Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

Piorun nie kobieta :lol: Już zdążyłaś luknąć? Sekundę wcześniej (dosłownie) wrzuciłam te zdjęcia.

Serdecznie dziękuję za pochwały :D

Co tam u Was na budowie? Ile razy wejdę to dziewczyny Cię tam zagadują, a ja nie w temacie (niestety nigdy na forum nie jestem na bieżąco), działam więc jak typowy wzrokowiec :oops: :oops:

Iwus.......moja budowa powoli budzi sie po zimie :lol: :lol:

a Ty prosze wpadaj do mojego dziennika kiedy tylko chcesz......i nie musisz być na bieżąco :lol: :lol:

właśnie przerabiam niesmiało temat ogrodniczy u mnie :oops: :oops:

więc Twoje rady beda jak najbardziej przydatne!!! :p

 

Ogrodnik ze mnie "jak z koziej ... trąba" :oops: :lol: , ale chętnie Ci pomieszam w głowie swoim amatorskimi przemyśleniami. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwuś, piękne lampki i te do wiatrolapu i ta nocna.

Jak tam wiosna i roślinki?

Ja sie przerazilam ze mi juz ruszaja te co mam w garazu, pączki pękają, zebym ich nie przesuszyła, bo o sadzeniu na razie nie moge myslec.

 

Zima była szalona, ale wiosna jej w tym szaleństwie wcale nie ustępuje :lol: :lol:

U mnie w garażu podobne dzieją się herezje :o , cebulki narcyzów, leżą w reklamówce :oops: , i już myślałam , że się zmarnowały, a one puszczają już zielone pędy, rdest ma zielone listki, lilaki zielone nabrzmiałe pąki... "wiosna ach że Ty", podejrzewam, że najwyraźniej rośliny są tak samo podekscytowane jak my początkujące ogrodniczki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy przegladaniu tego milego dziennika zobaczylam, ze planujesz zakup 12 sadzonek rdestu. U mnie wystarczyly 3, aby w ciagu krotkiego czasu opanowac olbrzymi kawal ogrodu. To pnacze jest straszliwe ekspansywne i ma przyrosy do 10m na rok. Po wycieciu walczylam z nim kilka lat, bo nawet z zapomnianej obcietej kiedys galazki potrafil odrosnac. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy przegladaniu tego milego dziennika zobaczylam, ze planujesz zakup 12 sadzonek rdestu. U mnie wystarczyly 3, aby w ciagu krotkiego czasu opanowac olbrzymi kawal ogrodu. To pnacze jest straszliwe ekspansywne i ma przyrosy do 10m na rok. Po wycieciu walczylam z nim kilka lat, bo nawet z zapomnianej obcietej kiedys galazki potrafil odrosnac. Nie polecam.

 

O matko, no :cry: :cry: :cry: , kolejny raz ktoś mnie przeraża rdestem. Dziękuję jednak za tę przestrogę, choć jest już za późno. Ten obcy jest już w moim garażu i budzi się ze snu :o :o :o . Proszę, pociesz mnie jednak, że jak będę go przycinać raz w tygodniu jak trawę to zdołam go opanować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś wracam jeszcze do tematu stołu.A może przemalowałabyś go na kolor okien?A kinkiety cudne ,bezapelacyjnie :D

 

Dzięki, że jeszcze myślisz o tym stole, bo ja to ciągle jestem jakaś niezdecydowana :oops: .Generalnie rzecz ujmując to do okien pasowałby właśnie ten zestaw czekoladowy. Już nawet myślę żeby może belki w kuchni pociągnąć takim ciemnym kolorem? Ale czy nie byłaby to przesada,może orzech w dwóch warstwach będzie wystarczający... :roll: U Ciebie to ciemne drewno bosko wygląda... tylko dom masz o 10 razy większy i o niebo wyworniejszy 8) Babskie dylematy. A kinkiety, dzięki za pochwały... może pod wpływem forum mój gust nabiera szlachetniejszych rys... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam i obejrzałam zdjęcia.

Czy mogę napisać wprost co mi przyszło do głowy jak zobaczyłam Twój dom?

Mam nadzieję, że mnie moderator nie powiesi a Ty się nie pogniewasz. Bo nasunął mi się tylko jeden komentarz:

:o O ja pierdolę!

A zazdrość zamgliła mi wzrok... 8)

Coś pięknego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna! Zajrzałam do twego dziennika i okazało się, że z miesiąc temu przeczytałam go od deski do deski. :D Ściągnęłam Cię chyba myślami. Podziwiam Cię za to, że tak świetnie radzisz sobie ze wszystkim co Cię spotyka, i że masz odwagę szczerze o tym pisać. Mnie "okoliczności" by zagryzły "towarzysko". Generalnie nie mogę w swoim dzienniku napisac nawet, że obecność czegoś lub kogoś nie wprawia mnie w euforię, ale to mentalność ludzi ze wschodniej granicy. Cóż, ja też potrafię być cholernie wredna, a jak jeszcze zacznie mi to sprawiać przyjemność to... 8) Pozdrawiam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu. :D

Bardzo chciałabym pocieszyć swoje i Wasze oko naszymi roślinkami, ale narazie zbyt niesmiało wychylaja łebki z ziemi :-? Niestety wiosna przychodzi do nas najpóźniej ze wszystkich regionów. Zresztą ziimowe zakupy stoją jeszcze w garażu i czekają aż trochę obeschnie ziemia. Dla mnie jest to czas kiedy mogę po raz kolejny przemyśleć ich umiejscowienie. Mam już tego myslenia dość, ponieważ coraz to zmieniam zdanie :roll: :D Obiecuję jednak, że jak się pokażą już kolory to napewno wrzucę zdjęcia...w to chyba nie wątpisz :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwuś!

Piękne dzięki za odwiedziny w naszym dzienniku i zapraszamy częściej :D

Jeszcze wczoraj wieczorem obejrzałam sobie Twój dziennik i muszę przyznać, że to była uczta dla oka :)

Bardzo mi przypadły do gustu Wasze kolorki (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz).

Ja też lubię eksperymentować ze zdecydowanymi "kulorkami"

No i widzę, że też bawisz się w decopupage :D

Ja się od roku uzależniłam od ozdabiania tą techniką :)

Ach! I zazdroszczę, że już możesz coś działać w ogródku (no bo chałupka już stoi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/a80c8f33-9324-4747-90ee-198e2f861309_20090306020149_Zabawne-wielkanocne-zyczenia.png

 

 

Tęczowych pisanek,

na stole pyszności,

mokrego dyngusa

i wspaniałych gości.

Niech to będzie czas uroczy,

życzy Magda miłej Wielkanocy.

 

 

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-99.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...