Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

Kilka dni mnie nie było, a tu :o :o :o

Dosłownie galop! :lol:

Bosko!

Iwuś, własnie miałam zapytać, czy w tym awatarku to ty, ale poczytałam spokojnie i się dowiedziałam, że tak. A w zwiazku z tym donoszę pospiesznie, że jesteś PIĘKNA !!! Widać, niezwykła uroda, a po tym jak piszesz to widać, że w ogóle jesteś bardzo delikatna, dobra i nawet jak się denerwujesz to tak jakoś, żeby nie przesadzić, kogoś nie urazić...... :wink:

(...)

A zmieniając temat, to trochę zmartwiliście mnie z boldem tymi informacjami o kamieniu na komin :roll: Dopiero dzisiaj przeczytałam uwagę bolda u Ciebie i tak się zastanawiam, czy nie macie racji :roll:

My kierowaliśmy się przede wszystkim innymi domami, które mają obudowany komin kamieniem naturalnym, ale jak się dalej potoczył los tych kominów to w sumie nie wiemy :roll:

No nic, zobaczymy jak zaczną kleić, jak to będzie. W ostateczności rzucimy kamieniem w inne miejsce :roll:

Jutro piątek, więc pan B. ma nas zaszczycić swoją obecnością :roll:

A z radości to dzisiaj przyjechały drzwi zewnętrzne. Bardzo się ucieszyłam :D

Iwonko, Paweł to imię twojego męża, prawda?

Tak się właśnie zastanawiam, bo ja też "mam" Pawła i wszyscy mówimy do niego Pawełek. Ty też zawsze piszesz Pawełek :D

Ale im dobrze. Tak im słodzimy..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kilka dni mnie nie było, a tu :o :o :o

Iwuś, własnie miałam zapytać, czy w tym awatarku to ty, ale poczytałam spokojnie i się dowiedziałam, że tak. A w zwiazku z tym donoszę pospiesznie, że jesteś PIĘKNA !!! Widać, niezwykła uroda, a po tym jak piszesz to widać, że w ogóle jesteś bardzo delikatna, dobra i nawet jak się denerwujesz to tak jakoś, żeby nie przesadzić, kogoś nie urazić...... :wink:

 

O Boże Nelli :oops: :oops:

I jak z Wami dziewczyny wytrzymać (Jasia - to też do Ciebie, buziaku :wink: ) Żeby wszystko było jasne, to dla mnie ta dziewczyna w awatarku tak samo się spodobała jak i Wam, ale niestety to nie ja :cry: :cry: :cry: :cry: Próżna istoto ludzka :roll: ja chciałam mieć tylko ładny awatarek. No wiecie coś w stylu "świątyni dumania", a ta dziewczyna coś takiego ma w swojej twarzy. Można by powiedzieć, że to coś ja czuję w środku, tylko niestety tak nie wyglądam. :-? I tak cały mój misterny plan budowania klimatu spalił na panewce :roll: . A co do przymiotów mojej osoby :oops:

w ogóle jesteś bardzo delikatna, dobra
:oops: ... to też nie jaaaaaaaaaaaaa.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . Ja szybciej mówię niż myślę, jestem wredna, jędzowata, choleryczka pierwsza klasa i nawet przeklinać umiem :roll: , żeby nie było że czegoś w tym moim, pożal się Boże, wizerunku ma zabraknąć. No taka jestem, :roll: ale możemy się umówić że będziemy udawać że awatarek to ja :wink: :lol: .

Zgadzam się jednak z tym, że na męża zawsze mówię Pawełek (rozumiecie, że zawsze to nie zawsze jest zawsze :wink: , istnieją wyjątki) i mam dwie cudowne gwiazdy, które sprawiają że mamusia niestety nie jest ideałem ( no żeby nie było, że to może moja wina, no nie :wink: :lol: ).Miałam się nie ujawniać, ponieważ jest to jedna z wielu rzeczy, które mi się podobają na tym forum, ale na jakiś czas się przyznam, :oops: a później zlikwiduję ten dowodzik, jakby nie było, niezamierzonego oszustwa :wink:

http://i5.instantgallery.pl/i/iw/iwonaz4/eab469f96baa34c11b7df2bbea44e3b512083.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże Nelli

I jak z Wami dziewczyny wytrzymać (Jasia - to też do Ciebie, buziaku ) Żeby wszystko było jasne, to dla mnie ta dziewczyna w awatarku tak samo się spodobała jak i Wam, ale niestety to nie ja Próżna istoto ludzka ja chciałam mieć tylko ładny awatarek. No wiecie coś w stylu "świątyni dumania", a ta dziewczyna coś takiego ma w swojej twarzy. Można by powiedzieć, że to coś ja czuję w środku, tylko niestety tak nie wyglądam. I tak cały mój misterny plan budowania klimatu spalił na panewce

 

:oops: :oops: :oops:

W takim razie, powiem tak: I tak jesteś piękna! A ten awatarek bardzo do Ciebie pasuje. Ładnie to określiłaś "świątynia dumania". Rzeczywiście.

 

Iwuś, masz przepiękne gwiazdy!!!! :o :D

A z tą jędzą to nie przesadzaj :lol: No, może masz lekkiego zadziora w oczach :lol: ale, żeby od razu jędza... eeeeeeeee, nieeeeeee

Ewentualnie jędzulka :p

Z wszystkich Twoich wpisów wyłaniał się (jak dla mnie oczywiście) obraz spokojnej, ale konkretnej i dość poważnej kobietki 8)

A tu proszę iskierki łobuzerskie po oczach latają, uśmiech wesoły....

SUPER :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bold, co do elewacji różne są metody. My woleliśmy nie robić tego na łatach, ponieważ prawdopodobieństwo zalęgnęcia się os, szerszeni lub stad pajaków jest w granicach 95%. Szczelina wentylacyjna napewno pozwala na bezpieczniejsze ujście dla wilgoci wychodzącej z budynku, ale dotyczyc może to głównie budynków typu myjnia samochodowa, restauracja czyt. kuchnia, oraz budynki w kótrych występowania pary lub wilgoci innego pochodzenia jest dość duże. W suchym, ogrzewanym i dobrze wentylowanym budynku tego niebezpieczeństwa nie ma, tym bardziej że elewacja nie jest nadmernie wystwiona na działanie czynników atmosferycznych typu deszcz. W naszej dolince panuje specyficzny mikroklimat i zacinające deszcze są żadkością. W przyszłości okaże się czy mieliśmy rację.

Jeśli chodzi o wygląd to tak naprawdę Wasza elewacja bardziej nam się podoba bo ma tą ciekawą listewkę między dechami i nie widać wkrętów.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś, ślicznie z dechami będzie! :D

 

a Toga przesłodka! :D

 

PS. ależ się tu działo! :wink:

ujawnione nawet zostały pewne fakty i zdjęcia i muszę powiedzieć, że avartarek masz fajny, ale sama jesteś jeszcze fajniejsza! :D serio serio! :D świetna z Ciebie babka, Iwuś! :D - myślę, że ten Twój nick i zielony kolor sprawiają, że robisz łagodne wrażenie :lol:

 

Iwuś[/color]] Ja szybciej mówię niż myślę, jestem wredna, jędzowata, choleryczka pierwsza klasa i nawet przeklinać umiem :roll:

to jakbym o sobie czytała :lol: - no, może nie jestem wredna i jędzowata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś, ślicznie z dechami będzie! :D

 

a Toga przesłodka! :D

 

PS. ależ się tu działo! :wink:

ujawnione nawet zostały pewne fakty i zdjęcia i muszę powiedzieć, że avartarek masz fajny, ale sama jesteś jeszcze fajniejsza! :D serio serio! :D świetna z Ciebie babka, Iwuś! :D - myślę, że ten Twój nick i zielony kolor sprawiają, że robisz łagodne wrażenie :lol:

 

Iwuś[/color]] Ja szybciej mówię niż myślę, jestem wredna, jędzowata, choleryczka pierwsza klasa i nawet przeklinać umiem :roll:

to jakbym o sobie czytała :lol: - no, może nie jestem wredna i jędzowata :wink:

 

oooo to ja jestem choleryczka i klnę jak szewc :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś, dziękuję za wyczerpujące informację. Już jestem fanka Waszego dziennika i czekam na dalsze wpisy. Poprawiasz mi bardzo humor - widzę, że można spełniać marzenia:)

Kibicuję Wam mocno, z nadzieją, że niebawem ja też tak będę miała

Pozdrawiam.

A jak uważasz, że wolno to wszystko idzie to pomyśl o tych co muruja i o mnie, bo zaczynam załatwiać pozwolenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...