Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oj marnie wyglądam, marniutko


jolka009

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja mam odwrotnie - w sklepie od razu mnie dopadają wszystkie ekspedientki :o :roll: Nic sobie poogladać na luzie nie mogę. od razu niemal z rachunkiem lecą :lol:

 

baba_budowniczy - napisz jak to robisz to może razem jakoś wypośrodkujemy i będzie OK :p

 

W tym sęk, że nie wiem :oops:

To proste przeciez, wystarczy spojrzec na awatar baby :lol:

 

Ale to tylko awator.... :wink: Baba nie pokazuje fotek publicznie. :wink: jeżeli dobrze pamietam,,no moge sie mylić. :wink:

 

Masz rację - nie pokazuje publicznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze to kiedys na basenie dali kluczyk do damskiej szatni. Był załamany.

 

Ja to bym się tam przebrał :) :wink:

 

podejrzewam, że tymi drżącymi rękami, nie dałbyś rady :lol: :wink:

 

A chcesz się założyc ???? :wink:

 

Sebo8877

 

założyć się mogę, pytanie tylko, "o co", i jak sprawdzić, kto wygrał :roll:

 

Zorganizuj szatnie i bilet dla mnie :) a o co to Ci powiem na uszko :) w psychiatryku.. :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

Abtrsahując od tematu - Seba, ty się przestań opier ... niczać i dawaj nowe fotki z potępów prac - bardzo fanie się ogląda takie transformacje ;)

 

A wracając do tematu - Jolka - toż to tylko się cieszyć z tak młodego wyglądu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybralismy ise na targi budowlane i chociaż jeszcze mi do meblowania to zapytałam o karnisze na odpowiednim stoisku. Jak usłyszałam w odpoewiedzi, że te na które pokazuję to są drogie, bo z mosiądzu, ale za to te obok dużo tańsze, to o mało nie umarłam ze śmiechu. Od razu przypomniał mi się ten wewątek :lol: Ale odpusciłam panu od karniszy. Mam jeszcze czas. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

ehh ci sprzedawcy.jak ja bym sprzedawal to klient by dostawal to czego chce .chociaż z drugiej strony pewnie sprzedawca chce sprzedawac rzeczy na ktorych ma największa marże i tyle :p

 

tez miałem kilka takich przypadkow ostatnio . zamawiałem rynny marleya i płyte fermcella :D poprawili mi umor na cały dzien :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród dealerów Toyoty (choć pewnie i innych też :D ) krąży legenda o obszarpańcu z plecakiem, który zapytał o jazdę próbną Toyotką Camry i usłyszał, że jazdy są dla klientów rokujących, że kupią auto. Łapciuch podziękował i przeszedł na drugą stronę ulicy, gdzie w ciągu godziny kupił coś równie ładnego u Chryslera płacąc gotówką prosto z tego wymiętego plecaka. :D

 

*

 

A ja chodzę na rynek bardziej "wylaszczona" niż do teatru, bo tylko wtedy nie wciskają mi zgniłych pomidorów i marchewki skłonnej do zawiązania się na supełek.

 

 

mój kolega jakieś kilka lat temu ( może z 10 ) miła podobną sytuację w salonie Hondy, polazł w dresach niezbyt czystych, plecaczkiem , żonka w ciąży z wielkim brzuchalem, też w dresach.Przyjechali autobusem kupić samochód ( odległość od miejsca zamieszkania a salonem ok 50 km) mieli kasę na ful wypas Hondę lub trochę skromniejszego Mercedesa. Modeli w tej chwili n ie pamiętam. W hondzie potraktowali ich jak łachmaniarzy co dotykiem brudzą karoserię, poszli do Mercedesa i kupili .....!!!!! W związku z tym że sprawy rejestracji nie da się załatwić w ciągu jednego dnia ( inne miejsce zamieszkania itp, itd...) w dniu odbioru gotowiutkiego mesia dokładnie tak samo ubrani podjechali pod salon samochodowy Hondy , weszli i temu samemu Panu pokazali ze kilka dni wcześniej mieli "tyle do wydania kasy " w ich salonie i wyszli. Podobno minia pana była BEZCENNA. Sądzę że po dziś dzień w tym mieście w salonie Hondy WSZYSCY są obsługiwani tak jakby mieli kupę forsy w plecaczku.

 

Ja to też wiem z autopsji tylko nie jako klient tylko jako sprzedawca, w moim butiku raczej do kupienia są rzeczy drogie powiedzmy np. żakiet od 299 do 699 a okrycie wierzchnie nawet do 3 tys. i powiem wam szczerze że wiele razy byłam bardzo zaskoczona, bo te najskromniej ubrane kobiety kupowały najdroższe rzeczy. A wyfiokowane paniusie biadoliły nad cenami. Dlatego swoim pracownicom powtarzam do znudzenia "każdego klienta traktujemy jednakowo"!!!!!!!!! Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój były szef w ten sposób nie kupił Audi. Wziął Saaba:)

Mój ojciec w ten sposób nie kupił Audi - wziął Jeepa :)

Ja w ten sposób nie kupiłam Opla - kupiłam Peugeota ( choć trzeba było pomyśleć, oj trzeba było...) ale to było dawno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...