Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo ładnie się u Ciebie zrobiło. Wielkie pomieszczenia, kolorki słoneczne, duże okna itd . Można mieszkać od zaraz. Po co czekać tydzień.

 

PS. Kiedyś prosiłaś o wizytę z Wackiem. To proszę bardzo - przesyła Ci własnie pozdrowienia (albo śpiewa ... bo tego jeszcze nie rozgryzłem :D )

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/wrzesien04/wacekje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się u Ciebie zrobiło. Wielkie pomieszczenia, kolorki słoneczne, duże okna itd . Można mieszkać od zaraz. Po co czekać tydzień.

 

PS. Kiedyś prosiłaś o wizytę z Wackiem. To proszę bardzo - przesyła Ci własnie pozdrowienia (albo śpiewa ... bo tego jeszcze nie rozgryzłem :D )

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/wrzesien04/wacekje.jpg

hej Mr.Jar! :D

 

po wyrazach bardzo ładnie i kolory słoneczne dostrzegam tu męską solidarność :wink: - mojemu Sebastianowi też się to żółtko podoba a ja ciągle jeszcze nie wiem co tu począć :roll: - jutro zobaczę skończone schody na tle tej ściany i stwierdzę czy to dużo zmieniło :)

 

ze względu na takie elementy jak montaż kuchni, porządki generalne i inne tego typu drobiazgi już poczekam ten tydzień :lol:

 

PS. za wizytę z Wacusiem jestem zobowiązana - niezależnie czy mnie pozdrawia czy śpiewa sprawiło mi to przemiłą niespodziankę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Dorbie! :D

 

żółty zostaje - Mąż mnie namówił :D

i inspekcja rodzinna wykazała, że kolor jest do zniesienia :)

jest bardzo słoneczny i rozjaśnia wnętrze, mam nadzieję, że nie będzie go przytłaczał :)

 

i faktycznie trochę jakby przycichł - pewnie dzięki schodom i czasowi, jaki minął od malowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Ci mam duszyczko napisać - piękne masz te schody i drzwi zew. i w ogóle tak fajowo..........i słonecznie i wcale źle nie jest - to tylko farba - będziesz miała kaprys wywalisz 70 zł (jak za fryzjera) na nową farbę + 10 zł na taśmę i 16 na folię i będziesz miała image nowy na ścianie- ...........i tak pomyślałam, że w sumie jak dołozysz drugie 70 to i Ty nowa możesz wrócić do domu 8) - zawsze to jakiś argument - "kochanie nowa ściana nowa fryzura" :lol: :wink: - a na poważnie - dla mnie jest ok :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Ci mam duszyczko napisać - piękne masz te schody i drzwi zew. i w ogóle tak fajowo..........i słonecznie i wcale źle nie jest - to tylko farba - będziesz miała kaprys wywalisz 70 zł (jak za fryzjera) na nową farbę + 10 zł na taśmę i 16 na folię i będziesz miała image nowy na ścianie- ...........i tak pomyślałam, że w sumie jak dołozysz drugie 70 to i Ty nowa możesz wrócić do domu 8) - zawsze to jakiś argument - "kochanie nowa ściana nowa fryzura" :lol: :wink: - a na poważnie - dla mnie jest ok :D

sam kolor bardzo mi się podoba i chyba powoli się do niego przyzwyczajam, więc git :) a jak zmienię zdanie pomieszkawszy to właśnie zamierzałam zrobić według Twojego pomysłu :wink: nawet w wersji z nową fryzurą 8)

 

cieszę się, że Ci się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki piękny ten kolor w łazience :o cudny, jeszcze w połączeniu z białym.

I kuchnia jakby pod moje meble podpasowana.

Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjecia już urządzonego domku :lol:

ależ witam Wiolasz! :D

 

kolor też mi się bardzo podoba :D

czekam jeszcze na umyte i zafugowane płytki, żeby móc w pełni doświadczyć zgrania ścian i podłogi :)

 

a jakie będziesz miała meble w kuchni? bo moje będą białe (taka złamana nieco biel ikeowa :wink:) ten kolor idealnie pasuje jako podkład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mogę dobrać takiego białego ale nie- białego. Dostałam właśnie niby ostateczną próbkę, której nie mogę zmienić ale ja jej nie wezmę, bo dali mi biały front. No biały jak najlepeszej jakości kartka do drukarki choć od początku mówiłam, że to nie ma być biały tylko taka złamana biel. Ale jak widać, chłopy daltoniści.. :evil: No i teraz czekają mnie przeprawy.

Czy mozesz podać nr koloru jaki wybrałaś i z jakiej palety barw wybierałaś? Bo ja niby NCS so500-N ale na kolorniku był to piekny wymarzony kolor prawie a dostałam w rzeczywistości biel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ci się podoba biel moich drzwi? to jest właśnie (według Polskone :wink:) kolor biały NCS s0500-N

facet, który mi robił listwy przypodłogowe miał je zrobić w tym samym kolorze i wydaje mi się, że to mu się udało :)

 

w ikei nie wiem jaki jest numer koloru kuchni (nie podają tego), ale różni się on od drzwi, jest bardziej kremowy :)

 

wiesz jak to jest - na próbce kolor może wyglądać nieco inaczej niż potem na większej powierzchni (miałam to z piaskiem pustyni w holu :roll:)

może ta biel, która Ci się teraz nie podoba będzie robić inne wrażenie na meblach i gdy będziesz miała pomalowaną ścianę?

 

a że chłopy daltoniści to już inna sprawa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi masz super. Bo białe jest białe. Na wzorniku kolor z tym numerem był dużo ciemniejszy niż biały choć wszędzie na necie nr ten jest czysto biały. Tak więc ktoś tu coś pop..ił :-?

Oj jakoś muszę to rozwiązać, bo nie mam wyjścia a białych mebli nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa, poczytałam sobie o Twoim domu i widzę, że choć przeszłaś dłuuugą papierową drogę to teraz dom pięknie rośnie! :D

o urodzie Twoich drzwi zewnętrznych już się wypowiadałam a tu dodam tylko, że bardzo mi się podoba wizualizacja Twojej kuchni - zapowiada się piękne wnętrze :D

 

ciekawi mnie tylko jedno - dlaczego Twoi budowlańcy sami zmienili projekt podnosząc ściankę kolankową? :o (chyba, że coś źle zrozumiałam? :wink:)

 

szkoda, że nie prowadzisz dziennika, ale cieszę się, że pojawiasz się co jakiś czas ze zdjęciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...