Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Pewnie przeżyjecie zaskoczenie życia na informację, że rozmawiacie z zadeklarowanym liberałem z konieczności głosującym na PO 8)

 

Barbossa - tak, na pewno to zarys. A to co ja wytłuściłam, to niespójności i zagrożenia dla stabilności takiej organizacji państwa, jakie ja wyłapałam. Szczerze mówiąc przeżyłam zaskoczenie - zawsze myślałam o korwinie jako o człowieku natury liberalnej, a tu jest skrzyżowanie Szwajcarii z Kongo 8)

To jeszcze raz - czego konkretnie nie zrozumiałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie widzę niespójności i zagrożenia, (a liberalizm,i jego przedstawiciele, to już nie raz udowodnił, że oprócz "polityki" niewiele im wychodzi)

ja li tylko nie widzę jeszcze ludzi, którzy uczciwie mogli by to realizować, sam sobie chłop nie poradzi,

w czym Ty widzisz problem (tak konkretnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Korwin optował za prawie całkowitym zlikwidowaniem podatków, promował ideę państwa z liberalną gospodarką, chciał by Polska zamiast do UE weszła do NAFTA, był przeciw państwowemu szkolnictwu, służbie zdrowia, systemie ubezpieczeń społecznych... a potem poprał PiS. Ostatnio w swoich (coraz mniej śmiesznych) felietonach trochę posypał głowę popiołem i przyznał sie, że był to jednak błąd. :roll:

Z drugiej jednak strony od dawna znane są totalitarne zapędy Mikkego - marzy my się skupienie całej władzy (przejętej metodami niedemokratycznymi) w jednych ręka, silna policja, tajne służby itp.

 

Na szczęście Mikke ma 0,5% poparcia i to jaki ma program nie ma żadnego znaczenia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już prawie mozna było sensownie podyskutować a tu znowu troll i pewnie dołączy jeszcze Tomek_J z niewybrednymi epitetami

 

ale ok, może tak musi być

więc coś bardziej konkretnie, np na temat programu, bo takie pierd.. to bez sensu (o poparciu, zapędach, małym znaczeniu)

daj przykład programu dla szarej masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już prawie mozna było sensownie podyskutować a tu znowu troll i pewnie dołączy jeszcze Tomek_J z niewybrednymi epitetami

Troll? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbuś, znów Ci nerwy puszczają?

Mam do Ciebie proste pytanie, panie liberał, co Ci się się w programie Mikkego NAJBARDZIEJ podoba?

Jednym zdaniem i nie bełkotliwie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam w czym konkretnie widzę problem - przeroście niekontrolowanej policjo-władzy i bardzo dużej uznaniowości jej funkcjonowania. Nie widzę wcale roli obywatela w tej koncepcji państwa, słowo klucz to władza taka czy inna. W kryształowych ludzi władzy nie wierzę, ich poczynania trzeba kontrolować i nie mogą tego robić ludzie tego samego aparatu.

Żaden z was nie był w stanie odrzucić albo nawet odnieść się do moich argumentów jak do tej pory... (mToma oczywiście nie wliczam w "wy" ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... "prawo, prawem ... a sprawiedliwość i tak po naszej stronie" :lol: :lol: :lol:

... odwoływanie i powoływanie tych samych ministrów :o :lol:

 

http://www.tvn24.pl/0,1520759,0,2,wiadomosc.html

 

... ten uśmiech mnie "powala" :lol: :roll: :oops:

 

pzdr

 

ps - ponoć do słownika politycznego weszło nowe słowo: "PiSydent" 8) :o :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewakk napisał:

Markus ja wiem że Ty wiesz lepiej, ale słownictwo świadczy o Tobie i nie spodziewam się by ktoś kto takiego słownictwa używa potrafił przeprosić....

 

Nie mam zamiaru przepraszać bo napisałem czystą prawdę. Może zamiast permanenetnego używania cytatów rusz makówką i pójdź do źródła, w tym przypadku do wydruków sejmowych głosowania. Życzę sukcesów.

 

KŁAMCO NAD KŁAMCAMI, NAWET LINK DAŁEŚ NIE DO TEGO GŁOSOWANIA O KTÓRYM MOWA.

OTO WŁAŚCIWY ŁGARZU PRZEBRZYDŁY - http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&47&14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... liberalizm,i jego przedstawiciele, to już nie raz udowodnił, że oprócz "polityki" niewiele ..

 

w USA czy w GB ?

 

bo w Polsce po 35 latach komuny , od 15 lat nieprzerwanie ciągle mamy rządy różnej maści socjalistów i niestety najbardziej zsocjalizowany system gospodarczy Europy /40% pracujących utrzymuje całą resztę w tym miliony rolników, emerytów po 40-ce, inwalidów na niby.... - Toż to rekord świata/.

 

Czy rządy Olszewskiego, Pawlaka, SLD, związkowy AWS /mimo że przez pierwsze 2 lata ministrował w nim LESZEK BALCEROWICZ/ ,znowu SLD i komunistów PIS, można nazwać liberalnymi ?

 

Od 15 lat krąży nad Polska widmo liberalizmu :o :o :o :o :o , wzniecane nieustannie i zgodnie przez postkomunistów, narodowych socjalistów i bolszewików PIS ......... i nie wiem ciągle dlaczego do jaskiń liberalizmu w USA, GB , Iralndii uciekają z PRL-bis miliony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania robi się coraz ciekawsza. Czego się jeszcze dowiemy?

 

Prof. Jerzy Robert Nowak, ideolog medialnego koncernu o. Tadeusz Rydzyka, był współpracownikiem tajnych służb PRL – ustalił „Wprost”.

 

Wracając do naszego ulubionego Korwina, jakiś czas temu wykrztusił:

 

Polska nie jest jeszcze krajem socjalistycznym, ani nawet faszystowskim - ale wyraźnie zmierza w tym kierunku - i tego popierać nie można. Socjalizm, a nawet faszyzm, będący względnie łagodną formą ustroju socjalistycznego, jest dla mnie nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobrona

3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z

ideałami PIS

6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

14. Zredukujemy administrację państwową

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

 

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

2. ... mnogość policji i podatków dowolnie tworzonych i nakładanych, słabość władzy ustawodawczej .....

 

Z tego co wiem, Korwin optował za prawie całkowitym zlikwidowaniem podatków, promował ideę państwa z liberalną gospodarką

 

Jeden program JKM a zupełnie wykluczające się interpretacje....., czyli słusznie podejrzewałem kogoś o brak rozumienia tekstu....

 

Mtom, czy przypadkiem Bogusław nie nazywał Cię trollem..., co do Twojej osoby to chyba nie przypadek że kolejna osoba używa tego słowa..., trudno inaczej nazwać kogoś kto codziennie od wileu miesięcy wysiaduje w polityce..., ciekawe po ilu forach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtom, czy przypadkiem Bogusław nie nazywał Cię trollem..., co do Twojej osoby to chyba nie przypadek że kolejna osoba używa tego słowa..., trudno inaczej nazwać kogoś kto codziennie od wileu miesięcy wysiaduje w polityce..., ciekawe po ilu forach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przyganiał kocioł garnkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

2. ... mnogość policji i podatków dowolnie tworzonych i nakładanych, słabość władzy ustawodawczej .....

 

Z tego co wiem, Korwin optował za prawie całkowitym zlikwidowaniem podatków, promował ideę państwa z liberalną gospodarką

 

Jeden program JKM a zupełnie wykluczające się interpretacje....., czyli słusznie podejrzewałem kogoś o brak rozumienia tekstu....

 

Mtom, czy przypadkiem Bogusław nie nazywał Cię trollem..., co do Twojej osoby to chyba nie przypadek że kolejna osoba używa tego słowa..., trudno inaczej nazwać kogoś kto codziennie od wileu miesięcy wysiaduje w polityce..., ciekawe po ilu forach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Lewakk: odpowiedź z programu UPR :lol:

 

Efektywność władz wiąże się z podstawami finansowymi. Budżety władz winny opierać się całkowicie na podatkach, zaciąganie pożyczek powinno być ograniczone do sytuacji wyjątkowych. Władze lokalne muszą mieć zagwarantowane wpływy z podatków lub prawo nakładania własnych. Podatki muszą dawać - tym co je płacą - wpływ na ich wykorzystywanie. Podatki muszą być stabilne i nie obciążać jednostek produktywnych. Znaczną rolę powinny odgrywać opłaty za zanieczyszczenia środowiska, używane na kompensatę dla jednostek i terenów poszkodowanych.

 

A teraz obroń swoją tezę o likwidacji podatków i braku ich dowolnego nakładania. Czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtom, czy przypadkiem Bogusław nie nazywał Cię trollem..., co do Twojej osoby to chyba nie przypadek że kolejna osoba używa tego słowa..., trudno inaczej nazwać kogoś kto codziennie od wileu miesięcy wysiaduje w polityce..., ciekawe po ilu forach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przyganiał kocioł garnkowi

Jabko daj spokój, Nie widzisz że kampania, więc wraca do starych metod zniechęcania ludzi do wyłapywania absurdów politycznych? Bo im mniej ludzi ...itp....

Poprzedni watek wyborczy wyczyszczony po ekscesach rzeczonego więc zaczyna od zera, licząc na amnezję :D :D :D

poza tym to chyba nie gregus /ktos się, o zgrozo, podszywa :o ??? / on w każdej postaci deklarowął ze pisanie w niedzielę na muratorze to nieomal zbrodnia i wytykał to ze obraza boska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: więc musi podróbka sie tu udziela 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...