Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Drops przecież Ty tu z mtomem codziennie siedziecie od wielu miesięcy 24 h na dobę, pewnie po jeszcze innych forach....., póki co udało wam się zniechęcić kilku dyskutantów, PAMIĘTASZ? choćby Ckwadrata, Bogusława..., precież wystarczy posłuchać Markusa, wy nie dopuszczacie że ktoś może mieć inne zdanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Posłowie balowali po samorozwiązaniu Sejmu

Jedni ustawiali się w kolejkę do sklepu z alkoholem, inni oblegli stoliki w sejmowym barze i restauracji. Wznosili toasty, śpiewali "Hej, sokoły!" i "Czarne oczy". Tak w nocy z piątku na sobotę posłowie świętowali zakończenie Sejmu V kadencji.

Gwiazdą był Przemysław Gosiewski - pisze DZIENNIK.

więcej››› http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=59703

 

Huczna impreza posłów po samorozwiązaniu Sejmu

 

http://wiadomosci.onet.pl/1602711,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... liberalizm,i jego przedstawiciele, to już nie raz udowodnił, że oprócz "polityki" niewiele im wychodzi ..

 

.....

bo w Polsce po 35 latach komuny , od 15 lat nieprzerwanie ciągle mamy rządy różnej maści socjalistów i niestety najbardziej zsocjalizowany system gospodarczy Europy ....

Czy rządy Olszewskiego, Pawlaka, SLD, związkowy AWS /mimo że przez pierwsze 2 lata ministrował w nim LESZEK BALCEROWICZ/ ,znowu SLD i komunistów PIS, można nazwać liberalnymi ?

 

w uzupełnieniu Matka_Kurka 2007-09-08 16:14

Lech i Jarosław Kaczyńscy wspólpracowali z Kiszczakiem, Balcerowiczem, Wałesą! ....

.....

13) W skład AWS wchodzili: Dorn, Putra, Mariusz Kamiński, Michał Kamiński, Adam Bielan, Jacek Kurski, Marcinkiewicz, Jasiński, Ujazdowski, Jurgiel, Tchórzewski, Leszek Piotrowski (adwokat Blidy). To za AWS były największe afery prywatyzacyjne, i to ci panowie grzecznie podnosili łapki. To Leszek Balcerowicz krzyczał , że Wąsacza trzeba usunąć, że Alot powinien siedzieć za to co zrobił w ZUS i to Balcerowicz opuścił rząd, a Kaczyńscy z aferalnym AWS weszli w koalicję. Lech Kaczyński został ministrem sprawiedliwości, a jego pomagierami Ziobro i Kaczmarek.

14) Lech Kaczyński zaczął działalność od inwigilacji dziennikarzy, sprawa bardzo głośna i nie rozwiązana do dziś. Potem wyleciał z funkcji, ale dzięki swoim populistycznym akcjom został prezydentem Warszawy, za czasów kiedy rządziła SLD.

 

Nie było jednego dnia od roku 1989, aby Kaczyńscy nie byli u władzy lub z władzą nie współpracowali. Dla władzy Kaczyńscy i ich kolejne partie współpracowały ze wszystkimi: z Wałęsą, Michnikiem, Geremkiem, Balcerowiczem, Buzkiem, SD. ZSL, SO, LPR, UW. I proszę mi tu nie stękać komunistyczna nawałnico, puszczająca się na lewo i prawo, o półprawdach i manipulacji faktami. Czytać i poznawać historię KC PiS.

 

całość http://www.matka-kurka.net/post/?p=987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się! Podmienili nam lewaka. Ten nasz nigdy nie dyskutował w niedzielę. :lol: :lol: :lol:

No chyba, że to zgubny wpływ kampanii wyborczej...

 

Wracając do UPR - moja jednozdaniowa ocena jest taka: jest to partia zabawka intelektualna stworzona przez pewnego zabawnego dziwaka. Dobra propozycja dla bardzo młodego i niewyrobionego jeszcze wyborcy.

 

A co do zniechęcenia dyskutantów, tak Bogusław, jak i ckwadrat pewnie mieli więcej samokrytycyzmu i jak doszli do wniosku, że nie mają argumentów, to dyskretnie zniknęli. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobrona

3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z

ideałami PIS

6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

14. Zredukujemy administrację państwową

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

 

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

 

Tomku, jest na to wszystko logiczne wytlumaczenie:

"Tak mowilismy, ale sytuacja sie zmienila"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie nikt inny i nigdy nie proponował podobnych bzdur, inni nie obiecywali gruszek na wierzbie; w tym ja nie widzę znaczącej różnicy pomiędzy

tymi, co rządzą bądź rządzili

 

tak gwoli wyjaśnienia:

nie jestem ślepo za JKM, i TYLKO UPR, nic więcej; swój rozum mam (a przynajmniej mi się tak wydaje :D )

 

ale jak kaczorów dwóch zastąpi jeden, to będzie następna katastrofa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!!

>

>1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

>2. Nie będzie koalicji z Samoobrona

>3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.

>4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w

>Polsce uczestniczyć nie będziemy

>5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy

>sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS

>6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu

>działaczy opozycji w latach 70

>7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

>8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

>9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

>10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

>11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

>12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.

>13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

>14. Zredukujemy administrację państwową

>15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

>

>Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

 

 

N.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się! Podmienili nam lewaka. Ten nasz nigdy nie dyskutował w niedzielę. :lol: :lol: :lol:

No chyba, że to zgubny wpływ kampanii wyborczej...

 

Nieeee! Przedtem praca w domu nie była jeszcze zalegalizowana. Dopiero niedawno Sejm przecież przyjął ustawę.

A on za darmo przecież tego by nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, czy JKM był choćby we władzach związku brydżowego

wieć może niech sobie pozostanie felietonistą

różnica taka, że gazetę można odłożyć, TV wyłączyć, a "wybrańca" trzeba zwalić z tronu, albo czekać na nowe wybory

 

a idee UPR to śmiszna rzecz ;)

zbiór pobożnych życzeń konserwatysty co to zaspał przez ostatnie lata zmieszany z pohukiwaniem na socjalizm ;)

 

--------------------------------------------------------------------

 

czytając o Mężydle zwróciłem uwagę, ze mamy nowego ministra propagandy ;)

 

Wiceszefowa klubu PiS Jolanta Szczypińska powiedziała w sobotę, że Prawo i Sprawiedliwości współczuje posłowi Antoniemu Mężydle w związku z tym, że zdecydował się przejść z PiS do PO. Według Szczypińskiej, Mężydło zostanie "instrumentalnie wykorzystany" przez PO.

Szczypińska dodała, że choć PiS "bardzo ceni posła Mężydło, zna jego wspaniałą kartę ť Solidarności Ť, to tak naprawdę z punktu ludzkiego mu współczuje".

wzruszające :lol:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4471320.html

 

ale, żeby sie pośmiać, wlazłem w komentarze

i jak zwykle się nie zawiodłem ;)

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=68717508&v=2&s=0

 

 

ale trafiłem przy okazji masowania przepony na coś fajnego

bardzo ładna lista układu - rozkładu IV RP :p

>> http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=68717508&a=68719516

 

 

 

aha, jest wreszcie NIEZBITY dowód na niewinność min. Z. ;)

 

http://img530.imageshack.us/img530/9004/zetbn0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Internet

po zbadaniu preferencji muzycznych tzw. "twardego elektoratu" PIS zdecydował się postawić na odpowiednich Artystów

 

nowy clip jest już gotowy do wykorzystania w kampanii

>>> http://www.youtube.com/watch?v=bScI0085JrQ

 

 

nie wiem, jak Wam się podoba

pan prezes wygląda na bardzo zadowolonego ;)

 

http://img213.imageshack.us/img213/4707/jkduzegv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

--------------------------------------------------------------------

 

czytając o Mężydle zwróciłem uwagę, ze mamy nowego ministra propagandy ;)

 

Wiceszefowa klubu PiS Jolanta Szczypińska powiedziała w sobotę, że Prawo i Sprawiedliwości współczuje posłowi Antoniemu Mężydle w związku z tym, że zdecydował się przejść z PiS do PO. Według Szczypińskiej, Mężydło zostanie "instrumentalnie wykorzystany" przez PO.

Szczypińska dodała, że choć PiS "bardzo ceni posła Mężydło, zna jego wspaniałą kartę ť Solidarności Ť, to tak naprawdę z punktu ludzkiego mu współczuje".

wzruszające :lol:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4471320.html

 

.....

Nie rozumiem czemu sie dziwisz :roll: :wink: w koncu Szczypinska wie co mówi, bo zauwaz kto jest twarzą kampanii PiSu???

Gilowska i Religa.

Ale pewnie to nie jest i nie było nigdy instrumentalne wykorzystanie i im z pewnościa ta pani nie wspóółczuje, bo to zupełnie inna sprawa jest, prawda :p :p :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu sie dziwisz :roll: :wink: w koncu Szczypinska wie co mówi, bo zauwaz kto jest twarzą kampanii PiSu???

Gilowska i Religa.

A swoją drogą ciekawym strasznie jek wypadnie Gilowska w porównaniu z ostatnimi wyborami. Bo cosik mi się widzi, że stawianie na jej osobę - to nienajlepszy pomysł PiS, oczywiście, nienajlepszy dla PiS-u.

Ale ... w końcu mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli pan premier za jedyne osiągnięcie polskiej polityki zagranicznej uważa, że Kwaśniewski upoił się w Charkowie, to z jednej strony poniża wszystkich ministrów spraw zagranicznych z prof. Bartoszewskim na czele, z drugiej - pokazuje, że na Kwaśniewskiego żadnych kwitów nie znaleźli i w bezsilności wykrzykuje to, co powtarza się do znudzenia w tak zwanych obiektywnych prawicowych mediach. Na 10 lat prezydentury jedna taka wpadka (i to wspólnie w biskupem, który miał lepszą głowę i którego superobiektywni dziennikarze sprytnie ukryli jako współuczestnika owej biesiady) to chyba, mimo naganności wydarzenia, nie jest dużo."

 

http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu sie dziwisz :roll: :wink: w koncu Szczypinska wie co mówi, bo zauwaz kto jest twarzą kampanii PiSu???

Gilowska i Religa.

Ale pewnie to nie jest i nie było nigdy instrumentalne wykorzystanie i im z pewnościa ta pani nie wspóółczuje, bo to zupełnie inna sprawa jest, prawda :p :p :p :lol:

prawda 8)

pewnie dlatego, że to jest [jedyna] SŁUSZNA SPRAWA :p [w tle oklaski i wiwaty ;)]

 

i tak jest już lepiej

bo ponoć twarzą kampanii wrześniowej PiS-u miał być minister Ziobro

chyba jednak w porę zauważono, że ktoś o fizis nieprzygotowanego maturzysty raczej nie wygląda na emanację siły... :roll:

 

 

a to poniżej chyba było już, ale jeszcze raz wrzucę

ot tak, kupa mięci naszych zasłużonych nieudolniaków ;)

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,34315587,93329729,4101797,0,forum.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem panowie Mikke, Giertych i Jurek zawiazali trojprzymierze i startowac beda wspolnie w wyborach.

To sa jajca, taki roberek z dziadkiem.

Nisko mozna jednak upasc.

 

Ty nie obrażaj Niska.

To całkiem fajne miasteczko (nie, nie moje), a nawet powiat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...