Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Panowie Graś i Szejnfeld z PO na konferencji ogłosili, oczywiście że PO jest przeciw finansowaniu dla partii z budżetu (chyba że dla platform obywatelskich to co innego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ), oraz że jak wygrają to na pierwszym posiedzeniu sejmu przygotują ustawę wprowadzająca konkursy w spółkach państwowych i odsuwających polityków od żłobu. "Skończymy z tym raz na zawsze" przyrzekł solennie Aleksander Grad i ja sobie to nazwisko notuję.

OPrócz pytania, dlaczego nie wprowadzili takiego projektu juz teraz...???

Ciśnie się pytanie, ważna wątpliwość: dlaczego tych zasad nie wprowadzili w województwach i miastach w których rządzą???

Oto PO odzyskała szefów ośrodków ruchu drogowego w całym kraju. W Warszawie i okolicy całymi rodzinami obsadzili kikaset posad. Szef urzędu pracy, pan Zając, zrobił kierowniczką w Radomiu panią Wedzonke. Pani Wędzonka na niczym sie nie zna, ale za to pan Wędzonka jest dziłaczem PO. Inny fachura z tej partii wylądował jako szef lotnisja w Modlinie. Nie żeby coś o nim wiedział, ale podobno kiedyś widział samolot z bliska.

Instytucją zajmującą się rozdzielaniem kasy unijnej dla Mazowsza, został działacz PO z Szydłowca, znajomy posłanki Kopacz. W urzedzie organizował, a jakże konkursy. Zwyciężyli w nich radny Wróbel (PO), radny Suliborski (PO), tudzież radny Rolnik (PO).... Procedury konkursowe były zabójcze, skarży się radny Rolnik, ale kryteria były jasne, członkostwo w PO....

 

CZytam dziś że Schetyna wycina wszystkich nieposłusznych z list wyborczych PO..., szansę mają tylko "mierni ale wierni"..., nie dziwi że w tej partii nie było miejsca dla Rokity, Gilowskiej, Religii, Płażyńskiego, Olechowskiego..., toś to partia Tuska a nie Obywatelska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie odchodź! Proszę cię! - łkała Bogusława Wiśniewska, działaczka koła SLD Łódź-Śródmieście, rzucając legitymację partyjną. - Występuję z partii - mówiła - choć ona bardzo mnie pomogła, samotnej matce. Zawsze byłam wysłuchana, ale niestety, gdy pan premier odchodzi, ja również.

 

Leszek Miller podniósł legitymację i oddał kobiecie. - Nie odchodź! - łkała.

 

- Ja pana ubóstwiałam i kochałam! - deklarowała inna pani z łódzkiego koła SLD, którego członkiem był b. premier.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Popłakałam się... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4497321.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden kfiotuszek.

 

Kot. Ogon. Wywracanie.

Podniesione do rangi sztuki.

 

 

Sekretarz klubu PiS Arkadiusz Czartoryski zaapelował podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie, by PO przeprosiła za poniedziałkową wypowiedź posłanki tej partii Julii Pitery w TVP3.

 

- Za chwalenie Hitlera wylatuje się z pracy w dzisiejszej Europie. Natomiast w Polsce do tego doszło, że polityk startujący z list PO wypowiada takie słowa publicznie - oburzał się Czartoryski.

 

Chodzi o wypowiedź Pitery, która jako "Gość Dnia" w TVP3, odnosząc się do retoryki wyborczej ironizowała: - No świetnym mówcą był Hitler, pani redaktor. Świetnym mówcą. Porywał tłumy i stadiony wyły. Ja bym chciała, aby o tym pamiętać jednak. No Hitler jeszcze budował drogi i budownictwo socjalne, chciałam zwrócić uwagę. Natomiast myśmy zostali wyłącznie przy retoryce.

 

W ocenie Czartoryskiego, wypowiedź Pitery "nie ma innego kontekstu niż chwalenie (Adolfa) Hitlera". Poseł zaapelował, by szef PO Donald Tusk "nie umieszczał takich osób na swoich listach". :o :o :o

 

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/news/pis-pitera-chwali-hitlera,978755

 

Wywraca mi się coś jeszcze i nie jest to kwestia tylko poczucia humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywraca mi się coś jeszcze i nie jest to kwestia tylko poczucia humoru.

 

Ale my te retoryke doskonale przeciez znamy :D :D Tow. lewakk raczy nas nią od dawna nawet w niedziele i swieta, chociaż to grzech .(Wiem, wiem teraz ma dyspense jak na seks w adwencie).

My o niebie on o chlebie. Ty mu , ze klamie a on o Kwasniewskiego goleni. Ta grupa ma wyjatkowy dar glupiego interpretowania faktow, wedle lini partii jak na komsomolca przystało. Tylko nie daj Boze powiedziec , ze to demagogia , bo znowu elaborat nie na temat przepisze albo zacytuje wodza wszechmogącego z pamięci.

:D :D

Te modele juz tak mają - jak diesel klepią bezrozumnie,to co im powie kacyk.

Ale tak jest wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno teraz płacą od ilości. :wink:

 

i to dlatego jesteś w wątkach politycznych, codziennie, świątek, piątek, sylwester, środa, Boże Narodzenie, po 24 godziny...., tak od wielu, wielu miesięcy...., nie znam tak upolitycznionego człowieka, ciekawe na ilu jeszcze forach???? Musisz doskonale zarabiać...??

 

CO ciekawe, jak katarynka, człowiek zada pytanie a ten i tak odpowie że kaczka to, kaczka tamto... i tak wkoło..., nie dziw że w różnym czasie kilka osób, niezaleznie od siebie nazwało Cię identycznie: troll... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwa, kłamstwa...

 

Mężydło o Markowskim...

- Piotr Tymochowicz twierdzi, że premier boryka się z problemami emocjonalnymi.

Zauważył pan takie symptomy?

- Nie. Razem z posłem Markowskim uczestniczyłem kiedyś w rozmowie z premierem, chodziło o rozstrzygnięcie jakiegoś sporu. Markowski łgał jak najęty. Gdy odszedł, mówię do Jarosława: "Ale on kłamie!”. Jarosław na to: "Ja wiem, że on kłamie, ale taki jest jego styl uprawiania polityki”. "To ja mam też cię okłamywać?!”. "Nie, ty nie możesz kłamać, ty jesteś inny”. Premier potrafi łączyć te dwa style - jedną ręką wymachuje mieczem prawdy, a w drugiej ma kłamstwa. To jest tak, jak z liczbą zespoloną, która składa się z części rzeczywistej i urojonej. Markowski używa tylko części urojonej, chyba że się pomyli. Ja używam tylko części rzeczywistej, a premier potrafi operować liczbami zespolonymi, choć zapewne o tym nawet nie wie. Pamiętam jak oglądaliśmy wystąpienie premiera, on z całkowitym spokojem opowiadał, że to my zmusiliśmy Giertycha do wprowadzenia programu "zero tolerancji” w szkołach. A przecież to był autorski program Giertycha! Ale premier mówił to z takim przekonaniem, że wszyscy mu wierzą. Gdyby miał jakieś problemy emocjonalne, nie potrafiłby tego robić tak perfekcyjnie.

 

Ciekawe, że coraz więc osób widzi w Kaczyńskim J. Notorycznego kłamcę, otaczającego się kłamcami. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gwoli prawdy to udzielacie się nie mniej, a nawet więcej niż lewakk

więc nie walcie takich smutów,

chyba, że chcecie liczyć literki

kazdy ma prawo się wypowiadać, i nie tylko zgodnie z chórkiem kilku aktywistów tego forum i tematu, weźcie to pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gwoli prawdy to udzielacie się nie mniej, a nawet więcej niż lewakk

więc nie walcie takich smutów,

chyba, że chcecie liczyć literki

kazdy ma prawo się wypowiadać, i nie tylko zgodnie z chórkiem kilku aktywistów tego forum i tematu, weźcie to pod uwagę

 

Barbossa - ja lewakka nie prosiłam, żeby siedział cicho bo ma inne poglady niż ja, tylko żeby rozmawiał zamiast wklejać długaśne cytaty propagandowe, bo to mnie osobiście bardzo irytuje i przeszkadza w rozmowie z innymi osobami. Traci sie po prostu wątek dyskusji jako całości, a tych wklejanek nie jestem w stanie i nie mam ochoty czytać :-? . Jeśli bardzo mu zależy na przeczytaniu przez nas jakiegoś tekstu, niech wklei link lub zamieści rzeczywiście kilka kluczowych zdań...

A ponieważ nie zareagował na prośbę tylko dalej automatycznie robi swoje, przestałam z nim rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gwoli prawdy to udzielacie się nie mniej, a nawet więcej niż lewakk

 

Ale oni wypowiadają się z sensem i na temat. A lewak ? Od lat pitoli jak potłuczony, w dodatku w kółko to samo.

nie "oni" ale i Ty

a Wy nawet nie staracie się czegokolwiek z sensem napisać/odpisać na post lewakka

a kreujecie się na "lepszych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...