęli propozycję partii Marka Jurka niemal jednogłośnie. 395 było za, nikt się nie sprzeciwił. Wstrzymało się jedynie ośmiu posłów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię kiedy ktoś tak nieudolnie kłamie... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

W 2007 i w 2008 roku nadal będziemy płacić podatki według dotychczasowych stawek - 19, 30 i 40 proc. Stawki zostaną obniżone w 2009 r., kiedy mają wynosić 18 i 32 proc. - zdecydował w piątek Sejm, nowelizując ustawę o podatku PIT.

 

O ile nie okaże się, że nie jest to po linii i na bazie i ustawa nie zostanie zmieniona. Są jeszcze 2 lata.

 

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Przesądzona została więc obniżka składki rentowej. (...) Pracodawcy liczą też jednak na obniżkę składki płaconej przez nich, co ma nastąpić od przyszłego roku.

 

Pytanie czy nastąpi...? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Podobnie wygląda sprawa ulgi 1200 zł. Jeżeli PiS jest przeciw to zobaczymy co zrobi PiS-owski Senat i superPiSowski prezydent? :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtom czy Ty naprawdę nie potrafisz bez tych ozdobników o kłamstwach???

 

Jak ja lubię kiedy ktoś tak nieudolnie kłamie... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

W 2007 i w 2008 roku nadal będziemy płacić podatki według dotychczasowych stawek - 19, 30 i 40 proc. Stawki zostaną obniżone w 2009 r., kiedy mają wynosić 18 i 32 proc. - zdecydował w piątek Sejm, nowelizując ustawę o podatku PIT.

 

 

Zgadza się PIS obniżył podatki do 18 i 32%, za dwa lata będzie rządzić pewnie PO, czyżby były obawy że PO będzie podnosiło podatki, ja mam nadzieję że następny rząd będzie obniżał jeszcze bardziej podatki... :p

 

 

Swoją drogą niezła kompromitacja że kilku dyskutantów udaje że nie wie o stawce 18 i 32 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Przesądzona została więc obniżka składki rentowej. (...) Pracodawcy liczą też jednak na obniżkę składki płaconej przez nich, co ma nastąpić od przyszłego roku.

 

Pytanie czy nastąpi...? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Czyżby następny rząd zablokował uchwaloną przez PIS i PO składkę rentową po stronie pracodawców, o ile pamiętam przeciwko obniżaniu w tej postaci kosztów pracy jest jedynie LID..., ale może ta lewicowa extrema polityczna nie wprowadzi swoich pomysłów ...

 

Cieszę się że przeznałeś się że skłamałeś powyżej, twierdząc że nie ma obniżki po stronie pracodawców..., oczywiście chyba nie jesteś przeciwko obniżaniu po stronie pracowników...

 

 

Podobnie wygląda sprawa ulgi 1200 zł. Jeżeli PiS jest przeciw to zobaczymy co zrobi PiS-owski Senat i superPiSowski prezydent? :wink: :lol: :lol:

 

Mtom PISowski rząd jest przeciwko tej uldze, może tylko MArkus tego nie zauważył...

Stefan Niesiołowski z PO atakuje: "Gratuluję marszałkowi Putrze, że będzie namawiał senatorów PiS, żeby zabrać polskim dzieciom pieniądze. Wszystkie ręce senatorów Platformy będą za przyjęciem wersji sejmowej".

 

Gilowska puka w czoło...

 

Osobiście jestem wdzięczny Platformie Obywatelskiej i SLD za uchwalenie tej ulgi nawet wbrew rządowi, ewidentnie PIS rząd ośmiesza się przeciwstawiając się tej uldze tym bardziej że przecież to PIS najwięcej mówil o polityce prorodzinnej, jak widać to tylko słowa..., to chyba największa porażka tego rządu.... a w dużym stopniu ośmieszenie się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulga 1200 zł, pomysłodawca Przymierze dla prawicy, mediacja międzypartyjna w sejmie - poseł PIŁKA, pomysł popiera PO ponieważ uznaje że to obniżanie podatków oraz SLD ponieważ to pomoc biednym, sprawa przegłosowana dzięki 100% jednomyślności PO, zdecydowanej większości SLD, LPR, PSL i Samoobrony, wbrew PIS....

 

Łżesz jak zawsze.

 

"Klub PiS, podobnie jak opozycja, zagłosował w Sejmie za całością zmian w ustawie, łącznie z propozycją Prawicy Rzeczpospolitej. Posłowie przyjęli propozycję partii Marka Jurka niemal jednogłośnie. 395 było za, nikt się nie sprzeciwił. Wstrzymało się jedynie ośmiu posłów".

 

Moja wypowiedź w całości jest za piątkowym dziennikiem strona 1 i 3....

Co ciekawe podobnie także

"PiS nie poparło projektu, jak również większość SLD."

http://wiadomosci.onet.pl/1601147,11,1,0,120,686,item.html

 

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&47&13

 

Markus ja wiem że Ty wiesz lepiej, ale słownictwo świadczy o Tobie i nie spodziewam się by ktoś kto takiego słownictwa używa potrafił przeprosić....

 

a swoją drogą BRAWO PO, te kilka miliardów z budżetu warto wydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te zmiany podatkowe dopiero będą? Za parę lat? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Zaciekawiła mnie natomiast sprawa PIT. PiS zachował się jak klasyczni liberałowie - wprowadzając podatek prawie liniowy (18, 32). Mało tego, na tej zmianie zyskają najbogatsi - ci co obecnie płacą 40%, zapłacą 32%, ci co płacą obecnie 30% - zapłacą 18%. A cała reszta (czyli większość - 95% społeczeństwa), zyska na tym 1, słownie: jeden % (sic!, sic!, sic!). Oto państwo solidarne w wykonaniu PiS.

No chyba, że oni tę obniżkę pod siebie zrobili... :lol:

 

Ciekawe czy prezydent zawetuje 1200 zł ulgi...? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS zgodnie z obietnicą:

podatki 18 i 32% uchwalone

 

http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Search?todo=file&id=WDU19910800350&type=3&name=D19910350Lj.pdf

 

Swoją drogą, tylu było wspaniaych min. finansów w ciągu ostatnich kilku lat Balcerowicz, Kołodko, Belka... dlaczego oni nie obniżyli podatków?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

z 1200 niech się tłumaczą Ci co uchwalili PO, Przymierze prawicy, LPR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO. BRAWO

 

Trzeba głosować na JKM, a nie na ten socjalistyczny (albo postkomunistyczny) partyjny ...., który z etykietką liberałów takiej czy innej maści rozdał w ciągu 2 dni kilkanaście miliardów z budżetu....

 

To dosyc kuriozalne zawolanie w ustach socjalisty, wrecz bolszewika :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulga 1200 zł, pomysłodawca Przymierze dla prawicy, mediacja międzypartyjna w sejmie - poseł PIŁKA, pomysł popiera PO ponieważ uznaje że to obniżanie podatków oraz SLD ponieważ to pomoc biednym, sprawa przegłosowana dzięki 100% jednomyślności PO, zdecydowanej większości SLD, LPR, PSL i Samoobrony, wbrew PIS....

 

Łżesz jak zawsze.

 

MArkus, tylko sie cieszy że pokazujesz prawdziwą twarz, to tak podłe, że w sumie szkoda komentować.

CO ciekawe tacy mister elegancji na forum jak mtom czy Dropsiak jakoś nie grzmią???

 

Tyle wytykano Kaczyńskim, aż dziś dziw, że dziś nie biją politruki z forum na wieść że Kwasu przeciwko Polsce politykę każe uprawiać...., wstyd i żenada... LID....

 

ale przecież takie zachowania jak Markusa czy Kwasa są dla niektórych normalne, obaj zapewne nie przeproszą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewakk - przed chwila twoj kolega Kurski wymienial uchwalenie

ulgi 1200 wsrod szerokiego wachlarza zaslug pisowych..

Uzgodnijcie jakos wewnetrznie swoje pozycje - bo wam PR nie styka.

 

A Twój kolega Romuś twierdzi inaczej, ciekawe że przy okazji kompromitując Markusa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Giertych zauważył także, że w czwartkowym głosowaniu w sprawie ulgi prorodzinnej w podatku PIT - "za" głosował jeden poseł PiS, przeciwko było 135, a 15 - nie głosowało. Jak dodał, Kurski był w trakcie tego głosowania nieobecny. - Nie spełniło się obowiązku poselskiego - mówił lider Ligi do Kurskiego.

 

Podkreślił również, że w sprawie becikowego "za" było dwóch posłów PiS, a Kurski był w tej sprawie przeciw. - Przecież pan powiedział przed chwilą, że wprowadziliście becikowe, a wy byliście przeciw - zaznaczył Giertych.

http://wiadomosci.onet.pl/1602176,11,item.html

 

 

Za becikowym i ulgą 1200 głosowała koalicja PO, Samobrony i LPR..... i brawo, budżet dna dla tych partii nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easy, bez nerwowego smiechu lewakk - bo wszystko sie w pozniejszej dyskusji wyjasnilo i koledzy z pisu teraz juz wiedza, ktory guziczek do glosowania na tak,a ktory na nie sluzy.

tylko nie wiem czy im sie jeszcze im sie ta wiedza przyda.

 

fyg - ja sie nie koleguje z Romanem. W ogole odludek jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...