Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

A my zdjelismy folie po gladziach i szlifowaniu na dole, a zalozymy nowa czysta przed malowaniem salonu i jadalni. Tez panele i kafle sa cale w pyle, pyl jest wszedzie mimo mycia. mam wrazenie ze unosi sie w powietrzu. Przyklad - na noc zostawilam okulary na stoliku i rano byly pokryte bialym pylem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasia!

 

Jacie kręcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ładny domek, a w środku jak pięknie! Kolejne odkrycie piękna na tym forum i kolejny zachwyt :D Oj kiedy umnie tak będzie? :cry: Na razie hula wiatr.... :wink:

Naprawdę bardzo mi się u Was podoba!!!!! Powodzenia w dalszych pracach wykończeniowych!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, trzymam kciuki. Jakbyś potrzebowała... nie wiem, jakieś kartony albo co to daj znać :D Tylko żeby nie było jak z innymi, że po przeprowadzce znikają z eteru :evil: I fotki dawaj, dużo fotek :D

wielkie dzięki, na pewno się przyda! :D

potrzebuję duuużo czasu - da się jakoś wydłużyć dobę? :wink:

 

i na pewno nie zniknę, bo przecież budowa jeszcze w toku a poza tym muszę mieć na oku kilka budów forumowych :D

 

a zdjęcia będą, ale dziś już nie mam siły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej długiej nieobecności witam Cię Droga Jasieńko :*

Pięknie tam u Ciebie się zrobiło przez ten czas jak mnie nie było. Kolor kuchni cudny, naprawdę. Pięknie się komponuje z tymi jasnymi meblami. Salon też taki coś jak mój :) Troche ten żółty mnie załamał tylko ;)

Drzwi zewnętrzne miodzio :) Schody też :)

Kurcze co ja bede wymieniała to i tamto jak tam wszystko jest pikne.

Buziaki, teraz juz będę codziennie Cię nawiedzać, bo w koncu mam kontakt ze światem.

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak 8) ?

Jak wszyscy wznoszą peany na cześć Twej kuchni i ja sie dołączę... Kolor ścian super trafiony, u nas też będzie jasna kuchnia :roll: :roll: i kolor ścian spedza mi sen z powiek bo zaczynam manewrować pomiędzy oliwką a wrzosem. Cudnie, naprawdę cudnie i mam nadzieję, że uraczysz nas zdjęciami zamieszkanego domu? :wink:

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, cudna kuchnia :D :D :D . Małżonek mi teraz głowę suszy, że też chciał z Ikei, a ja nie posłuchałam :oops: .

Powodzenia przy przeprowadzce 8) :wink: .

cudna - podoba mi się to słowo :oops: :wink:

 

niech Ci Małżonek głowy nie suszy, przecież Wasza kuchnia też jest bardzo ładna! :D

 

a powodzenie przy przeprowadzce się przyda, a jakże, dzięki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej długiej nieobecności witam Cię Droga Jasieńko :*

Pięknie tam u Ciebie się zrobiło przez ten czas jak mnie nie było. Kolor kuchni cudny, naprawdę. Pięknie się komponuje z tymi jasnymi meblami. Salon też taki coś jak mój :) Troche ten żółty mnie załamał tylko ;)

Drzwi zewnętrzne miodzio :) Schody też :)

Kurcze co ja bede wymieniała to i tamto jak tam wszystko jest pikne.

Buziaki, teraz juz będę codziennie Cię nawiedzać, bo w koncu mam kontakt ze światem.

Pozdrawiam

Ola

noooo! :D :D :D

 

bardzo się cieszę, że nareszcie jesteś! i że masz kontakt ze światem! :D i zaraz pędzę do Ciebie, bo jestem wielce ciekawa Twoich nowości :)

bardzo się cieszę (znowu! :wink:), że Ci się u mnie podoba :D

no, oprócz żółtego :wink: - ale nie jest źle, kolor zbladł i jestem nawet z niego zadowolona - skutecznie rozjaśnia mi przedpokój 8)

 

wykańczam się teraz sprzątaniem, ale i tak jest świetnie! :D

sama zresztą wiesz...

 

pozdrawiam Cię przeserdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak 8) ?

Jak wszyscy wznoszą peany na cześć Twej kuchni i ja sie dołączę... Kolor ścian super trafiony, u nas też będzie jasna kuchnia :roll: :roll: i kolor ścian spedza mi sen z powiek bo zaczynam manewrować pomiędzy oliwką a wrzosem. Cudnie, naprawdę cudnie i mam nadzieję, że uraczysz nas zdjęciami zamieszkanego domu? :wink:

Pozdrawiam serdecznie :D

cześć Iwuś! :D

no jak, jak? świetnie! bajzel tu, bajzel tam, ale widać światełko w tunelu 8)

 

wielkie dzięki za przyjemny pean! :wink:

no cóż, oliwka na pewno będzie pasować do Twojej kuchni :wink:, ale powiem Ci, że z ciemnym wrzosem na pewno też będzie ładnie :)

 

jasne, że pokażę, co będzie dalej, ale póki co zadawalamy się starymi i przechodzonymi klamotami, więc pewnie peany się skończą, hihi :wink:

 

pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...