Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

Masz więżbę od wtorku i nie zdążyłaś zdjęć zrobić????!!!!! :o :evil: Kobietu, jak Cię lubię, tak Ci się chyba dostanie :wink:

 

Taka równiutka ta łazieneczka - 2x2??? A drzwi są jak usytuowane?? Rozumiem, że prysznic też ma mieć swoje miejsce w tym przybytku dumania i odosobnienia??

 

No i dzięki Bogu, że po choróbsku :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na obecna chwilę popełniłam coś takiego, ale jakby się postarał to i małą wannę można wcisnąć!!! Musisz mi podać szczegóły typu podłączeń wod.kan.. bo nie wiem czy w dobrym miejscu usytuowałam to wszystko :D

http://images31.fotosik.pl/47/4f4e7783a8cc7a45m.jpghttp://images28.fotosik.pl/113/60d8efe831e131e2m.jpghttp://images32.fotosik.pl/47/93f9cc4b74b5f45cm.jpg

http://images33.fotosik.pl/47/d1bdcfbe1520097em.jpghttp://images24.fotosik.pl/113/b4f4bdd54e47c2d7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia o czymś podobnym myślałam 8) ...tzn. prysznic tam gdzie go usytuowałaś, umywalka tam gdzie kibelek, a reszta hmmm... :roll: :-? ...no właśnie :( ... ta wersja jest niezła...z tym, że ścianka przy sedesie sprawia, że łazienka robi się jeszcze mniejsza niż jest :oops: ...chyba? :-?

Możesz jeszcze coś popełnić?? :wink: :lol: Prysznic niech będzie tu, gdzie jest - ewentualnie w miejscu kibelka. Podłączeń jeszcze nie ma, będą robione dopiero wiosną, więc no problem :wink: :D aaaa i bez wanny może jednak, bo na górze będzie pokój kąpielowy :wink: ...

Na razie fenkju :D

 

Frosia kiedy się zobaczymy? :-?

Pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełnię, nie ma sprawy, chociaż może niekoniecznie dzisiaj, jeśli pozwolisz :oops: Niedawno z koni wróciłam i jestem trochę wyżęta - ale zobaczę, jak dojdę do siebie o normalnej godzinie to pokombinuję :D

Powiedz mi jeszcze, czy drzwi w dobrym miejscu umieściłam, bo zgadywałam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 8) nie pali się :wink: :lol: :lol: ...

Trochę zazdroszczę ci tych koni :oops: :oops: ...wolę jednak jazdę samochodem, jest jakby bezpieczniejsza :wink:

Mój mąż zagadywał, że chce się nauczyć jeździć na koniach :roll: ..myślałam, że żartuje...ale chyba jednak nie, bo teraz to nawet mówi o stajni :o :o :-? ...

może mu przejdzie :o :-? :wink: :lol:

 

PS. A z drzwiami to strzał w 10 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełnię, nie ma sprawy, chociaż może niekoniecznie dzisiaj, jeśli pozwolisz :oops: Niedawno z koni wróciłam i jestem trochę wyżęta - ale zobaczę, jak dojdę do siebie o normalnej godzinie to pokombinuję :D

Powiedz mi jeszcze, czy drzwi w dobrym miejscu umieściłam, bo zgadywałam :oops:

 

A my planujemy kiedys kupic konia na dzialke :roll: :D - zobaczymy co nam z tego wyjdzie!!!! Moze hucula bo one ponoc nie potrzebuja stajni na zime :lol: :lol: 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey Monisiu to będę popełniać jutro, bo już dzisiaj jednak nie wydolę. Byłam uprzejma większość wieczoru spędzić na poszukiwaniach kasku dla córuni, bo już toczek stał się trochę za bardzo niebezpieczny. Za dużo jeździ to i ochrona musi być lepsza! No i zamówiłam i nawet pieniądze przelałam! A mąż Twój osobisty to ma rację: jak chce, niech próbuje - to jest naprawdę super sport!!!! Co do bezpieczeństwa jazdy masz rację - samochodem bezpieczniej :D :wink:

 

Kolakao ja o hucułach niewiele wiem, ale to dosyć krnąbrne koniki są podobno :wink: Pomysł jednakże przedni!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten kamień w dzienniku podoba bardzo z tą dachówką która tam jest na domku. Super duet :lol: I świetna alternatywa dla ciemnego dachu. No i coś innego :wink:

 

To miłe ja znajomi i rodzina dopingują, jak chwalą i doceniają Twoją pracę. Jak miodzik to działa :lol: Naprawdę się cieszę, że masz taki wsparcie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao ja nie miałabym sumienia zostawić zwierzaka na mrozie :( ...pewnie przytargałabym go do salonu :wink: :lol: ...a hucuły to kojarzą mi się z końmi do pracy...tak chyba kiedyś było, że górale używali ich podczas wycinki drzew, bo bez problemu poruszały się po górach i do tego były bardzo silne...ale to pewnie dawno temu było :wink: :D

 

Braza chyba jednak wolę, żeby mąż mój zrobił sobie "prawko" na konia niż na motor, bo takie pomysły też były :roll: ... Mamy działkę, która kończy się w lesie, a i okolica do jazdy konnej się nadaje...nic tylko się uczyć :wink: :D

 

mayland cieszę się, że kamień przypadł Ci do gustu :p ... mam nadzieję, że uda nam się stworzyć coś fajnego :roll: :wink: ...

 

Agduś myślę, że tych jeżdżących na koniach jest zdecydowanie mniej niż kierowców samochodowych :wink: ...na samą myśl, że miałabym usiąść na czymś tak mało stabilnym już robi mi się ....dziwnie :-? :wink: ... Od 13 lat mam prawko i dopiero w tym roku dostałam pierwszy mandat i punkty (8 :oops: )...

 

Muszę się do czegoś przyznać :-? ... do czegoś, co spędza mi sen z powiek :cry: :cry: ... Nasz projekt jest zlepkiem kilku projektów..nie miałam możliwości zobaczenia czegoś podobnego w realu, ale w sumie nanieśliśmy kilka zmian i wydawało sie, że wszystko będzie ok. W projekcie pokoje wydawały się taaaakie duże, a jak je teraz widzę to mam mieszane uczucia :( :( ...tzn. projektant nie odliczył ścianki kolankowej i np. nasza sypialnia miała 29,5m co wydawało mi się olbrzymie :o ...Kosztem tego pokoju powiększyłam o 0,5m garderobę i teraz jak tam wchodzę ogarnia mnie przerażenie ten pokój jest mały :cry: :cry: ...jak to możliwe???!!! Ściełam też ścianę w jednym pokoju (16), bo wyglądało to kiepsko :-? - zlikwidowałam tam też wnękę, która wychodziła w drzwiach ...i wszystko wyszło takie malusie...ehhhh...jestem skłonna przestawiać ściany :oops: :oops: :cry: ...małż mnie zabije :roll: ...

 

Rzut piętra przed zmianami ...

http://images14.fotosik.pl/105/0b13682f911329c8.jpg

 

14.Sypialnia 21m

15.Sypialnia 29,5m

16.Sypialnia 25m

17.Łazienka 16,6

18.Garderoba 6,2

19.Komunikacja 6,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D

 

A możesz podać jakieś wymiary szczegółowe tych pomieszczeń i gdzie masz skosy, to spróbujemy to zwizualizować :D Zawsze to łatwiej przyjąć do wiadomości to, co się widzi :wink:

 

Agduś, masz rację z tymi wypadkami. Ja miałam na myśli to, że bezpieczeństwo jazdy samochodem zależy przede wszystkim od człowieka, a konnej nie tylko od tego, kto na tym koniu siedzi, ale również od samego konia (czasami w przeważającym procencie od niego). Stąd to, może trochę niezbyt trafne, stwierdzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, pokoje naszych dziewczyn mają po około 17 m2 i wcale nie są małe, nasza sypialnia jest mniejsza i mogłaby być większa. Chociaż nie tyle powierzchni podłogi nam brakuje, co większej szafy.

 

Braza, nie ma co porównywać bezpieczeństwa i statystyk. Wydaje mi się, że bezpieczeństwo jeźdźca jednak bardziej zależy od niego samego (w końcu może podjąć decyzję, czy na danym koniu będzie jeździł, czy nie), a bezpieczeństwo kierowcy i pasażera, niestety, w dużej mierze zależy od innych kierowców. Cóż z tego, że ja trzeźwa jak świnia jadę sobie rozsądnie, skoro jakiś pijany palant postanowi sobie poszaleć? Dlatego uważam, że pijanych kierowców powinno się nabijać na pale wzdłuż drogi, na przestrogę innym. Bez sądu - alkomat i pal! "Rajdowców" można traktować łagodniej - szubienica lub gilotyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jestem ale cos sie podle czuje i chyba spadam :cry: wzielam dwa ibuprofeny i do wyra bo jakos nie bardzo ze mna - dzisiaj musicie mnie zwolnic z tej zaszczytnej funkcji goszczenia was w moich komentarzach :cry: :cry: - pozdrawiam i dobrej nocy zycze wszystkim :) - na wszelki wypadek wkleje to samo w swoich komenatrzach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...