Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślisz, że on tu tak do aż wyborów będzie rozrabiał? :cry: To może w końcu coś sensownego napisze? Np. z kim PiS ma zamiar zawrzeć koalicję...?

 

:o :o :o :o

Ukochana suka Ludwika Dorna Saba zniszczyła meble w rezydencji ministra spraw wewnętrznych i administracji przy ul. Zawrat w Warszawie. Za ich wymianę, która kosztowała podatników 3350 zł, były szef MSWiA nie zapłacił do dziś.

 

Pamiętacie jak ten sam Ludwik w zeszłej kadencji pojechał sejmowym samochodem na prywatne wczasy? Tam (a było to gdzieś na południu Europy) miał biedaczek pecha i połamał się jeżdżąc na rolkach. Nie dość, że fundnęliśmy Ludwikowi darmowy przejazd na wczasy oraz darmowy powrót rządową karetką, to jeszcze my-podatnicy opłaciliśmy ściągnięcie samochodu do Polski. 8)

Ten facet ma jakiegoś życiowego pecha. Ciekawe co by było, gdyby musiał się wziąć do normalnej pracy. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewak

nie przypominam sobie na tym forum nic na temat Kwacha, co nie spłynęłoby tu z twojej klawiatury, co mnie obchodzi to indywiduum :o ?

 

 

 

 

Chciałabym tylko zauwazyć, ze jako pierwsza wczoraj wrzuciłam info o Kwachu co podwaza ataki wielonickowca na innych

 

dziś od rana wielonicowiec atakuje wszystkich :lol: :lol: :lol: :lol: , każdy ma dowody powyżej:) :lol: :lol: :lol:

Co ciekawe nikt oprócz niego nie pisze o Kwasie :D :D :D

 

Wilcza piszę o tym "indywiduum", kompletnie skompromitowanym, bo uważam że nie jest normalne, gdziekolwiek się jedzie, nawet na Ukrainę..., nie mówiąc o grobach, schlać się jak świnia...., a podkreślam to "indywiduum" bo właśnie jedna z głównych partii opozycyjnych postawiła go jako kandydata na premiera RP...., a jeszcze inni chcą koalicji PO i LID..., a jeszcze chyba opoja nie mieliśmu premierem...., wkoło jest wesoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: ostatnio miewam dziwne telefony , nie bardzo rozumiałem o co chodzi ale m_k pośpieszył z podpowiedzią:

 

Matka Kurka

Dziś rano znów zadzwonił do mnie Rydzyk i potwierdził swoją ofertę. Daje mi jedynkę na warszawskiej liście PiS i godzi się na przesunięcie Kaczyńskiego do kręgu Bogatynia, gdzie ma wystartować z pozycji numer 6. Pytam, dlaczego ja? A Tadek na to, że PiS musi mieć charyzmatycznego, wyrazistego lidera, z takim kalesonami, które są teraz na czele partii, PiS nie ma szans na wygraną. Pytam Tadka, co brat Jarosława na to, a Tadek tylko się roześmiał. Chyba dla dobra Polski zgodzę się na tę ofertę. Umiarkowany Rydzyk chce ratować Polskę przed radykałami Kaczyńskimi, trzeba mu pomóc.

 

Matka_Kurka 2007-09-22 12:18

 

pewnie się zdecyduję, wszak i w mazowiecko-podlaskim mateczniku s/pis/ku trzeba brać się za ratowanie ojczyzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj mr Premier raczył odwiedzić moje miasto i chyba czyta forum, bo stwierdził, że musi zmienić moje nastawienie do PiS.

No i jak kazał tak zrobili - z pół godziny 3 Iskry latały po moim niebie - dosłownie nad moją chałupą (i to bardzo nisko :o) , przy okazji robiąc akrobacje, wypuszczając dym itepe. Wiem mniej więcej, jak się czują ludzie w Krzesinach, chociaż pewnie amerykanska mechanizacja robi jeszcze więcej hałasu.

Skoro tak się szef postarał, do jutra nie napiszę co sądzę o PiS

 

Chyba, że oni robili nam zdjęcia jak jesteśmy uśmiechnięci, ale wyjdą rozmazane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy Ministerstwa Skarbu powinni się mieć na baczności. Wiceszefem resortu został właśnie kontrowersyjny hodowca świń z Podlasia Krzysztof Tołwiński. Jak pisze "Newsweek", Tołwiński zasłynął w regionie tym, że bił i podduszał swojego pracownika. "To prawdziwy szlachciura" - mówią o nim byli współpracownicy.

39-letni minister nie ma co prawda wykształcenia ekonomicznego, za to ukończył technikum leśne w Białowieży - pisze "Newsweek". Niedawno został wiceszefem partii PSL-Piast, teraz ma nadzorować LOT, PKP i stocznie. Jakie ma kompetencje? Krzysztof Putra, lider podlaskiego PiS, nie chce się wypowiadać na temat Tołwińskiego.

...

Ale to nie jedyna historia kontrowersyjnego ministra. W 2005 r., jako wicemarszałek województwa, przyznał ponad 3 mln zł unijnej dotacji na renowację klasztoru w Drohiczynie. Przekonywał, że pieniądze się należą, bo w murach kształciła się jego szacowna rodzina. Radnych, którzy protestowali, nazwał hołotą.

 

Tołwiński opowiedział też prasie o swoim romansie z podwładną w urzędzie marszałkowskim. Ze szczegółami ujawniał, że jego bliska przyjaciółka z żoną dobrze się znają. Mało tego, wyznał, że przyjaciółka wychowuje jedną z jego córek. "To taka XIX-wieczna, nigdzie niespisana zasada wychowania" - mówił w mediach.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=61377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj mr Premier raczył odwiedzić moje miasto i chyba czyta forum, bo stwierdził, że musi zmienić moje nastawienie do PiS.

No i jak kazał tak zrobili - z pół godziny 3 Iskry latały po moim niebie - dosłownie nad moją chałupą (i to bardzo nisko :o) , przy okazji robiąc akrobacje, wypuszczając dym itepe. Wiem mniej więcej, jak się czują ludzie w Krzesinach, chociaż pewnie amerykanska mechanizacja robi jeszcze więcej hałasu.

Skoro tak się szef postarał, do jutra nie napiszę co sądzę o PiS

 

Chyba, że oni robili nam zdjęcia jak jesteśmy uśmiechnięci, ale wyjdą rozmazane :roll:

 

czepiasz się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, hodowanie świń nie hańbi.. też praca. A kompetencje.. to przecież bez znaczenia.

 

Oczywiście. I zwróć uwagę, ze facet skończył moje ulubione - technikum leśne!!!! i znów gajowy górą!

Chociaż ... szkoda, że zszedł z drzewa.

Ech, ewolucja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eeeeee... słabo śledzisz wątek.

 

Wysłany: Sob, 22 Wrzesień 2007 12:57 Temat postu:

Raczyńska - z serca Rywinlandu do kariery w IV RP

 

Jej kariera j

...

Niewysoka blondynka o ciepłym uśmiechu swój najnowszy awans zawdzięcza ... Był w błędzie. Jego wyrzucono, ona pozostała.

 

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=61294

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sięnie kwapi to ja dokopię Staremu. :roll: 8)

 

Dokopię oczywiście bo to Forum Muratorum i należy posługiwać sięjęzykiem branżowym k..wa. :oops: :lol:

 

I dokopię oczywiście w punkcie 3 mln mieszkań.

 

To nieprawda, że rząd nie pracował i nie pracuje nad 3 mln mieszkań. Przecież wszyscy nawet największe biura projektowe wiedzą, że zaplanowanie i zaprojektowanie tych kilku stadionów to praca na 2 lata.

 

To jak rząd miałby wybudować niby te 3 mln mieszkań kiedy one są dopiero na etapie planowani i projektowania? No pytam się jak?

To nie może być samowola budowlana, dlatego też rząd planuje i projektuje je jedynie w gminach prorządowych, żeby na pozostałych terenach móc wybudować to trzeba by gminy współpracowały, a te opozycyjne nie chcą. No to pytam się jak? To ta opozycja nie uchwala M.P.Z.P. by mieć taki argument w łapie. To są dopiero mordy ony moje.

 

Jak rząd porządzi jeszcze trochęto te mieszkania przejdą od planowania i projektowania do realizacji. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyena, z tymi mieszkaniami to nie tak. Było przejęzyczenie, wrogie media to podchwyciły i nie prostując oczywistej pomyłki językowej trąbiły o 3 milionach mieszkań. Takie pomyłki to normalna sprawa, np "z ziemi polskiej do włoskiej", choć sporo w tym prawdy bo dużo Polaków do Włoch wyjechało pracować.

A wracając do mieszkań, to nie 3.000.000 mieszkań, a mieszkania po 3.000.000 złotych. To się da zrobić bez większego problemu i mamy sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...