Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jako obywatel grodu Lecha chciałem pozostałym współplemieńcom Piasta przypomnieć że koło się toczy i mamy gospodarkę wolnorynkową, dlatego też nie rozumiem zarzuty Starego dotyczonce:

Po pierwsze primo)

największej fali emigrantów od stanu wojennego. Od stanu wojennego minęło jedno pokolenie. Co ludzie mieli niby w tym stanie wojennym w masie swojej robić, dzieci robili. 8)

Wiemy wszyscy, że człowiek towarem jak wszystko inne jest. Jest podaż i popyt, no i trzeba było ten towar wyeksportować. No to się wyeksportowało i dzięki temu eksportowi mamy takie 1 punktową inflację oraz 5% PKB.

Po drugie primo)

Jeżeli nie można towaru wyeksportować to się go wydzierżawia, np do prac w ONZ, co także Stary z braku zrozumienia tematu wypomina. Co robić z taką kupą testosteronu?

Po trzecie primo)

fala emigrantów łaczy się silnie z nieregulowaniem gospodarki. Jeżeli premier zacząłby reformy, o czym już się mówi, to przywiązałby obywatela do ziemi (o czym już się mówi - zakazy opuszczania kraju) i przywrócił pańszczyznę dla Miłościwie Nam Panującego. (Swoją drogą ciekawe która z czarownic mająca kota w opiece oddałaby go na prawie pierwszej nocy . Jakby nie chciała oddać to znalazłby się jakiś stosik.)

Po czwarte primo)

Zarzucana przez Starego praktyka oddawania czci swastyte to znana we wszystkich kulturach wiara w słońce. Chciałem koledze przypomnieć, że der Hakenkreutz z odpowiednio wymodelowanymi ramionami (nie wiadomo dlaczego lewoskrętnie) to starosłowiański symbol słońca. A pseudokopulacją z drzewami to zwykłe oddawanie czci Matce Naturze. Więc nie rozumiem dlaczego tak wytrawny forumowicz, jak Stary wytyka w demokratycznym państwie swobodę wyznania głoszoną przez mniejszości seksualne. Ponadto mężczyżni, ktorzy wybrali tę preferencję seksualną nie przyczynią sie w przyszłości do zwiększenia emigracji. Tak Matka Natura wygładza wyze demograficzne. I z tego też powodu rząd nie zdecydował sięna drastyczne zmiany w gospodarce słusznie zakładając, że gospodarka naturalna jest najprzychylniejsza dla obywatela.

Po piąte primo)

Muszę ze zdziwieniem przyznać, że premier uznający w Demokratycznym Państwie Prawa mniejszości wyznaniowe i seksualne (patrz primo cztery) tłumaczył sięz tego w Brukseli.

Po szóste primo)

Odnośnie środków wczesnoporonnych to kolega Stary nieco przesadza, powinien odnieść sprawę pamięci jedynie do pamięci publicznej, gdyż pamięć prywatna niejednego Polaka może zachować takie przypadki w kręgach rządowych, zwłaszcza, że od czasu po II wojnie światowej w każdym rządzie (z tego co pamięta moja Polska pamięć) byli przedstawiciele partii chłopskich, którzy na pewno utrzymywali kontakty z weteryniarzami. Chłop może i oświecony nie jest, ale człowiek jest ssakiem i chłop umie przeliczyć środek na kilogramy, albo dajmy na to na centnary. Nie znam chłopa, który mając specyfik dostany od weterynarza wzywałby go specjalnie na podawanie. Może kiedyś poznam.

Po siódme primo)

Pierwsza dama ma pełne prawo zasuwać do samolotu z reklamówką, zwłaszcza jeżeli w ramach programu TANIE PAŃSTWO nie ogłoszono przetargu na papierowe torebki w samolotach. 8)

Po ósme primo)

to prawda, że nasze stosunki z Niemcami i Rosją zatoczyły koło, ale było to jedynie kółko. Jeżeli miałoby być to koło to należałoby zatknąć flagę na Bramie Branderburskiej i przezimować jak za Żółkiewskiego w Moskwie. Wtedy dopiero byłby jazgot o pogarszaniu stosunków. Ukrainie też by trzeba było przypomnieć jej miejsce, w końcu gdzie Szczerbiec szczerbion był?

Po dziewiąte primo)

Kierowniczka magla ma uprawnienia kierownicze więc dlaczego miałaby nie kierować.

 

PS. Co do spuszczanego szamba to na całe szczęście Warteland jest w zlewisku innej rzeki, na dodatek mamy korzystną przewagę wiatrów. 8) :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o popijawę na Ukrainie: wolę zalanego Kwaśniewskiego niż trzeźwe kaczuchy.

 

Gratuluje, nawet język ten sam macie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

NAwet komentarz kolegi partyjnego pasuje

Frasyniuk: Aleksander Kwaśniewski ośmiesza wszystkich......!!!!!!

 

Ale czego spodziewać się po wychowanku PZPR/SDPR/SLD/LID :D :D :D

 

p.s. Ciekawe że cokolwiek się napisze o Kwasie, to zaraz odpowiedź a Kaczka siamto, jakby ze ścianą rozmawiał, forum gdzie tyle zarzuca się Kaczyńskim, to Kwasowi przymyka się oko na wszystko... Wyobraźmy sobie gdyby w takiej sytuacji znalazł się Tusk, Kaczyński albo Pawlak jaki byłby krzyk mediów i forumowiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o popijawę na Ukrainie: wolę zalanego Kwaśniewskiego niż trzeźwe kaczuchy.

 

Gratuluje, nawet język ten sam macie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

NAwet komentarz kolegi partyjnego pasuje

Frasyniuk: Aleksander Kwaśniewski ośmiesza wszystkich......!!!!!!

 

Ale czego spodziewać się po wychowanku PZPR/SDPR/SLD/LID :D :D :D

 

p.s. Ciekawe że cokolwiek się napisze o Kwasie, to zaraz odpowiedź a Kaczka siamto, jakby ze ścianą rozmawiał, forum gdzie tyle zarzuca się Kaczyńskim, to Kwasowi przymyka się oko na wszystko... Wyobraźmy sobie gdyby w takiej sytuacji znalazł się Tusk, Kaczyński albo Pawlak jaki byłby krzyk mediów i forumowiczów...

 

Prorok z Ciebie jaki, czy co?

Skąd wiesz, że byłby krzyk i jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ważnym głosie Gowina...

 

Dziś popiera go MArcinkiewicz...., Brawo!!

Podkreślając że najlepsza dla Polski jest i była koalicja PO i PIS.

 

Identycznie Nelly Rokita - tylko PO i PIS

 

Może czas zakończyć tą ciągłą jatkę i niezależnie od wyników popracować dla Polski...

 

Jeśli nie to czeka nas propozycja człowieka który został ogłoszony kandydatem na premiera i wyznaczył sobie cel wprowadzenie Rosji do......... NATO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Potem pewnie Białoruś wprowadzi :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi jest troche lewakka :roll: -

 

 

ale Kwachu to po pijaku mowi lepiej jezykami zagranicznymi niz Kaczory na trzezwo po polsku, co nie ? :wink:

Tak, tak Zosiu, masz rację :D

 

a nie mówiłem, każde słowo o świętym Kwasie, odbijane jest piłeczką o Kaczyńskich :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Wybierzmy Edka z Wąchocka zna 13 języków biegle i po trzeźwemu zna savoir-vivre :lol: :lol: :lol:

 

 

"Szok! Tylko tak to można nazwać" - komentuje w rozmowie z DZIENNIKIEM Wołodymyr Połohało, profesor z Ukraińskiej Akademii Nauk, redaktor naczelny kwartalnika "Polityczna Dumka" i poseł Bloku Julii Tymoszenko.

 

 

Kompromitacja w Niemczech, wstyd na Ukrainie, przynajmniej Nato się wzmocni o Rosję, a potem może o Białoruś, Chiny.... a może i :lol: :lol: :lol: Vietkong

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz MY, TVN

 

Kto powiedział:

 

Ja uważaju Rossiju, uwazaju, ja uważaju Rosiju, Rosiju, uważaju, Rossiju, ja uważaju, uważaju, uważaju, Rossiju, ja, ja, uważaju....

 

i tak dalej..

???????????????

śmiech na sali, konsternacja organizatorów....

 

 

Kolega partyjny jeszcze z PZPR:

Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier..."

 

 

 

Kwas kandydatem na premiera!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem, każde słowo o świętym Kwasie...

 

lewakk - kazdy ma prawo czcic swojego bohatera ,

ale uwazam, ze grubo przesadzasz z ta gloryfikacja Kwacha :D

 

Kompromitacja w Niemczech, wstyd na Ukrainie...

 

to prawda.

A oni ciagle nam wciskaja , ze ten rzad ma najlepsza polityke

zagraniczna :lol:

 

ze tak posluze sie Twoja technika wywracania kota ogonem.

a swoja droga - ciesze sie , ze lapiesz sie na prowokacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz MY, TVN

 

Kto powiedział:

 

Ja uważaju Rossiju, uwazaju, ja uważaju Rosiju, Rosiju, uważaju, Rossiju, ja uważaju, uważaju, uważaju, Rossiju, ja, ja, uważaju....

 

i tak dalej..

???????????????

śmiech na sali, konsternacja organizatorów....

 

 

Kolega partyjny jeszcze z PZPR:

Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier..."

 

 

 

Kwas kandydatem na premiera!!!!

 

boszzzz

kto cie tak pokaral ? :-?

i za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas zakończyć tą ciągłą jatkę i niezależnie od wyników popracować dla Polski...

 

:o :D powiedz to Kaczyńskiemu ....

 

dokładnie i wyraźnie:

" Może czas zakończyć tą ciągłą jatkę"

 

takie tam niewinne: "dziadek z Wehrmahtu" "my tu oni tam gdzie zomo", "lupeninteligencja","łże elity", "ścierwojady", "potomkowie KPP" (to chyba o Dornie), "małpa w czerwonym" .....

 

oraz

"niezależnie od wyników popracować dla Polski"

 

kto, z kim, jak, kiedy?

 

z mordercami demokracji z PO, przystawką LPR, bandyto-seksaferzystami SO, czy postkomunistami czerwono-różwo-zielonymi z LiD i PSL?

a może oprzeć się na pielęgniarkach, którym nie zaszkodzi niezjedzenie kolacji, albo tych w białych kitlach co już nikogo nie zamordują, to może na pseudoautorytetach w togach?

już wiem, na tych "uczciwych co nie muszą się obawiać podsłuchów"

 

a "spieprzaj dziadu"

 

PS.

przypomniałem sobie, jest taki jedenw Białymstoku, Kononowicz się nazywa, właśnie czeka na konsylium "doktóra" i "weteryniarza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, nie wiem na jaką partię głosować. :evil:

Jeśli na liście PiS, będzie mój kolega z liceum Staszek, zagłosuję na niego, jesli bedzie drugi kolega ze szkolnej ławy - Andrzej, zagłosuję na LiD jeśli będzie na tej liście. Wolę znane niż nieznane. Żaden z nich nic mi nie obiecywał, żaden nie jest z pierwszej liniii swojej partii, ale wiem, że obaj są uczciwi. Będę więc głosował na człowieka, a nie na jakąś partię. I tyle. W Sejmie potrzeba mądrych ludzi, a nie pieniaczy czy oszołomów. To napisałem ja, Komtur mazurski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten PiS i LiD to dwie skrajności z mojego liceum. Dawno to było, matura '68. Ale spotykamy sie co dwa lata. I obecnie wielu kolegów "robi w polityce". Więc chyba mimo "rozdwojenia" mojej jaźni znajdę usprawiedliwienie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba mimo "rozdwojenia" mojej jaźni znajdę usprawiedliwienie. :)

Usprawiedliwienia nie przyjmuję.

A co do naszego byłego prezydenta: godnie reprezentował polaków.Bądź co bądź co trzeci dorosły polak to pijak.

Byłem na Ukrainie i jako osoba nie pijąca MUSIAŁEM wypić szklankę gorzoły.Jakoś to przeżyłem i od razu byłem swojak.Odmowa byłaby afrontem.

No cóż, jaki kraj taki obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...