Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt ogrodu - wątek zbiorczy: czy warto? co zawiera? jak wykonać? ile kosztuje?


Czy masz projekt ogrodu?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz projekt ogrodu?

    • Mam projekt stworzony samodzielnie przeze mnie
    • Mam projekt stworzony przez projektanta, do samodzielnej realizacji
    • Mam projekt stworzony przez projektanta i realizowany przez firmę
      0
    • Tworzę ogród bez projektu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 602
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miejsca na ogrod mamy 511m2. Za projekt ogorodu zaplacilem 500PLN. W projekcie jest lista rosli, plan nawodnienia oraz zaznaczone (narysowane) miejsca (pomalowane roznymi kolorami) gdzie i jakie rosliny maja byc.

Ile placiliscie za projekt i co dokladnie w tym projekcie bylo?

 

A czy możesz podzielić się namiarem na pracownię, która zrobiła ci projekt w tak rewelacyjnej cenie? Też jestem z W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 4 weeks później...
Kasinka Mała w drodze do Mszany.

Wspaniała szkółka, ceny porażająco niskie, dużo "dziwadeł", a przy realizacji ogrodu, projektowanie z wizualizacją -gratis.

jakie ceny?

Ten świerk węzowy za, który zapłaciłabym we Wrocławiu ok.200zł ( 2 metry), w Kasince kupiliśmy za ...50zł!!!

 

Szkółka jest ogromna i duże 2-5 metrowe rośliny, też są :D

Prowadzi ją dendrolog więc faktycznie zna się na rzeczy.

 

http://www.rabka24.com/index.php?dzial=10&rozdzial=757

 

 

 

hanka55 daj jakieś namiary na tą szkółkę, bo stronka się nie otwiera, a chętnie bym tam podjechała, w końcu to chyba gdzieś koło Rabki, więc nie aż tak daleko ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

mam dosc problematyczna dzialke (skarpa, roznica poziomow) :( i jej zaprojektowanie chcialabym zlecic jakiemus fachowcowi. Czy moze korzystaliscie z uslug kogos takiego w rejonie wskazanym w tytule i jestescie zadowoleni? Jesli tak, to prosze, podzielcie sie namiarami :) . Zazanaczam, ze dysponuje ograniczonymi srodkami pienieznymi i zalezy mi na kims niedrogim.

Slyszalam, ze takie zlecenia przyjmuja rowniez studenci ogrodnictwa, ale ja nie mam do takowych numeru tel.

Bede wdzieczna za pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ta szkółka w Mszanie to niestety chyba UPADŁA. Jadąc w poniedziałek w Bieszczady szukałam - nie znalazłam ulicy :-( Wracając dziś również zajrzałam do Mszany i tym razem znalazłam ulicę Ogrodową, przejechałam całą ul. Ogrodową i szkółki nie znalazłam

:( :( :(

jeśli ktoś ma nadal namiary na właścicieli (być może wywędrowali z roślinkami w ciekawsze miejsce)to ja bardzo chętnie poproszę.

 

pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...