Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oj marnie wyglądam, marniutko


jolka009

Recommended Posts

Jakoś tak mam, że:

- w sklepie jak chcę przymierzyć np bluzkę, pani ekspedientka informuje mnie: "no, ale to jest drogie, kosztuje 80zł"

 

- idę zrobić wycenę kuchni, drewnianej i pan mówi mi "ale drewniane są drogie"

 

- idę do lekarza prywatnie a on mnie informuje "trzeba było przyjść do mnie do przychodni państwowej to by pani nie musiała płacić"

 

itd...

 

co ja w sobie mam takiego, bo mnie już zaczyna to wnerwiać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć :D

Zapodaj zdjątka, CV, najważniejsze wymiary + foto...

wtedy ocenimy w komisji.... 8)

ja mam 2/3 głosów :D

 

Jolka, ale taka ocena komisji to kosztuje sporo. Jakieś... 60 złotych będzie. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jea, trzeba było napisać, ja się pomyliłem, i że chodzi o 60.000 zł. Jolka by się ucieszyła. :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jolka, ale taka ocena komisji to kosztuje sporo. Jakieś... 60 złotych będzie. :wink: :D

 

no sam widzisz, też się nie mogłeś powstrzymać 8)

 

Już wiem :) Widać po Tobie, że dom budujesz. Wszyscy wiedzą, że to drogie przedsięwzięcie, a że jesteś miła i sympatyczna to myślą sobie - trzeba tej dziewczynie jakoś pomóc, doradzić. Po jaką cho.... ma kupować bluzkę za 80 zł kiedy ta znacznie tańsza jest nie mniej ładna, a kosztuje tylko 79,99. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, że wszyscy wiedzą, że budujesz i musisz oszczędzać :wink: :D

 

-no, ale ten numer buta... :o :roll: - MALUTKI... :wink:

 

 

Sama widzisz, jaki but taka stopa :p /życiowa /

 

a tak na poważnie , myślę że pytajac o coś sprawiasz wrażenie - nie chcę przeszkadzać, ja tylko na chwilkę

Może więcej pewności siebie załatwiłoby ten kłopot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Zapodaj zdjątka, CV, najważniejsze wymiary + foto...

wtedy ocenimy w komisji.... 8)

ja mam 2/3 głosów :D

 

przewodniczacy sie ujawnil. :roll: :roll: Nie pamietam żebym głosował na ciebie :wink: :wink: tymbardziej ,że jesteś na forumie krócej ode mnie. :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się wymienimy fotkami? :wink: Mnie na przykład jak stoję w kolejce w sklepie ludzi nie zauważają... Ja stoję i czekam a oni.., puf.., przede mnie i udają ze mnie nie ma. :evil:

Przez bardzo długi okres nie reagowałam, bo mowie sobie, jeden w ta czy tamta, nie ma różnicy..., ale w końcu się wkurzyłam . Jednej pani powiedziałam, przepraszam ale czy ja jestem niewidzialna? Teraz za zwyczaj mowie, przepraszam ja tez czekam. :D

Nie wiem czy mam wygląd w stylu, przepraszam ze żyje czy cos? Może Tobie cos podobnego dolega. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w Optyku ekspedientka pokazując mi oprawki okularów stwierdziła ,że te w gablocie sa drogie ...i nie wyłożyła mi ich na ladę :o

I w tedy powiedziałam tej panience ,że skoro maja tu eksponaty muzealne to ja się pomyliłam i bardzo ją przepraszam, bo ja chciałam do Optyka .......i wyszłam ..... widziałam tylką kątem oka ,że zrobiła się czerwona jak indor i nie umiała znaleźć języka w gębie .

 

NIe staraj się być w takim wypadku zawstydzona - tylko celna i szybka riposta -nauczy takich gburów kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D nieźle jej powiedziałaś Ew-ka.

Nie trzeba sobie dawać w kaszę dmuchać :wink:

Asertywność to cenna cecha.......uczę się tego każdego dnia.

 

ja pracuję z ludźmi -codziennie spotykam sie różnymi sytuacjami -wyrobiłam się :lol:

moja przyjaciółka i moja córa zazdroszczą mi tych szybkich ripost . Tych małych złośliwych uwag w różnych dziwnych sytuacjach .

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...