Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do DZIENNIKA MAANMY (Z14)


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 174
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj . z14 to udany domek , zycze wytrwałosci w deptaniu od drzwi do drzwi , oczywiście będę śledzić twoje postepy , podglądaj swiercza bo warto ja duzo skorzystałem , może i jakieś moje rozwiązania będą przydatne , czekam na wydanie pozwolenia i tylko mam nadzieje że nikomu nie wpadnie do głowy go oprotestować

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witajcie ludkowie i wybaczcie milczenie ale jest z..ob

Ibryndal ekipa pracuje nawet jeden ponoc wczoraj zleciał z z rusztowania (na szczęscie z 1,5 m ) zdjecia wkrótce co do cen tak szybko liczac fundament wyszedł ok 18 tys .

Kasiu z braku czasu tylko zaglądam do innych oczywiście twój dziennnik na bierząco przeglądam idziecie jak burza podczas tej kaprysnej pogody , tylko pozazdrościć :D :D . zaległości nadrobie zwłacza że fotek troszke jest .

pozdrawiam maanmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ludkowie i wybaczcie milczenie ale jest z..ob

Ibryndal ekipa pracuje nawet jeden ponoc wczoraj zleciał z z rusztowania (na szczęscie z 1,5 m ) zdjecia wkrótce co do cen tak szybko liczac fundament wyszedł ok 18 tys .

Kasiu z braku czasu tylko zaglądam do innych oczywiście twój dziennnik na bierząco przeglądam idziecie jak burza podczas tej kaprysnej pogody , tylko pozazdrościć :D :D . zaległości nadrobie zwłacza że fotek troszke jest .

pozdrawiam maanmy

a mogę prosić o rozpiskę tych fundamentów 18 000 to duzo kasy. a może mu się tylko wydaje że fundamenty zamknę w 10 000 tak jakoś się łudzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mannmy dołączam się do życzeń ...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :D ... spóźnione, bo spóźnione :oops: ...ale zawsze :wink: :D ... Twój dzień urodzin (chyba dobrze doczytałam 5.08?) jest dniem naszej rocznicy ślubu 8) :D ...

 

A tak w ogóle Kolega nam się opie... ostatni wpis w dzienniku z 12.06 :o :-? ... nieładnie :wink: ...

Daj coś na pożarcie :wink: :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...