Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek, u nas najpierw piękny dzionek był, a teraz pochmurno i głowa znowu mnie nap... boli, znaczy się. :-?

 

Ale usiadłam dzisiaj do swojego Singera, doszyłam zazdrostki do kuchni i jestem bardzo szczęśliwa - ja mam najpiękniejszą i najlepszą na świecie maszynę do szycia!!! :D :D :D

Słowo daję, kocham ją!!! Chyba spała z nią będę. :D

Cichusieńko, płynnie, stanowczo, leciutko się prowadzi, no cudeńko normalnie! 8)

I'm lovin' it!!! :D :D

 

Widzieliście bieg narciarski? Jedna zawodniczka , ta Słowenka, biegła z połamanymi 4 lub 5 żebrami po upadku na treningu! :o

Jakąż niesamowitą wolę walki trzeba mieć, żeby w takim stanie jeszcze brązowy medal wywalczyć!!! :o

Niesamowite, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szyje, niestety recznie. :lol:

Robie dla Stefka woreczki z grochiem, fasola i ryzem. I musze obszyc takie kwadraty z gabki, takie po ktorych potem bedzie chodzil jak po kamieniach na rzece. :D

Oj jakby mi sie taka szwaczka dobra przydala. :wink: a tak to dukam po malu, krzywo i w ogole. To jest ciekawe, ze uhaftuje dobrze, ale szycie moje to pozal sie Boze. :lol:

A dzis gosze u siebie mbz z synkiem. Takie male "forumowe spotkanie".

No i teskno mi za Tomkiem. Szkoda, ze daleko mieszkamy od siebie, bo tak to chetnie bym nie raz Go goscila.

Nawet jak robie te pomoce dla Stefka to mysle, ze Tomkowi tez by sie przydalo tak popracowac, a razem zawsze latwiej.

No nic, moze jak wiosna przyjdzie to Majka Go przywiezie. :p

No to se pogadalam. Papaśki. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, napisałabyś instrukcję co uszyć, to może bym coś skleciła i przesłała. :D

Ze mnie żadna wielka szwaczka, ale z prostym szyciem na maszynie to sobie radzę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tym zrzucaniem, żelazko do ręki i po problemie :)
Może lepiej nie... od temperatury raczej się te fałdy nie wstąpią :roll: , a jak źle pociągnie i przyprasuje, to jeszcze zmarszczki powyłażą... :o i dopiero będzie nad czym ubolewać... żadne Vichy Myokine nie pomoże :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, napisałabyś instrukcję co uszyć, to może bym coś skleciła i przesłała. :D

Ze mnie żadna wielka szwaczka, ale z prostym szyciem na maszynie to sobie radzę. :wink:

Depes nie smialabym. Jak mi sie samej udaje recznie to nie bede wydziwiac. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tym zrzucaniem, żelazko do ręki i po problemie :)
Może lepiej nie... od temperatury raczej się te fałdy nie wstąpią :roll: , a jak źle pociągnie i przyprasuje, to jeszcze zmarszczki powyłażą... :o i dopiero będzie nad czym ubolewać... żadne Vichy Myokine nie pomoże :wink:

Moje dziecko ostatnio nauczyło mnie mówić, że jak ktoś jest... hm... inteligentny inaczej :lol: , to oni teraz mówią, że zmarszczki mu się robią w złym miejscu (że niby nie na korze). :lol:

To faktycznie ryzykownie byłoby z tym prasowaniem, jeszcze byś w złym miejscu wyprasował i co wtedy? :o :lol:

 

Zeljcia, no przestań z tym "nie śmiałabym". :lol:

Jak coś trza, to mów, będę chociaż trochę radości miała, że coś mogę pomóc, chociaż takie malutkie coś... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, wcale nie śpimy, tylko ciężko pracujemy! :D

Co prawda rano dłużej spałam, bo w nocy oglądałam łyżwiarzy figurowych.

Pluszczenko nie wygrał, srebro ma... :-?

 

Jeżysia, a czego Ty znowu beczysz? :(

Z nerw?

Ty się nie denerwuj, i tak wyjdzie na Twoje, Kargulów to tyle radości, co Tobie krwi napsują, więc nie pozwól im na to. Każda Twoja łza i inna dolegliwość powracająca, to woda na ich młyn, właśnie o to im chodzi.

Nie daj im tej satysfakcji, kochana, uzbrój się w cierpliwość, zęby zaciśnięte, sztylety w oczach i czekaj na swój moment.

Będzie dobrze, zobaczysz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...