Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wysilajcie się tak bardzo na szukanie bo moje pytanie było podchwytliwe. To zdjęcie "zza płotu" z galerii producenta tego domu, gdzie zapewne za chwilę, znajdzie się ktoś pomocny i będzie szeptał gdzie taki dom kupić. Na stronie napisane, że to projekt indywidualny. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki zdjęć google. Edytowane przez fukujin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Zdjęcie faktycznie wzięłam ze stronyproducenta ale nie jestem w żaden sposób powiązana z ta firma. Po prostu spodobał mi się ten dom. Wciąż szukamy odpowiedniego dla nas projektu. Niestety wszystkie które do tejpory znaleźliśmy ( uwzględniając wymiary działki itd) sa dla nas za drogie. Podobał nam się szmaragd 6, kasjopea II... Ale szukamy czego jeszcze tańszego, dlatego szukamy teraz opcji z płaskim dachem i garażem jednostanowiskowy. Zależy nam na 3 sypialniach i salonie. Przyglądamy się teraz projektowi orka II i Ka12. A może ktoś z Was może polecić inny projekt tani w budowie spełniający kryteria o których pisałam wyżej? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od budżetu, jaki macie na dom.

Wasza działka dopuszcza domy z płaskim dachem?

Sporo projektów z płaskim dachem na studio Z500

 

Skoro szukane projekty są za drogie to zrezygnujcie z garażu. Garaż nie jest pilną potrzebą mieszkaniową i zawsze można go dobudować.

Małe domy do 120 m2pow. całkowitej taniej wychodzą jako parterowe z lekkim ocieplanym stropem kratownicowym.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...