Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Renia-właśnie zajrzałam!Cudo po prostu, sama powiedz :)

No chyba nie zasnę!

Tomek mówi, że za drogo , wiem , że ma rację, ale rozsądek jedno a serce drugie :wink:

Jeszcze zamarzyła mi się bateria mocowana w obudowie wanny :p

 

 

Martamiejsca jeszcze nie wymyśliłam,nie miałam kiedy, nadrobię w weekend :p

 

Komarku

Listopad najgorszy.Wtedy też łapię największego doła.Potem to już z górki-zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Porto pyszne :lol:

Wakacje w Portugalii mi się przypomniały :lol:

 

Właśnie, następnym razem kto inny kieruje 8)

 

Ja też mam powera ale jak mi się przypomni ile mam na koncie dostaję zimnych potów :cry:

 

Na razie znęcam się nad oknami :lol:

 

Aha zamówiłam schody jesionowe, to drzewo mnie urzekło, będą w lutym jak się uda :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu widzę ,że zmagasz sie dalej z wykończenie łazienki . To fajnie ,że możesz powybierać tak piękne płytki.Są bardzo drogie , ale warte chyba przyjemności.

Ja narazie to przegladam, ale jeszcze nie mam dalej wybranych. Mętlik mi sie zaczyna robić w głowie i już zaczynam myślec nawet po nocach.Tak tez było jak rozpoczynałam budowę i teraz mnie to znów dopadło. Ciekawa jestem ile was wyniosły schody, podaj jesli możesz.Pozdrawiam maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że pomysł na wykończenie kominka bardzo interesujący. Niecierpliwie czekam na efekty. Mój wciąż nie skończony ale przynajmniej tynk strukturalny kupiony.

A co do łazienki to będzie super, mnie osobiście to połączenie czarnego z czerwienią bardzo odpowiada. Sama mam łazienkę w kolorsytyce silver/rosso.

Trzymam kciuki za dalsze postępy prac. Bo u mnie jakoś licho :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas niby nie licho...ale schody mają kolejne opóźnienie/ nie z winy stolarzy, poprawiamy tak naprawdę po murarzach :evil: /, więc siłą rzeczy kominek czeka w dalszej kolejności.

Koncepcja łazienki zmienia się co chwilę,będę wiedziała jakie będą płytki jak już po prostu je kupię :wink:

Mam nadzieję , że się wyrobimy przed świętami / schody, kominek, łazienka/

Więcej na pewno nie da się zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwościa na ten kominek ,schody , łazienke . Chyba bedzie wszystko po Twojej mysli . Warto nieraz zaczekać , przemyśleć dokładnie i byc zadowolony , a nie na gwałt , a później żałować ,że mozna było inaczej zrobić. U mnie narazie postój i chyba tak bedzie do stycznia. Pozdrawiam maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiu to ,że jest się wreszcie na swoim na pewno odgrywa wielką rolę, jest bardzo ważne. Niestety mieszkanie w niewykończonym domu i bieżące uczestniczenie w kolejnych robotach to na prawdę wielkie poświęcenie. Sama jestem w takiej sytuacji. Każdy zakończony etap bardzo cieszy, ale każda niezrobiona rzecz także denerwuje a czasami strasznie dołuje bo człowiek sobie uświadamia ile jeszcze jest do zrobienia. A nowiutkie rzeczy, dopiero co kupione niszczą się przy okazji dalszych robót. A serce żal ściska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowiutkie rzeczy, dopiero co kupione niszczą się przy okazji dalszych robót. A serce żal ściska.

 

Czasami niszczone przez tę samą ekipę , która je wcześniej zrobiła :roll:

U mnie Panowie przedwczoraj położyli piękne trepy na schodach, a dzisiaj zaczęli po tych idealnych, niczym nie osłoniętych trepach chodzić w zabłoconych buciorach. :evil:

Chyba jeszcze nigdy nikogo tak nie opierniczyłam :evil:

Byli bardzo zdziwieni-no jak to :o :o

Ze niby o co mi chodzi :o

 

Mnie to chyba najbardziej już męczą ludzie kręcący się cały czas po moim domu.

W sensie nie goście -tylko kolejne ekipy.

Wiem , że inni mają gorzej, kryzys światowy, zamieszki -i.t.d.

Ale co z tego- dzisiaj mnie dobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...