Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

Podczytuję regularnie i milczę na forum również regularnie.

 

Chciałam się pochwalić, że mam już fundamentu pieknie skonczone

No to najważniejszy początek za wami!

I niestety mam teraz przerwe na budowie, bo debety w koncie wykorzystane, pieniądze pożyczone od znajomych i siostry również wydane i dalej bez kredytu nie ujedziemy, a decyzji nadal nie ma......

My też własnie załatwialiśmy kredyt. Od złożenia wniosku do decyzji minęło kilka dni :o

W tym tygodniu mam dostać umowę do poczytania.

Nadal nie mam więc z czego budować ścian, bo nikt mi nie zagwarantuje cegly czy BK na tzw. piękne oczy i obietnicę pieniędzy z kredytu.

Ale BK jest jeszcze pieruńsko drogi!

Jadę więc nad morze. A co.

Ja też muszę....

Marzinku :wink:

Ja jak zwykle nie wiem o co chodzi, ale kobietka puszcza oko to trzeba się cieszyć, a nie zastanawiać. Nie?

dzis od 6 rano wlaczyl mi s negatyw i juz wszystko widze w najgorszym swietle. niby jak mam skonczyc TO wszystko na budowie w ciagu 4 tyg. rece opadaja

A co macie zrobione w środku???

 

To nie ocieplenie to tynk. Robią się w środku gładzie a ja szukam parkieciarza bo parkiet już jest i czeka...........

Aaaa. Nie zdążyłem przyuważyć. Ten mój samochód to taki wariat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marzinku puszczam oko bo mi s przypomnialo ze pamietales z ktorej strony mam komin. to tyle na dzis .

To podstawowa sprawa, żeby wiedzieć z której strony jest komin :o

ide s zalamac. moze pojade w odwiedziny na budowe.

Ale o co chodzi? Skąd ta presja czasowa? Musicie opuścić mieszkanie, czy jak?

Ja tam już się poddałem. We wrześniu i tak nie da rady się wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dalej przez Sobotę (Wciornastek ma już ocieplenie!)

 

To nie ocieplenie to tynk. Robią się w środku gładzie a ja szukam parkieciarza bo parkiet już jest i czeka...........

 

dobry parkieciarz jest na szemarzewskiego 52 (chyba nie pomyliłem numeru :roll: ) prowadzi tam sklep. Polecam - dobry fachowiec!

no i pozdrawiam szanownego Wciornastka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalka- nr wisial 2 dni i czekal na Ciebie.gdzies kilka postow wyzej jeszcze chyba wisi, ale specjalnie dla Ciebie 509 102 280

 

zapisuję już grzecznie :oops: powiedz, że to właśnie za to roztrzepanie mnie tak lubisz?

 

 

Marzin bo ja tak jak w życiu...na rozstaju, ani to Stęszewko, ani Tuczno...tak coś pomiędzy 8) następnym razem jak będziesz jechał, to dzwoń zgarnę Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję regularnie i milczę na forum również regularnie.

 

Chciałam się pochwalić, że mam już fundamentu pieknie skonczone.

I niestety mam teraz przerwe na budowie, bo debety w koncie wykorzystane, pieniądze pożyczone od znajomych i siostry również wydane i dalej bez kredytu nie ujedziemy, a decyzji nadal nie ma......

 

Nadal nie mam więc z czego budować ścian, bo nikt mi nie zagwarantuje cegly czy BK na tzw. piękne oczy i obietnicę pieniędzy z kredytu.

 

Jadę więc nad morze. A co.

Decyzja spontaniczna. Noclegownie znaleźliśmy jakieś 4,5 km od morza. Może być hardcorowo, bo cena za dobę śmiesznie niska.

 

Jak wrócę to wkleję zdjęcia moich fundamentów, bo dziś już nie dam rady - padam na pysk.

 

no to spadam....

 

No to udanego pobytu. Róbcie ładne zdjęcia. U nas zalane ławy czyli etap minus jedna trzecia. Do stanu zero jeszcze kawałek.

 

http://images30.fotosik.pl/36/6b97930228e10e8e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dalej przez Sobotę (Wciornastek ma już ocieplenie!)

 

To nie ocieplenie to tynk. Robią się w środku gładzie a ja szukam parkieciarza bo parkiet już jest i czeka...........

 

dobry parkieciarz jest na szemarzewskiego 52 (chyba nie pomyliłem numeru :roll: ) prowadzi tam sklep. Polecam - dobry fachowiec!

no i pozdrawiam szanownego Wciornastka

 

 

Dzięki za namiar i za pozdrowienia

 

Jak tam prace ogrodowe, plony są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciornastek a nic mi nie mów.... :lol: :lol:

 

- dwa kubki truskawek

- garść borówek amerykańskich

- 10 malin

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a warzywniak jest ok. choć niektóra zielone coś słabo rosną... słabiuśka ta ziemia u nas.... :roll: do tego wymiśtolona z piaskiem... bo wiesz to co mamy teraz w ogródku to był zdjęty humus spod domu. ale postanowiłem nawieść go pożądnie na jesień :)

póki co wygląda tak :)

http://images23.fotosik.pl/36/bcd798a17eea2309.jpg

 

 

..i pełny namiar na parkieciarza. ale tani nie jest :roll: :roll: :roll:

SZLIF Grzegorz Glaziński

Poznań ul. Szamarzewskiego 52

tel (61) 847-00-62, fax (61) 847-06-48, 509-395-990, 509-460-297

 

[email protected]

gg:4609625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydlak- spoko do upodlenia musisz znaleźć inny powód...kartony to pikuś- załatwimy, tylko daj znać wcześniej parę dni- od czego są hale Cash&Carry :)

 

Majania- nie piszę bo już mi ręce opadają... folię założył mi mój wspaniałomyślny dekarz chyba miesiąc temu, żeby zgarnąć kasę, potem pogody nie było, nastepnie zmył się z budowy i przez prawie tydzień nie odbierał telefonu, wczoraj się łaskawie zjawił i jak gdz\yby nigdy nic do mnie dzwoni :evil: wszyscy inni dekarze, których numery miałam są w tej chwili zajęci,a łaty się rozsychają, folia niszczy... poza tym więźbę mam ze zniesławionego Kościana :cry: - jedyna nadzieja, że to inny tartak, chociaż moim zdaniem, to ta jej impregnacja raczej powierzchowna dość i pęka jak cholera i się wygina...

Poza tym elektryk działa i tynkarzy mam umówionych

Jedyne pocieszenie w tym całym rozgardiaszu, to kominy...kupiłam cegłę ręcznie formowaną i całkiem ładnie to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kopareczka zrobiła 2 próbne wykopki i okazuje się że prawie metr czarnoziemu potem woda i glina - Potrzebne więc geotechnicze badania.

Namiary do Geoprojektu mam, ale ktoś chwalił pracowników z Politechniki Poznańskiej.

Niestety nie moge znaleźc tego postu na Muratorze, czy ktoś pamięta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pocieszenie w tym całym rozgardiaszu, to kominy...kupiłam cegłę ręcznie formowaną i całkiem ładnie to wyszło

gdzie, gdzie? :wink: i za ile? :roll:

 

w Budmarze, niestety dość drogo...2,90/szt.

 

a cykniesz jakieś foty? strasznie jestem ciekaw, bo rozumiem że cegły sa pomurowane na lico ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kopareczka zrobiła 2 próbne wykopki i okazuje się że prawie metr czarnoziemu potem woda i glina - Potrzebne więc geotechnicze badania.

Namiary do Geoprojektu mam, ale ktoś chwalił pracowników z Politechniki Poznańskiej.

Niestety nie moge znaleźc tego postu na Muratorze, czy ktoś pamięta ?

 

temat wałkowany dość ostro przez moją osobe (grunty nienosne na prawie 3m)

sprawdzałem wiele firm i z czystym sumieniem moge polecić firme geoprojekt z szczepana !!!

mam ew. jeszcze namiary do prof. co wyklada posadowienie na gruntach nie nośnych ktory okazało sie był współzałożycielem geoprojektu i bardzo ta firmę zachwalał

 

namiary do innych niby tanszych tez mam ale porażka totalna nawet swojego laboratorium nie mają

z geoprojektem idzie sie dogadac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...