Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRE DRZWI


nidziowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 221
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Działają, działają...

Przepraszam, nie zaglądałam.

 

Drzwi są dosyć ciemne ale nie czarne, choć na zdjęciu pewnie takie wyjdą.

Ze zdjęciem może bć chwilowo problem bo w weekend mam szlifowanie ścian, a drzwi są jeszcze oryginalnie zapakowane w folię - i szkoda mi trochę otwierać bo zaraz kurz się dostanie. Ale utro będę na budowie i zobzczę co da się zrobić.

 

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez wstepnie zdecydowani jestesmy na DRE..za 3 tygodnie bedziemy ogladac na "zywo" i zamawiac (chyba :roll: )

przez internet zakochalismy sie w sapeli :) oby rzeczywistosc nas nie rozczarowala :-?

 

http://img72.imageshack.us/img72/5940/667222ex6.jpg i do lazienek http://img72.imageshack.us/img72/2086/dstandardbulajnvw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Lidka....to moje drzwi :lol: :wink: tylko w ...innym kolorze :wink:

 

Aga, tak to nasze drzwi :D

Aga wybrałam ten model także do łazienki, i mam nadzieję że nikt z domownikó nie będzie narzekał. Usytuowanie armatury w łazienkach nie jest na wprost drzwi, więc chyba będzie ok. A jakie Ty wybrałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyla, ja zrezygnowałam jednak z DRE. Przy głównym zamówieniu (bo wcześniej było wstępne) okazało się, że firma liczy sobie za wszystko dodatkowo, nawet za tą szybę, którą chciałam- decormat. Niech się ugryzą. I widziałam dziś na żywo ten ich orzech. Nie dla mnie. Za to jutro jedziemy sformalizować umowę z inną firmą- Kronodoor. Mają takie same drzwi, tylko pod inną nazwą- Elegant. Orzech mają jak dla mnie rewelacyjny, no i na ten kolor się decydujemy. A i ceny też mają niczego sobie- niższe nawet niż DRE. Tylko czekać trzeba, czekać.... 6 tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...