Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Po dyskusji Kaczyński - Kwaśniewski dadzą sobie buzi :D i po wyborach utworzą koalicję PiS - LiD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W tym co napisał Lewakk powyzej jest niestety sporo gorzkiej prawdy. Dyrygenckie popisy Jelcyna wzbudziły zachwyt tylko w Rosji. Delikatnie mówiąc nasz były prezydent kiepsko się popisał. Szkoda, że zamiast ogólnej, publicznej dezaprobaty jego zachowanie jest usprawiedliwiane.

 

tak dla uscislenia Tomku - to Lewakk tego nie napisal. On to przepisal :)

 

 

1 pazdziernika moze stanac okolo 70 szpitali.

 

Jakby odnosze wrazenie , ze nikogo to nie obchodzi ..Tez tak macie ?

a moze ja sie myle...:roll: , a rzad zatroskany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważacie, że PO robiąc spot na modłę PiS trochę upadło?

A nie jestes aby nazbyt delikatny pisząc "troche" ?

Moze i byla tam jakas wydumana idea, zeby z kopyta i na odlew wyskrobac analogicznego knota, ale poziom i sposob odwetu na wysokosci przedszkolnej grupy starszakow w piaskownicy. Oni nam gwizdneli wiaderko, no to my im w zamian... łopatke.

no nie chciałem tak z buta, bo "byście" mnie zjedli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że PO kolejny raz chce przegrać z PiSem na własne życzenie.

 

Bardzo trafnie to ująłeś, ale chyba to nie jest wina PIS-u???? :lol: :lol: . PO to jedyna alternatywa PIS, bo chyba nie pijackie osocze...

 

Spoty PO kopia PISowskich, brak jakiegokolwiek programu poza "pogardą", przejęcie Sikorskiego czy Marcinkiewicza o których dopiero co mówiono o najgorszym premierze (także na forum), głosowanie za ostatnim rozdawnictwo budżetowym zanegowało liberalny charakter partii..., a przede wszystkim najsłabszy z wszystkich partii lider który jedyne co potrafi to zamieniać 200% zwycięstwa na ciężkie klęski.... to jest PO

 

Tusk to jest problem, gdyby nie on, ludzie tacy jak Marcinkiewicz, Gowin, Sikorski, Rokita, Religa, Gilowska, Zalewski tworzyli by współny rząd i nie byłoby tych wyborów, a polityka dązyłaby do 2 silnych partii, to jego chora ambicja oraz Jarka nie pozwoliły na najlepszą koalicję za którą zagłosowali 2 lata temu Polacy...

 

Dziś nie ma Platformy Obywatelskiej, jest jedynie Platforma Tuska w której nie ma miejsca nawet dla twórców Olechowskiego, Płażyńskiego, Rokity, Gilowskiej, Smoktunowicza, Śpiewaka.........

 

Ten ostatni powiedział:

Po odejściu Jana Rokity w tej partii został pierwszy szereg działaczy, czyli właściwie dwójka: Donald Tusk i Grzegorz Schetyna, po nich długo, długo nikt i trzeci szereg. Żadnej konkurencji dla przewodniczącego.

 

No chyba że Niesiołowski, ostatnio u Wojewódzkiego można było się dowiedzieć, że ten PAn pisal donosy w obronie Radia MAryja na Olge LIpińską...

 

Może są tu jacyś wyborcy PO i coś skrobną na obronę...., ale czy takowi są??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym co napisał Lewakk powyzej jest niestety sporo gorzkiej prawdy. Dyrygenckie popisy Jelcyna wzbudziły zachwyt tylko w Rosji. Delikatnie mówiąc nasz były prezydent kiepsko się popisał. Szkoda, że zamiast ogólnej, publicznej dezaprobaty jego zachowanie jest usprawiedliwiane.

 

tak dla uscislenia Tomku - to Lewakk tego nie napisal. On to przepisal :)

 

 

1 pazdziernika moze stanac okolo 70 szpitali.

 

Jakby odnosze wrazenie , ze nikogo to nie obchodzi ..Tez tak macie ?

a moze ja sie myle...:roll: , a rzad zatroskany..

 

Zochna, rząd juz zareagował, dwa lata temu przewidział sytuację w Radomskich szpitalach i zaplanował, ze lekarze i pielęgniarki trzeba bedzie wziąć w kamasze. (wiadomość z godz. 21 Trójka) :D

 

Może niezbyt pecyzyjnie napisałem o wypowiedzi lewakka. Codziło mi o to, że z jego inicjatywy tekst ukazał się w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dyskusji Kaczyński - Kwaśniewski dadzą sobie buzi :D i po wyborach utworzą koalicję PiS - LiD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a wtedy Schetyna obejmie przewodnictwo w PO, co wzbudzi tumany zachwytu w członkach partii :lol: :lol: :lol: :lol: , a Tusk będzie mógł się spokojnie przygotowywać do kolejnych przegranych wyborów prezydenckich by po nich dac się spokojnie zesłać do Parlamentu Europejskiego...

 

co do LIDu..., składa się że znam wielu świetnych ludzi, młodych którzy tam działają dla ideii..., ale problem w tym że góra, czytaj "mordy" Kalisza, Szmajdzińskiego i wielu podobnych nie dopuszcza ich do góry....

 

ale zawsze może być nadzieja że i Lityński (twórca IPN), MAzowiecki bedą chcieli popracować dla Polski..., ale tak jak podpisuję się pod wklejonym tekstem przeze mnie na forum Bugaja, nie z pijacką twarzą Kwasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla uscislenia Tomku - to Lewakk tego nie napisal. On to przepisal :)

 

Może niezbyt pecyzyjnie napisałem o wypowiedzi lewakka. Codziło mi o to, że z jego inicjatywy tekst ukazał się w tym wątku.

 

Zacytowałem tekst, ponieważ w pełni się z nim zgadzam!

Zochna czyżby jakieś propozycje na cenzurę, czy po prostu nie wypada się zgadzac z Lewakkiem???

 

A może skoro Zochna komentujesz ten tekst, to sama napiszesz co myślisz o sytuacji z Kwasem, bronisz jego zachowania, czy też jak i Tomek podpiszesz się pod nim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, rząd juz zareagował, dwa lata temu przewidział sytuację w Radomskich szpitalach i zaplanował, ze lekarze i pielęgniarki trzeba bedzie wziąć w kamasze. (wiadomość z godz. 21 Trójka) :D

 

no to jestem spokojna :)

widze, ze to jednak dlugofalowa i przemyslana strategia rzadu ktorejstam RP.

czyli kolejny sukces, moznaby rzec.

 

mam nadzieje tez, ze kinika rzadowa bez przeszkod dziala -

nie grozi nam kryzys , w razie jakies kolejnej prezydenckiej sraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna jak usłyszałem takie banialuki na temat planowanych wcieleń mówione przez jakiegoś szefa wojskowego czegoś tam, to poczułem się o 20 lat młodszy :D Istny PRL. :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowałem tekst, ponieważ w pełni się z nim zgadzam!

Zochna czyżby jakieś propozycje na cenzurę, czy po prostu nie wypada się zgadzac z Lewakkiem???

 

nie widze zwiazku :roll:

 

 

A może skoro Zochna komentujesz ten tekst, to sama napiszesz co myślisz o sytuacji z Kwasem, bronisz jego zachowania, czy też jak i Tomek podpiszesz się pod nim???

 

zachowanie Kwacha uwazam za osmieszajace. glownie jego samego.

zaproszenie Kwacha do debaty uwazam natomiast za zenujace.

 

A jak na szkoleniach ? Jak kaza to tlumaczyc ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak pewni ideolodzy po wymyślankach od "pomocników" kierowanych do Tuska dalej widzą POPIS :lol:

Chyba, że Kaczyński wymyślił sobie, że zrobi z PO kolejną przystawkę do wyssania i wykopania, ale raczej musi się chyba zadowolić Rokitami w sosie własnym. Ten sam numer bardzo rzadko dwa razy przechodzi... Nawet w naszej idiotycznej polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zachowanie Kwacha uwazam za osmieszajace. glownie jego samego.

 

Cieszę się że się zgadzamy!!!

 

Ale widzisz nasz demokracja jest tak ułomna, że nawet w trzecim świecie polityk który byłby pijany na grobach własnych rodaków byłby zhańbiony na zawsze, a u nas całe media udawały że nic się nie stało, a wyborcza do dziś nie pokazała takiej wiadomości....

 

gdyby gdzieś były prezio, pojechał na wyklady i uczył inny naród "savoir-vivre" w stanie upojenia alkoholowego, a Rosję wprowadzał do NATO, na zawsze byłby poddany ostracyzmowi....

 

a co u nas...., ten człowiek zostaje ogłoszony kandydatem na premiera w partii gdzie liderują Borowski, Lityński, Geremek ect....

 

a co u nas na forum, usprawiedliwianie że na wschodzie to normalne..., a nawet zachwyt nad znajomością języków (patrz inny mistrz kultury językowej Tomek_J)

 

a teraz wyobraź sobie co byłoby na pierwszej stronie wyborczej gdyby Kaczyński odmówił Kwasowi....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważacie, że PO robiąc spot na modłę PiS trochę upadło?

A nie jestes aby nazbyt delikatny pisząc "troche" ?

Moze i byla tam jakas wydumana idea, zeby z kopyta i na odlew wyskrobac analogicznego knota, ale poziom i sposob odwetu na wysokosci przedszkolnej grupy starszakow w piaskownicy. Oni nam gwizdneli wiaderko, no to my im w zamian... łopatke.

no nie chciałem tak z buta, bo "byście" mnie zjedli

 

Przeceniasz nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zachowanie Kwacha uwazam za osmieszajace. glownie jego samego.

 

Cieszę się że się zgadzamy!!!

 

Ale widzisz nasz demokracja jest tak ułomna, że nawet w trzecim świecie polityk który byłby pijany na grobach własnych rodaków byłby zhańbiony na zawsze, a u nas całe media udawały że nic się nie stało, a wyborcza do dziś nie pokazała takiej wiadomości....

 

gdyby gdzieś były prezio, pojechał na wyklady i uczył inny naród "savoir-vivre" w stanie upojenia alkoholowego, a Rosję wprowadzał do NATO, na zawsze byłby poddany ostracyzmowi....

 

a co u nas...., ten człowiek zostaje ogłoszony kandydatem na premiera w partii gdzie liderują Borowski, Lityński, Geremek ect....

 

a co u nas na forum, usprawiedliwianie że na wschodzie to normalne..., a nawet zachwyt nad znajomością języków (patrz inny mistrz kultury językowej Tomek_J)

 

a teraz wyobraź sobie co byłoby na pierwszej stronie wyborczej gdyby Kaczyński odmówił Kwasowi....????

 

tak lewakk tak.. jestem wdzieczna, ze mnie tak prowadzisz z ciemnosci ku jasnosci...

 

Ale tego sie nie da strawic. jakies bledy sa w szkoleniu jednak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W postcie Zochny powyżej mojego. To nie jest śmieszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie chciałem tak z buta, bo "byście" mnie zjedli

obawiam się, że jesteś wyjątkowo niestrawny ;)

 

 

i coś z Harlequina ;)

Nelly Rokita nie potrafiła wyjaśnić, po co poszła do Kancelarii Prezydenta, co chce zaproponować Polkom, ile ma na to pieniędzy i z kim chciałaby współpracować. Z jej ust padł tylko jeden ważny komunikat: żeby "broń Boże nie powoływać urzędu do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn".

 

Był w Polsce taki urząd, zajmował się przemocą wobec kobiet (także instytucjonalną), ich pensjami, dostępem do rynku pracy itd. Tworzył im miejsce w społeczeństwie. PiS zlikwidował go wbrew zaleceniom Unii. Teraz Komisja Europejska gani nas za dyskryminację, przypadki są naprawdę liczne.

 

Do końca tego roku Polska musi przyjąć ustawę o równym traktowaniu osób. Jeśli tego nie zrobimy, grozi nam postępowanie przed Trybunałem Europejskim. Do dziś żadna organizacja kobieca nie dostała do konsultacji projektu nowego prawa.

 

Wątpliwe, że Nelly Rokita w ogóle o tym słyszała.

>> http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4507714.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...