Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

A propos afer to gdzieś wczoraj podawali, że niejaki Dochnal się skarży do europejskich czynników, że go 3 lata więżą bez sądu.... :roll: :roll: :roll: :roll:

znalazłam:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=60954

Dochnal? Te łobuz? Ma czelność się jeszcze skarżyć?

No tak, ale jak nie ma wyroku...

Coś cienko ten Zbyszek zarządza prokuraturą. Dwa lata i nic na łobuza nie znalazł? Może by przynajmniej jakąś konferencję prasową zorganizował i użył swojego koronnego wywodu (nie)logicznego - brak dowodów, to dowód na to, że zostały one zniszczone? 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drops rozumiem Twój smutek, skoro na forum niektórym było smutno po aresztowaniu Kaczmarka.....

 

Tak szukam w tej wypowiedzi odrobiny logiki i wypatruję jaki jest zwiazek przyczynowo skutkowy pomiedzy Twoim smutkiem Dropsiaku, aresztowaniem Kaczmarka, skargą Dochnala i smutkiem niektorych forumowiczow.

Ktoz to taki smutek przezywal na tym Forum?? Moze tak personalnie??

 

Szukam tez bezskutecznie zwiazku jaki jest pomiedzy zegarkami Kwasniewskiego a nieudolnoscią obecnej ekipy.

 

Probuje także znalezc wine Tuska w tym , ze Kaczynscy nie znaja jezykow, ze majac tytuły naukowe nie potrafia mowic poprawnie po polsku ,nie wiedza z kim graniczą Czechy,rząd i minister spraw zagranicznych kompromituje kraj, minister sprawiedliwosci ziobryzuje prawo i zachowuje sie jak psychopata nawet w stosunku do ludzi z ktorymi sie przyjaznil . W ktorym momencie i czym to , ten wstretny Tusk zrobil??

 

- Kto spoleczenstwo publicznie zeszmacil i podzielil wedlug swojego widzimisie na swoich dobrych Polakow i patriotow oraz podłą reszte czyli kanalie ?

 

-Kto zawinil, ze prawo i sprawiedliwosc nie oznacza tego co napisane w nazwie , ze dla zachowania wladzy mozna bylo sie wiazac ze zwyklymi lumpami i kryminalistami ?

 

-Kto mowil o odnowie moralnej,ze nie wspomne 3 mln mieszkan?

 

-Kto mial lapac ludzi skorumpowanych, gdy przez 2 lata po dzis zaden z nich nie siedzi a jesli zlapani to okazują sie być nimi wyłącznie sami swojacy?

 

-Kto w ciagu zaledwie 2 lat zmienil conajmniej po 2 razy ministra obrony, sportu, rolnictwa i jeszcze kilku innych?

 

-Kto, niby walczac z komuna, a w rzeczywistosci szukajac jedynie hakow na oporonych, zatrudnil w rzadzie na eksponowanych stanowiskach bylych w tym i prominentnych dzialaczy PZPR-u i SLD, ze wymienie niektorych :

Kryże, Jasinski, Aumiler, Lepper, Grabowski, Kalata, Sowińska, Łopinski, Socha,Siewierski, Biegalski, Czabanski, Bahr, Kostrzewski.Polinski , Wolski i wielu iinnych?

 

-Kto szczycil sie najlepszym i najuczciwszym od 17 lat rzadem, majacym oczyscic kraj z szamba, a w otoczeniu ktorego krecili sie jawnie byli wspolpracownicy SB jak : Łyżwinski, Maksymiuk , Kurowski ?

 

-Kto chcial oglosic Jezusa krolem Polski, posylal policjantow po hamburgery, po pijanemu kazal sie odwiezc policjantom, ktorzy zgineli w drodze powrotnej, zamknal usta ks Sakowiczowi w sprawie lustracji , nie odebral wbrew zapowiedziom ani jednej ubeckiej emerytury ?

 

-Ktoż to w koncu musial tlumaczyc sie pierwszy raz w historii Polski przed swiatem , ze Polska nie jest krajem antysemickim, ze nia ma w nim homofobii po czym oznajmil swoim obywatelom, ze odniosl wielki sukces dyplomatyczny ?

 

Ja wiem kto .

Idiota powie, ze to wina opozycji a kraj zmierza w dobra strone albo na zarzuty nie do odparcia bedzie pokazywal palcem innego szubrawca, argumentując przy tym : "tamten to nakradl".

To proste , mam w d.pie co zrobil tamten, juz go nie wybiore, tak samo jak tych ,o ktorych wiem , ze tez wszystko spieprzą i zwalą swą indolencję na opozycje .

Sparafrazuje wiec najlepszego ministra sprawiedliwosci od 17 lat, jakiego nam dala IV RP - "Ech ty Donaldu Tusku" wszystko przez ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Nella startuje z listy PISu...

 

Mało jest inteligencji i kobiet w Sejmie..., więc kibicuję, a osobiście mam nadzieję że wygra w Wawie nie tylko z Kaczyńskim, ale wygra w ogóle wybory w stolicy...

 

W tych wyborach najwazniejsza jest jak największa frekwencja, a to mogą zapewnić osobowości i na takich głosujmy, nie koniecznie na partyjne jedynki ale właśnie na Nelly, Gowina, Gilowską, Religę, Płażyńskiego, Zalewskiego, Sikorskiego a przede wszystkim na JKM..., na ludzi..., zwłaszcza na tych dla których często nie było miejsca we własnej partii, bo liczy się wódz a nie ludzie..., a po wyborach chyba nic się nie zmienie, ktokolwiek wygra najlepsza jest koalicja PO i PIS..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Nella startuje z listy PISu...

 

Mało jest inteligencji i kobiet w Sejmie..., więc kibicuję, a osobiście mam nadzieję że wygra w Wawie nie tylko z Kaczyńskim, ale wygra w ogóle wybory w stolicy...

 

W tych wyborach najwazniejsza jest jak największa frekwencja, a to mogą zapewnić osobowości i na takich głosujmy, nie koniecznie na partyjne jedynki ale właśnie na Nelly, Gowina, Gilowską, Religę, Płażyńskiego, Zalewskiego, Sikorskiego a przede wszystkim na JKM..., na ludzi..., zwłaszcza na tych dla których często nie było miejsca we własnej partii, bo liczy się wódz a nie ludzie..., a po wyborach chyba nic się nie zmienie, ktokolwiek wygra najlepsza jest koalicja PO i PIS..........

Czy tobie placa od napisanego postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drops rozumiem Twój smutek, skoro na forum niektórym było smutno po aresztowaniu Kaczmarka.....

 

Tak szukam w tej wypowiedzi odrobiny logiki i wypatruję jaki jest zwiazek przyczynowo skutkowy pomiedzy Twoim smutkiem Dropsiaku, aresztowaniem Kaczmarka, skargą Dochnala i smutkiem niektorych forumowiczow.

....

No jeśli o mnie chodzi to, jak zapewne zauwazyłes ty a i mTom, żadnego smutku nie wyrażałam :D Więc i logiki w pozostałych przypadkach nie szukaj.

Co do reszty - trafna diagnoza,

niestety :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_J wrażliwy na język, mało ludzi jest które płaczą nad tym jak człowiek mówi do człowieka..., jednocześnie najczęściej używająca kulturalnych słów na forum...

 

Gdzież mi tam językowo do najlepszych ! Taki np. Andrzej Sapkowski, mistrz współczesnej polskiej literatury, erudyta wprost niezwykły, człowiek oczytany do granic możliwości w usta Geralta wsadził takie oto słowa:

 

"Chędoż się, bucu !"

 

Polecam twej lewaczej uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie Ty też nieźle zarobiłaś
jesli myslisz , ze mozesz mnie obrazic to jestes w bledzie :D

 

komplementem obrazić?? Swoją drogą to jeszcze więcej tomuś by tu zarobił, codziennie w politycznych wątkach....., ma zdrowie..., psychiczne.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Szkoda, ze tobie tego zdrowia psychicznego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RRmi doskonale czuje się w dyskusjach o tym kto ile napisał albo ile zarabia..., stąd ta ilość postów....., Wojtek jak zwykle, po przepisaniu jakiegoś bełkotliwego dłuuugiego tekstu przeszedł na tematy zdrowotne.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Cóż skoro własnie u Lisa obrońcą liberalizmu przed PIS jest Leszek Miller, a Komorowski, Giertych i Miller doskonale się razem czują......

 

p.s. Mam jednak smutne odczucie oglądając "Co z tą Polską" na kłotni PO-PIS najwięcej zyskuje Miller....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...