Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie można tak po prostu podejść do właścicieli i zapytać?

 

To właśnie chciałam napisać ;)

 

 

wiem o tym :D

 

Te zdjęcia zrobiłem chyba w październiku w czasie jednego z ostatnich w ubiegłym roku wyjazdów rowerowych. Do tego domu mam ok 8 km. ale bardzo rzadko bywam w tej okolicy. Dom jest niezamieszkały, więc właścicieli też jest ciężko dorwać.

 

Ale od czego jest forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam !

 

Jestem tu nowy... Zaczynam od zdobycia namiarów na projekt domu na podstawie zdjęcia jakie wykonałem przejeżdzając przez pewne miasto... Zdjęcie trochę konspiracyjne ale obawiałem sie że jakbym zrobił sobie sesję czyjegoś domu to mogłoby to być źle odebrane ;-)

 

Jeśli ktoś kojarzy domek to byłbym niezmiernie dźwięczny za namiar na projekt..

 

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich ;-)

 

http://img64.imageshack.us/img64/1806/obraz040ez4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 1 month później...

witam

 

mam pytanie.

 

w temacie na najpiekniejszy dom..jest zdiecie domku ktory naprawde bardzo ladnie sie prezentuje.czy ktos moze wie co to jest za projekt?

 

oto link.

zo gory dziekuje za odpowiedz

 

 

http://www.muratordom.pl/galeria_najpiekniejsze_domy.htm?akcja=pokaz_galerie&galeria=8513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wygląda na jakiś indywidualny. Jest na tyle charakterystyczny, że chyba bym go zapamiętała z okresu buszowania po katalogach.

Sorry, że wyrażam opinię nie pytana, ale bardzo wydziwiaty. Taka kompilacja elementów, które inwestorowi podobaly się w różnych domach - dach trochę "archipelagowy" ekstra "połamany), coś z MTM styl (łukowate podcienie) i za dużo tu wszelkiego dobra według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

moze nalezalo by zadac pytanie w dziale "Projekty i architektura" ?

 

ps. przepraszam bo nie wiem co to za dom ale jego "uroda" mna troche wstrzasnela - zwl. rozmieszczenie okienek w tej scianie szczytowej i bramy garazowej "na styk" z daszkiem plus ogolne proporcje (jednak faktycznie gustibus itd :)) :-? :o

naprawde ci sie podoba? a mozesz napisac czemu (jestem bnardzo ciekawa CO takiego sprawilo az wlasnie to "ten"?) :o

 

ps.2 mozliwe ze to wstrzasajace dzielo powstalo w wyniuku projektu indywidualnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...