Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wpadlam do ciebie przez twoj wpis w komentarzach u BEAUTY i nie zaluje :D

bardzo domowo u ciebiej, takie mile klimaty, czuje ze milo by mi sie u ciebie mieszkalo :wink:

dziennik narazie z grubsza przelecialam, mozesz wiec mi napisac cos o swoich dechach (jakie drewno, cena, wykonczenie, gdzie kupilas)

pozdrawiam goraco i zapisuje sie do kibicujacych :D

 

Fajnie, że mnie odwiedziłaś. :D Dzięki za miłe słowa. 8) Jeżeli chodzi o dechy to masz na myśli ogrodzenie czy dom? Bo chętnie Ci napiszę o wszystkim dokładnie.

 

upps :oops: chodzi o dechy w chatce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dzisiaj pierwszy raz jestem u Ciebie, ale tak mnie wciągnęła Twoja opowieść, że przeczytałam dziennik od deski do deski.

 

Przyznam, że parę razy łezka mi się w oku zakręciła...spełniłaś marzenia mimo zawiści i braku wsparcia ze strony rodziny, ale przede wszystkim dałaś ogromną radść swoim dziewczynkom. Gratulacje dla Ciebie i Pawła.

Sama pragnę jak najszybciej uciec z miasta, by moje dzieci (na razie sztuk 1 :lol: )nie musiały wychowywać się w śmierdzącym blokowisku

 

Szkoda tylko,że tak spaprali wam te cudne widoki :o

 

Wiatraki wbiły mnie w krzesło....poszukaj o tym informacji, bo słyszałam,że w pobliżu takich urządzeń słabo wszystko rośnie i zwierzęta uciekają.... Nie jestem pewna ale takie doszły mnie słuchy....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi Iwuś opowiedz, czy te dech na płot to były robione na zamówienie? szlifowane itd???

sory......ale u mnie ciągle wałkowanie tego tematu:)

Deski na zamówienie, bo czekaliśmy na zimową wycinkę (podobno z takiej najlepsze), nieszlifowane, sami to robiliśmy jak juz wisiały na słupkach, ale tylko połowę, ponieważ na pozostała część zabrakło czasu :lol: :lol: , więc tylko pomalowane izohanem - impregnat i Remers-em - farba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadlam do ciebie przez twoj wpis w komentarzach u BEAUTY i nie zaluje :D

bardzo domowo u ciebiej, takie mile klimaty, czuje ze milo by mi sie u ciebie mieszkalo :wink:

dziennik narazie z grubsza przelecialam, mozesz wiec mi napisac cos o swoich dechach (jakie drewno, cena, wykonczenie, gdzie kupilas)

pozdrawiam goraco i zapisuje sie do kibicujacych :D

 

Fajnie, że mnie odwiedziłaś. :D Dzięki za miłe słowa. 8) Jeżeli chodzi o dechy to masz na myśli ogrodzenie czy dom? Bo chętnie Ci napiszę o wszystkim dokładnie.

 

upps :oops: chodzi o dechy w chatce :wink:

 

Dechy w chatce... hm cena dość pewnie nieaktualna, ale stan surowy zamknięty domu 154.000,00 netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dzisiaj pierwszy raz jestem u Ciebie, ale tak mnie wciągnęła Twoja opowieść, że przeczytałam dziennik od deski do deski.

 

Przyznam, że parę razy łezka mi się w oku zakręciła...spełniłaś marzenia mimo zawiści i braku wsparcia ze strony rodziny, ale przede wszystkim dałaś ogromną radść swoim dziewczynkom. Gratulacje dla Ciebie i Pawła.

Sama pragnę jak najszybciej uciec z miasta, by moje dzieci (na razie sztuk 1 :lol: )nie musiały wychowywać się w śmierdzącym blokowisku

 

Szkoda tylko,że tak spaprali wam te cudne widoki :o

 

Wiatraki wbiły mnie w krzesło....poszukaj o tym informacji, bo słyszałam,że w pobliżu takich urządzeń słabo wszystko rośnie i zwierzęta uciekają.... Nie jestem pewna ale takie doszły mnie słuchy....pozdrawiam

 

Dzięki Babydream :D Napewno spełnisz swoje marzenie, jestem tego pewna bo wiem, że jeżeli się czegoś bardzo chce to wszytko można zrealizować. :D

Z wiatrakami niestety jest tak jak mówisz, ja też o ty słyszałam, ale opinie są tak skrajne, że chyba wszystko wyjdzie dopiero w praniu. Napewno o tym napiszę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny masz cudne :lol:

A co do chłopca...przecież to nie musi być jeszcze koniec, co? :wink:

 

W sumie to nie wiem, bo w weekend miałam na jedna noc bratanka męża. Chłopak 11 lat, a w głowie chyba nadal 6. Masakra, nie na moje nerwy. Tyle razy denerwuje się na dziewczynki, ale to złote dzieci!! Co będzie to będzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś.....przepraszam, że jestem taka monotematyczna , ale napisz jakie będzie wykończenie bramy i bramki?? jakis murek planujesz? czy cos innego?? masz jakis projekt??

 

Będzie murek :D Właśnie jest w fazie realizacji i pewnie pod koniec tygodnia będą zdjęcia. Murek obłożymy kamieniem tym samym co na kominach. Projekt zrobił mąż ołowkiem na kolanie :wink: Pytaj bez skrępowania i wcale nie jesteś monotematyczna tylko dobrze przygotowujesz się do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny masz cudne :lol:

A co do chłopca...przecież to nie musi być jeszcze koniec, co? :wink:

 

W sumie to nie wiem, bo w weekend miałam na jedna noc bratanka męża. Chłopak 11 lat, a w głowie chyba nadal 6. Masakra, nie na moje nerwy. Tyle razy denerwuje się na dziewczynki, ale to złote dzieci!! Co będzie to będzie... :wink:

 

eeee nie każdy chłopak taki jest. Zależy jak wychowasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Iwuś, przesłodkie te Twoje Dziewczyny! :D

 

i tak pięknie z Twojej strony, że dzielisz się sobą! :D

 

uściski! :D

 

Hej Jasia :D

 

Dziewczyny są przesłodkie i mają typowo kobiece charakterki - raz słodki aniołek raz wściekłe diablątko :lol: :lol: :lol:

 

Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie coraz lepsze. Upały chyba narazie Ci nie dokuczają? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś, czy macie jakoś wytłumiony strop nad parterem, czy jest pusty? Spotkaliśmy się z różnymi opiniami i nie wiemy w końcu co robić... :roll:

 

"Patrząc" z parteru do góry podłoga wygląda tak: płyta GK, płyta osb, legary o wysokości 20cm i między nimi wełna 15 czy 20 za bardzo nie pamietam, ale wiem, że gruba, na to deski sosnowe. Myslę, że taka podłoga jest ok. Bez wytłumienia byłaby zbyt uciążliwa, a dodatkowo wydaje mi się, ze wełna powoduje dobrą izolację cieplną jeżeli chodzi o podział na górę i dół. Nie wiem tylko czy akurat to ma znaczenie. :lol: Podsumowując = nie wyobrażam sobie tej podłogi bez wełny w środku i np. bez legarów. U nas w przekroju podłoga ma pewnie grubość między 25 a 30 cm.

Podpatrzę u Ciebie w dzienniku co to za różne opinie, bo mnie zaciekawiłaś normalnie :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...