Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasiu dziękuję! Muszę przyznać, że trzeba się sporo napisać aby wkleić jedno zdjęcie. Myślałam, że jest to łatwiejsze i szybsze. A teraz próba wklejenia pełnego zdjęcia mojej stodoły :D :D :D

 

U nas panowie dzisiaj zaczęli robić podbitkę. Ja nadal szukam kafelek do łazienek. Jeśli chodzi o Majolikę to trzeba czekać bo nigdzie nie mają na stanie. W sobotę widziałam wystawkę z tymi płytkami i bardzo misię spodobał dekor D-Majolika Rotundo 4 . Mam zrobione zdjęcie. Jak uda misię wkleić to to wkleję Majolikę. Nie udało się. Ja chyba powinnam coś zaznaczyć z paska co się wyświetla na górze z hasłami: cytuj, kod, lista, img, url i wtedy kod. Tylko ja się za bardzo nie znam. Tak więc starym sposobem wklejam zdjęcie.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/864a9450548fcc84.html[/code]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6db7473788640cc6.html

 

http://images32.fotosik.pl/384/6db7473788640cc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki :oops: :oops: :oops: Coś nie chciało mi się szybko wysłać, więc nacisnęłam za dużo razy. Jeszcze raz przepraszam :oops: :oops: :oops:

no problemo! :D

 

a teraz skup się :wink: i przeczytaj uważnie:

 

klikasz na link pobierz pozostałe kody

 

i na stronce, która się otwiera wybierasz opcję pełen rozmiar na forum i wklejasz do swojego postu, bez żadnych dodatków z paska na górze - spróbuj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o Majolikę to trzeba czekać bo nigdzie nie mają na stanie. W sobotę widziałam wystawkę z tymi płytkami i bardzo misię spodobał dekor D-Majolika Rotundo 4 . Mam zrobione zdjęcie. Jak uda misię wkleić to to wkleję Majolikę.

 

[/code]

 

Lanetagf

 

Ja w kwestii płytek do łazienki. My mamy położoną Majolikę 11,5 cm i bardzo jestem zadowolona z efektu. Jednak lojalnie ostrzegam, że płytki są bardzo nierówne. :x Trzeba mieć majstra bardzo, ale to bardzo cierpliwego :roll: Nasz na szczęście taki jest. :lol:

 

P.S. Jasiu, Mam nadzieję, że się nie obrazisz za małą dygresję w Twoich komentarzach. :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, gratulacje z przeprowadzki. Pokazuj zdjecia kuchni.

Pieknie wygladaja te biale drzwi i listwy. Poprosze tez zdjecia innych pomieszczen.

A bramke do schodow macie? A Matik spi sam u siebie?

U nas po zalozeniu schodow dzis pierwsza noc Huberta w swoim lozku. Zasnal pieknie przy czytaniu ksiazki. Ale w nocy oczywiscie przyszedl do nas.

Od przeprowadzki Kuba spi u siebie i jest tak zadowolony ze swojego pokoju bez brata ze kladzie sie w swoim lozku, wlacza lampke, czyta lub cos oglada i sam zasypia. A w jednym pokoju to byl kozmar. Do 22.00 nie spal ani jeden ani drugi. Jestem pelna nadziei ze to zasypianie ich sie ulozy. Tylko mam problem z rozlozeniem zabawek, ksiazek i nnych akcesoriow dzieciecych, nie mam mebli, stad ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Dorbie! :D Fajnie jest! 8)

 

zdjęcia będą niebawem, bo mam mały problem z odczytem karty na kompie, ale dam sobie radę :)

 

nie mamy jeszcze bramki do schodów, ale myślimy nad tematem

od dziś Mati będzie spał sam u siebie, póki co miał nas za lokatorów (2 noce) - opóźniliśmy trochę przeprowadzkę, żebyśmy mogli się wprowadzić do osobnych pokojów, ale i tak się nie udało :roll: - Mati miał swój pokój u moich Rodziców (nadal ma, bo moja Mama nim się opiekuje w ciągu dnia), więc zależało mi, żeby nie przyzwyczajać go od nowa do spania samemu - mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu :) - śpi w łóżeczku turystycznym i z niego jeszcze nie wychodzi, więc mamy go pod kontrolą :)

 

ile Twoje chłopaki mają lat?

 

ja też nie mam półek na zabawki, wszystkie będą w pudłach na zabawki (nawet tak wolę, bo nie trzeba ich układać :lol:) a na książki jest jedna półeczka, więc póki co wystarczy - część zabawek zostaje u moich Rodziców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zniechęcaj się próbuj lanetagf :wink:

Jasia foty foty !!! :lol:

dzięki za pomoc Aniu! :)

 

foty? a co, kartonowisko-pobojowisko chcesz zobaczyć? :lol:

wszystko kcem :lol:

łomatko, ale zachłanna! :wink: :D

 

foty będą jak tylko karta i komp dojdą do porozumienia, czyli mam nadzieję, niebawem :)

 

ale kartonowiska nie obiecuję, co to to nie :lol:

będziesz miała swoje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...