Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

hej,

nie pomyślałam nigdy o dosypywaniu mężowi, bo on jak Wusiny mąż, chudy i szkoda mi go, prawie tak samo jak psa. Ale pomysł niezły :lol: :lol:

 

pies chyba lepiej, bo już wstaje :lol:

 

Hmmm, to może on dlatego tak narzeka, że psem się przejmujesz...

 

Ludzieeeee, monitor zaplułam!!! Wiolaszka, no nie do podrobienia jesteś!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ale jak mój mnie brał, to wiedział ze psiara jestem. WIedział. Ja nie wymagam, zeby przestał sie zajmować samolotami, rybkami i motorami bo takiego go brałam. Teraz pies mieszka w domu, jak coś bedzie znowu mężowi nie pasować to wyniosę sie w ramach protestu na kanapę do salonu.

 

A co do dosypywania, to kurcze ryzykowne to jest, bo czasem z własnego talerza dziecko karmi :lol: Dziecku czegoś takiego nie zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

Maylandzia, ale to niebezpieczne jest, takie połączenie środków usypiających i alkoholu. Mógł się już nie obudzić. :-?

Dobrze, że chłop jeszcze żyje... :o

 

Wiolaszka, z tym, że wiedział, to racja święta, ja zawsze mówię, że trzeba pamiętać o zasadzie "widziały gały, co brały".

Ale sama i tak czasem Sołtysowi nagadam, choć wiedziałam, jak brałam... :wink: :lol:

 

Pawełku - NA MAILA CZEKAM!!! :evil:

 

Kupiłam dzisiaj serwetki świąteczne, do tej Anglii pozabieram... :lol:

 

A wczoraj poleciałam do swojego ogrodu i - znalazłam wiosnę, no znalazłam!!! 8) :D :D :D

Jak kto ciekawy, to ta wiosna jest na blogu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pawełku - NA MAILA CZEKAM!!! :evil:

...

Jutro mam wolne :) ... coś postaram się spłodzić :) ;)

 

 

noooooo ... z powyższego artykułu:

Zwolennikiem nowojorskiego pomysłu jest Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne. Jego członkowie starają się przekonać Amerykanów do stopniowej rezygnacji z solenia potraw.

Amerykańskim Towarzystwem Kardiologicznym powinno się natychmiast zająć Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne :lol: ... (temat o tych solnych pierdołach trwa już kilka miesięcy - w "NY State" oczywiście) :lol: :wink:

 

z pozdróweczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, super, że Lunka ma się lepiej! :D :D

 

Dzień doberek wszystkim!

 

Jamles, gdzieś Ty to wyszperał? :o

Jednak prawo amerykańskie jest baaaardzo dziwne...

 

Pawełku, trzymam Cię za słowo w kwestii maila! :wink:

 

U nas dzisiaj zupełnie pochmurno się zrobiło, słonko poszło dokądś indziej.

Nawet wstawać mi się nie chce - wlazłam z laptopem pod kołdrę i tak forumuję. :oops:

Chyba jakieś małe przesilenie wiosenne mam...

Ale co tam, jakos wstanę, poodkurzam (odkurzacz sobie wreszcie kupiłam, z co! :lol: ), cos porobię, chałupę trochę odgruzuję...

 

No i nasiona musimy zamówić! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...