Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

Witam w Nowym Roku 8) :D ...

serdeczne dzięki za życzenia :D

 

Brazunia sprawy już układają się po naszej myśli :wink: :D ....dziś odebrałam pismo z prokuratury, w którym powiadamiają nas, że do Sądu Rejonowego został przesłany akt oskarżenia przeciwko fagasowi od więźby o popełnienie przestępstwa z art. 286 8) :D ...nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

...

A o czym jest ten paragraf?

ja też miałam przeboje z więżbą

to jest nas więcej :evil: :-?

i ja też :-? ale po jakimś czasie się o tym nie pamięta 8)

Moniko bedzie dobrze :D

Jak tu nie pamietac jak spierniczona więźbe trzeba było całą rozbierac

 

:o :o :o

 

:o :o ...nie no...sorki :wink: ja to miałam tylko przykrótką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratulacje!!!

Rzuciłam Andrzejowi pytanie: "co to jest 286", a on natychmiast odrzekł: "oszustwo". Ale i tak nadal twierdzi, że studiowanie prawa nie polega na wkuwaniu paragrafków na pamięć i, że on ich na pamięć wcale nie zna! :wink:

 

Hej Aga! :D

 

Generalnie chodziło o to, żeby facetowi udowodnić, iż od samego początku zamierzał nas oszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku 8) :D ...

serdeczne dzięki za życzenia :D

 

Brazunia sprawy już układają się po naszej myśli :wink: :D ....dziś odebrałam pismo z prokuratury, w którym powiadamiają nas, że do Sądu Rejonowego został przesłany akt oskarżenia przeciwko fagasowi od więźby o popełnienie przestępstwa z art. 286 8) :D ...nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

...

A o czym jest ten paragraf?

ja też miałam przeboje z więżbą

to jest nas więcej :evil: :-?

i ja też :-? ale po jakimś czasie się o tym nie pamięta 8)

Moniko bedzie dobrze :D

Jak tu nie pamietac jak spierniczona więźbe trzeba było całą rozbierac

 

:o :o :o

 

:o :o ...nie no...sorki :wink: ja to miałam tylko przykrótką :lol:

 

u nas zadatek poszedł się wietrzyć :roll: ...przynajmniej na razie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland raczej coś drgnęło :roll: :wink: ....ale dobre i to 8)

 

Słuchaj, jaki bank da ci nieoprocentowany kredyt na (obecnie) 8 m-cy?? :-? :-? ...tyle to się ciągnie :x :x ... ale spoko niech się ciągnie długo i namiętnie, teraz wszystkie działa zostaną wytoczone co by facet zawsze o nas pamiętał i na przyszłość takich numerów nie robił :evil: :evil:

 

A dom przysypany śnieżkiem wygląda jak z bajki
...myślałam, że już nikt tam nie zagląda :roll: :-? :( ....

 

Do tego bajkowego krajobrazu taki świerk kłujący sobie upatrzyłam 8) :lol: :lol:

(tzn. na razie małe drzewka, ale kiedyś do takich rozmiarów urosną :p )

http://images24.fotosik.pl/138/d54c4a641a19552b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jaki bank da ci nieoprocentowany kredyt na (obecnie) 8 m-cy?? :-? :-? ...tyle to się ciągnie :x :x ... ale spoko niech się ciągnie długo i namiętnie, teraz wszystkie działa zostaną wytoczone co by facet zawsze o nas pamiętał i na przyszłość takich numerów nie robił :evil: :evil:

 

Spoko trąbka - odda podwójną kwotę zadatku i to z odsetkami ustawowymi, a te są wyższe niż na najlepszej lokacie. Jeszcze zarobicie na tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia w pluciu jesteś NIEZASTĄPIONA 8) :lol: :lol: ...dzięki :p

 

Aga nie zależy mi na tym, żeby zarobić, ale jeśli może mu to zepsuć humor i zdjąć ten cwaniacki uśmiech z gęby :x , to zrobię wszystko co tylko można :wink: ... właśnie przymierzamy się do powództwa cywilnego :-? ...

Jakby Cię sumenie miało dręczyć, to oddaj na WOŚP albo co innego wedle uznania. A oszustowi ani grosza nie popuszczaj! Bez litości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia w pluciu jesteś NIEZASTĄPIONA 8) :lol: :lol: ...dzięki :p

 

Aga nie zależy mi na tym, żeby zarobić, ale jeśli może mu to zepsuć humor i zdjąć ten cwaniacki uśmiech z gęby :x , to zrobię wszystko co tylko można :wink: ... właśnie przymierzamy się do powództwa cywilnego :-? ...

Jakby Cię sumenie miało dręczyć, to oddaj na WOŚP albo co innego wedle uznania. A oszustowi ani grosza nie popuszczaj! Bez litości!

 

Racja absolutna i niepodwarzalna!!!! Takich gnoi należy tępić, bo to oni psują opinię całemu światu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ale z nas dożarte harpie! Normalnie bulteriery!

 

Może być!!!!! Harpa, bulterier co tam jeszcze, a nawet mieszanka!!!!

Kanalie powinny być eliminowane ze społeczeństwa!!!

 

Monika znalazłaś jakieś rozwiązanie kolorystyki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ale z nas dożarte harpie! Normalnie bulteriery!

 

Może być!!!!! Harpa, bulterier co tam jeszcze, a nawet mieszanka!!!!

Kanalie powinny być eliminowane ze społeczeństwa!!!

 

święte słowa :wink:

 

Monika znalazłaś jakieś rozwiązanie kolorystyki????

 

Brazunia kolorystyka sie robi :roll: :-? ...wiesz jak jest :-? ... trzeba czekać :roll:

 

Teraz załatwiam mnóstwo spraw przed wyjazdem do sanatorium i powiem ci, że nawet o tym chwilowo zapomniałam...musze się przypomnieć :roll:

 

kze fajnie, że zajrzałeś 8) :p ....ja też Was podczytuję :oops: :wink:

a co do choinki w nowym domu, to chciałabym baaardzo 8) :D , ale nie wiem czy się uda :roll: ...pożyjemy zobaczymy

 

najbardziej obawiam się właśnie poślizgów wszelakich ... ciągle mam z tym do czynienia :x :evil: ...niestety :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...