Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Ale to ON tak uważa. Nasze zdanie może się różnić :D i się różni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja to już nie wiem gdzie należało stać, a gdzie stałem, żeby teraz było dobrze. Siniaki od ZOMOwskich pałek zniknęły, więc dowodów nie mam :(

A ON to nie stał tylko leżał. Pod pierzynką. Zimno było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nie wiem gdzie należało stać, a gdzie stałem, żeby teraz było dobrze. Siniaki od ZOMOwskich pałek zniknęły, więc dowodów nie mam :(

A ON to nie stał tylko leżał. Pod pierzynką. Zimno było.

 

Mordo Ty moja :D

To jest teraz chyba trendy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ON to nie stał tylko leżał. Pod pierzynką. Zimno było.

 

Tomku, wiesz co mówisz??

Chyba że mowisz o Rulewskim kandydacie PO na senatora...???

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=61984

 

Opozycja jest dziś nijaka jak nigdy, PO z której dziś pozostał jedynie Schetyna z Tuskiem jedyne co proponuje to kopie reklamówek PIS, internetowa często wklejana tu Matka Kurka, jako spot reklamowy dla PO proponuje film z matką Kaczyńskich...., czy tylko tyle ma do zaproponowania PO??????

 

Może tym bardziej najlepszą propozycją jest 3P rząd PSL-PO-PIS a najlepszym głosem w wyborach krzyżyk na Platformę Obywatelską: Płażyńskiego, Olechowskiego, Religę, Gilowską, Rokitę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście spot ...

no i....???

każdy widział, a potrafisz coś od siebie?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

podoba CI się??? Ni epodoba Ci się???

aż tak wazne by wszyscy widzieli spoty LPR, zmieniasz linię agitacjii???

To teraz LPR jest cacy?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ciekawe swoją drogą dlaczego Tusk stchórzył przed wyzwaniem go na debatę przez Romcia :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus kolejny sukces polityki obecnej ekipy, z R. na czele:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=62132

 

no i....????

 

Dropsiu a może mi wytłumaczysz, jak gospodarka się rozwija jak nigdy, PKB rośnie, złotówka najmocniejsza, inwestycji zagranicznych rekordowo i cały świat chce u nas w tym totalitaryźmie inwestować, bezrobocie spada.... to do tego PIS nie ma nic... i dwa lata rządów PIS nic nie zrobiły

 

ale gdy mowa o zdrowiu to wszystkiemu winne jest PIS..., przecież sytuacji służby zdrowia...., czytaj zarobki w służbie zdrowia czy w szkolnictwie nie są problemem od dziś, ta sytuacja rozwija się od wielu, wielu lat, brak reform, brak podwyżek, brak rozwiązania problemów dyżurów..... to nagle wszystkiemu winne są dwa lata rządów PIS..., a ja może się zapytam..., bo jakoś dużo tych pielęgniarek startuje w LID, lekarze też startuja...., co zrobiły poprzednie rządy??? Albo co zrobiło SLD z ZNP dla szkolnictwa i dla ich zarobków przez 4 poprzednie lata....???

 

to jak są sukcesy to PIS nie ma nic do tego, jak są porażki to PIS ma do tego...??? KAlizm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna złotówka to zabójstwo dla eksportu, gwoli ścisłości. Nie ma się tu więc z czego cieszyć.

Gospodarka? Biorąc pod uwagę wielkość PKB per capita jesteśmy na końcu UE.

Inwestycje? Jak dalej PiS będzie ścigał oligarchów (czyli inwestorów), to za rok, dwa zanotujemy spadek inwestycji.

Itd, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna złotówka to zabójstwo dla eksportu, gwoli ścisłości. Nie ma się tu więc z czego cieszyć.

...

 

jeszcze całkiem niedawno forumowa elyta piała że złotówka słabnie przez PIS..., to jak to jest złotówka słabnie - ŹLE WINNY PIS

złotówka mocna - ŹLE WINNY PIS... :D

 

Czyżby pierwszym zadaniem następnego rządu bez PIS było osłabianie własnej waluty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....

wbrew temu co mowi przyslowie -

jednak nie kazdy smiech jest oznaka zdrowia :roll:

zwlaszcza psychicznego.

oj tak, oj tak

Jak myślicie? Dlaczegpo przyspieszają ceremonię awansowania oficerów zamordowanych przez NKWD w Katyniu???

...Pierwotnie planowano ją bowiem na kwiecień przyszłego roku. Tymczasem Ministerstwo Obrony Narodowej zaplanowało ceremonię awansowania już na przyszły piątek. Przez trzy dni na Placu Piłsudskiego odczytywane będą nazwiska 15 tysięcy zamordowanych Polaków.......

http://wiadomosci.onet.pl/1614332,11,item.html

:roll: :roll:

zapewne przez zupełnie przypadkowy przypadek, no nie?? :wink:

8) :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna złotówka to zabójstwo dla eksportu, gwoli ścisłości. Nie ma się tu więc z czego cieszyć.

 

... bo słaba złotówka, to zabójstwo dla importu czyli m.in. wzrost cen benzyny.

 

a kiedy PIS nie jest winny???

 

 

p.s. Swoją drogą, coraz widoczniej widac że pisze kilka osób pod jednym nickiem...., ale przecież to niemożliwe by jedna osoba siedziała od rana do nocy dzień w dzień, od wielu miesięcy...., przynajmniej nikt zdrowy psychicznie by nie dał rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS jest niewinny bo nie zajął się gospodarką. Na szczęście. :lol: :lol: :lol:

Pamiętam jak Kaczyński premier głosił, że ma inne priorytety.

Tymczasem finanse są niezreformowane. Budżet jak wyglądał 10 lat temu tak wygląda teraz. 70% to wydatki sztywne. Wciąż utrzymywana jest chora kotwica budżetowa, pomimo koniunktury i zwiększonych wpływów do budżetu.

Prawo pracy - nie zreformowane. Bardziej elastyczne mają już nawet Niemcy.

System podatkowy - najbardziej skomplikowany w Europie. Aby uprościć nie zrobiono nic. Wszyscy wokoło mają liniowy.

Służba zdrowia - worek bez dna, niewydolna, niesprywatyzowana. 2 tygodnie temu Czesi przyjęli ustawę o jej częściowej prywatyzacji.

Infrastruktura - na tle Europy leżymy. Wystarczy wyskoczyć na Słowację i zobaczyć ich drogi...

Wzrost gospodarczy - mierny na tle państw Europy środkowej.

Koniunktura - w miarę dobra, ale to w dużej mierze zasługa naszemu wejściu do UE.

 

Gdybym był pisowskim agitatorem siedziałbym cicho w temacie gospodarki, bo tu sprawy obronić się nie da. PiS nie zrobił nic, a płynie jedynie na fali koniunktury.

Gdybym był inteligentnym pisowskim agitatorem (he he) siedziałbym cicho podwójnie. Koniunktura dzisiaj jest. Za dwa lata już jej nie będzie - PiS będzie musiał wtedy przyjąć na siebie związane z tym problemy.

 

Na szczęście nie jestem pisowskim agitatorem. Tak samo jak nie widzę tu inteligentnego pisowskiego agitatora. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TutuskaczePOgłowieTuska :p

Czuć baraniną.... o nawet widać.....no i jest kilka owczarków...

"Kto ma owce ten ma co chce?" :roll: To już historia.... Se ne vrati....

 

Zaklinacie rzeczywistość? :lol: :lol:

Niektórzy uważają, ze jak coś powtórzą kilka razy, to stworzą fakt.

Uważajcie na diagnozy. Zła diagnoza to zła terapia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...