Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

Wusiu - ja Ci bardzo dziękuję, jesteś kochana dziewczyna! :hug:

 

Agduś, faktycznie, Wiola ma rację, wyglada, że to jakaś poważna sprawa jest z tymi przyciskami. :rolleyes:

Kurczę, jakoś wolno dzisiaj tutejszy net się rusza, nie chcę klikać na zaawansowaną edycję, bo będzie długo trwało.

Ale nie narzekam, jak będzie sie tak poprawiać, jak dotychczas, to damy radę, bez kitu! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiolaszko, jeśli takimi, jak Wusia, to absolutnie wystarczy! :lol:

No faktem jest, że o wiele łatwiej mi takie duże czytać, mam ustawione i tak 150% wielkości, a muszę okulary trzymać odsunięte od twarzy, żeby czytać .

Et, życie... :-?

A najlepsze, że ja sama nie widzę sensu pisać dużymi, bo w trakcie edycji i tak są małe, to po co mi potem duże, jak już i tak napisałam? :lol:

 

Dzień doberek, kochani! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

U nas na razie ładnie, więc zaraz biegnę do ogrodu. Zapowiedzieli niewielkie opady, więc chcę przed nimi jeszcze chociaż kawałek uprzątnąć i posadzić co nieco. Oczywiście nie oparłam się pokusie, polazłam na targ i przydźwigałam jakieś chabazie do posadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy do mnie dużymi literami piszą - jesteście kochani! :hug:

I sama też większymi będę u siebie pisać, bo wtedy łatwiej mi na podglądzie sprawdzić. ;)

Zaczęłam dzisiaj przenosić dziennik budowy w tajne miejsce, jak przeniosę, to podlinkuję na blogu, a tutaj zupełnie zlikwiduję.

Bardzo mi się nie podobają nowe postanowienia regulaminowe, o których pisał parę dni temu sSiwy12.

Nie życzę sobie, aby bez mojej wiedzy nawet (a co dopiero zgody) Murator mógł pisać i pokazywać to, co napisałam w swoim własnym dzienniku.

Dlatego przeniosę to na swój serwer, do siebie, a tutaj poproszę o likwidację dziennika. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy do mnie dużymi literami piszą - jesteście kochani! :hug:

I sama też większymi będę u siebie pisać, bo wtedy łatwiej mi na podglądzie sprawdzić. ;)

Zaczęłam dzisiaj przenosić dziennik budowy w tajne miejsce, jak przeniosę, to podlinkuję na blogu, a tutaj zupełnie zlikwiduję.

Bardzo mi się nie podobają nowe postanowienia regulaminowe, o których pisał parę dni temu sSiwy12.

Nie życzę sobie, aby bez mojej wiedzy nawet (a co dopiero zgody) Murator mógł pisać i pokazywać to, co napisałam w swoim własnym dzienniku.

Dlatego przeniosę to na swój serwer, do siebie, a tutaj poproszę o likwidację dziennika. :cool:

 

że co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzieś w uwagach o forum i poczytaj sobie regulamin forum - mogą każdą naszą wypowiedź i fotę cytować i reprodukować, nie powiadamiając i o zgodę nie pytając.

Mnie sie nie podoba i zabieram mój dziennik. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się generalnie w ogóle to nie podoba:evil:

 

 

 

.3 MURATOR S.A. bez uzyskiwania dodatkowych zgód, oświadczeń ma prawo do:

a) publicznego udostępniania blogów, galerii, ogłoszeń, wypowiedzi na forum i komentarzy Użytkownika bez ograniczeń czasowych, w taki sposób, aby inni użytkownicy (sieci) Internetu mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie wybranym;

b) rozpowszechniania przesłanych blogów, wypowiedzi na forum, galerii w innych Portalach MURATOR S.A. – z podaniem nicku autora;

c) zmniejszenia lub powiększenia zdjęć, redagowania i skracania tekstów celem dostosowania materiałów do wymogów serwisu;

d) umożliwienia innym Użytkownikom korzystania ze zdjęć do utrwalenia utworu. np. jako tapety na pulpit monitora (wyłącznie do użytku osobistego tych Użytkowników);

e) zmiany Regulaminu w każdym czasie z podaniem daty ostatniej zmiany na początku Regulaminu, z zapewnieniem prawa Użytkownikowi do niezaakceptowania zmiany – poprzez możliwość zgłoszenia żądania usunięcia profilu Użytkownika;

h) jednostronnego (w każdym czasie) usunięcia funkcji Portalu, zaprzestania jego prowadzenia a także prowadzenia każdej z jego usług, przeniesienia praw do Portalu oraz podjęcia wszelkich dozwolonych przez prawo czynności związanych z Portalem;

i) wysyłania blogów (ich części), zdjęć, plików audio i wideo, wypowiedzi na forum jako elementów newslettera danego Portalu;

j) publikowania wybranych wypowiedzi Uczestników Forum na łamach pism i stron www MURATOR S.A. w celu wymiany poglądów na dany temat będący przedmiotem zainteresowań Użytkowników danego Portalu. MURATOR S.A. zastrzega sobie prawo do podawania na stronie FORUM numeru IP Użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni punkt mnie wnerwił ... po numerze IP każdy może nas namierzyć, z tego co wiem. To, że będą mnie cytowali lub publikowali moje zdjęcia ... no cóż, i tak nie wierze, żeby akurat moje słowa i zdjęcia mogły ich zainteresować, ale mimo wszystko, Murator w tym zakresie nie jest w porządku!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazulka Redakcja sama powiększyła czcionkę ;) nie wiem może trzeba napisać do Redakcji bo ja rozumiem że jak ktoś coś zdrowo nabroi komuś naubliża i zszarga dobre imię to jeszcze ale żeby tak każdy kto ma ochotę dostawał moje IP to mi bardzo nie leży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...