Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

My zdecydujemy się chyba na rockwool , ma dwa rodzaje wełny w rolce między krokwie i w płytach na krokwie, szczeline wentylacyjną to tak jak pisał brachol na sznurki przynajmniej tak podpowiedział cieśla. Jesteśmy na razie na etapie zamykania budynku , okna zamówine , drzwi też , jeszcze tylko brama garażowa bo mamy garaż przy domu ... może ktoś zakładał i poleci dobrą firmę :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

W najnowszym Muratorze jest dodatek "Poddasze" i znalazłam płytę Muratora z filmem instruktażowym o ocieplaniu domu w tym poddasza. Jakby co, to mogę Ci wysłać.

 

Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zauwazyłem Twojego posta. Chętnie wysępię płytkę, tylko co z tym wysyłaniem? Przecież "prawie że" jesteśmy z Tarnowa. Daj znać gdzie mam się stawić i już! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W najnowszym Muratorze jest dodatek "Poddasze" i znalazłam płytę Muratora z filmem instruktażowym o ocieplaniu domu w tym poddasza. Jakby co, to mogę Ci wysłać.

 

Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zauwazyłem Twojego posta. Chętnie wysępię płytkę, tylko co z tym wysyłaniem? Przecież "prawie że" jesteśmy z Tarnowa. Daj znać gdzie mam się stawić i już! :D

 

Zapraszam po pracy na moją budowę, pasuje......?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, przypomniało mi się jak ktoś tu mówił, że nie idzie, nie da rady i w ogóle ... mam takie ulubione powiedzenie : a nie mówiłem :lol:

idzieci do przodu i tylko patrzeć jak połowę grupy przegonicie :wink:

 

Eeee, ja jestem cały czas w ziemi, niedługo wszystko zasypiemy i będziemy się zastanawiać co dalej bo już kaski ni ma, a bank ciągle coś zmienia w umowie.

 

http://images13.fotosik.pl/44/90f618d0ac818ef7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sumie nie wiem czy moje zaproszenie na mecz w niedziele zostalo zauwazone tak wiec ponowie info ( mam nadzieje ze chociaz Marzin znajdzie czas jak juz nikt nie chce przezyc emocji )

 

Zostało zauważone, tylko co będę się odzywał, skoro mnie w Poznaniu nie będzie... :( A taki meczyk się szykuje.

 

Ja to chyba zacznę na ostro łazić na żużel od przyszłego sezonu. Rowerek między nogi i będzie niedzielna przejeżdżka z Rokietnicy na Rusałkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fundamenty macie dopieszczone wzorcowo! Jak tak będzie przez całą budowę to domek będzie idealny.

 

To przez to forum. Zobaczyliśmy jak ma Świercz i też tak chcieliśmy. Ale swoją drogą to nadmiar wiedzy szkodzi, człowiek tylko chodzi z lupą i szuka dziury w całym. Mój mąż jak tłumaczy coś wykonawcom to co drugie zdanie zaczyna od........a w Muratorze to pisali, że tak powinno być.... i wykonawcy się nie odzywają. A ja jestem współwinna, bo to ja mu podrzucam wszystkie artykuły. Myślę, że gdybym budowała się 10 lat temu to bym była zdrowsza :wink: :wink: :wink:

 

a ja w sumie nie wiem czy moje zaproszenie na mecz w niedziele zostalo zauwazone tak wiec ponowie info ( mam nadzieje ze chociaz Marzin znajdzie czas jak juz nikt nie chce przezyc emocji )

 

Zostało zauważone, a jakże, ale to trzeba załapać tego bakcyla.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba zalapac bakcyla

 

Ja mam bakcyla siatkówkowego i biathlonowego a Wy????

A ja silnikowego :lol: He he, ale wiadomo o co chodzi.

 

Drastycznie zmienię temat. Dziś był na budowie mój dobry kolega budowlaniec, którego notabene wpisałem na białą listę i którego potem obsmarowano, ale to tylko taka mała dygresja. Kolega ten sprowadził mnie na ziemię, oznajmiając, że moje tynki przynajmniej raz trzeba będzie szpachlować. A żeby było dobrze, to dwa razy.... :(

Nie to że są źle wykonane, tylko tak podobno z nimi jest. Nie da się ich szlifować, bo mają grube ziarno i będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może się kolega budowlaniec myli :roll:

 

Czort wie. Z niego to skromny człowiek i kłócił się nie będzie. Powiedział: zobaczysz jak to pierwszy raz pomalujesz. Czemu mam mu nie wierzyć. Siedzi w budowlance odkąd pamiętam. Niedługo się okaże, bo będzie mi kończył całą chałupę. Płyty GK, kafelki, itp, itd no i może te gładzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może się kolega budowlaniec myli :roll:

 

Czort wie. Z niego to skromny człowiek i kłócił się nie będzie. Powiedział: zobaczysz jak to pierwszy raz pomalujesz. Czemu mam mu nie wierzyć. Siedzi w budowlance odkąd pamiętam. Niedługo się okaże, bo będzie mi kończył całą chałupę. Płyty GK, kafelki, itp, itd no i może te gładzie. :roll:

 

no to szkoda, bo to znów trzeba na ściany kasę wykładać........... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...