Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasiu, czy ja juz pisalam, ze Twoj domek jest przepiekny? Lazienka, niedoszla sypialnia na dole - naprawde - Wasz domek jest cudowny. Nie moge sie napatrzyc na te zestawienia kolorow - patrze na moje jasne panele i szlag mnie trafia :evil:

Co do prysznica - mamy taki sam - mialam takie same watpliwosci co do wielkosci tej sluchawki, ale jest super - to jest jednak kwestia przyzwyczajenia...

Pozdrawiam cieplutko z Beskidow 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu!!!

 

szukałam szukałam i wkońcu znalazłam, moją wizje drzwi i kuchni, którą nareszcie zobaczyłam w realu :D

codziennie wchodze i patrze na te Twoje wnetrza i nie mogę sie napatrzeć.

 

Mój Mąż jest również zachwycony. Dla mnie to tak jakbym miała za darmo program do aranżacji wnętrz, oczywiście moich :D

 

Proszę zamieszczaj zdjęć, jak najwięcej. Myślę że dla wszystkich oglądających to ogromna radość.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, czy ja juz pisalam, ze Twoj domek jest przepiekny? Lazienka, niedoszla sypialnia na dole - naprawde - Wasz domek jest cudowny. Nie moge sie napatrzyc na te zestawienia kolorow - patrze na moje jasne panele i szlag mnie trafia :evil:

Co do prysznica - mamy taki sam - mialam takie same watpliwosci co do wielkosci tej sluchawki, ale jest super - to jest jednak kwestia przyzwyczajenia...

Pozdrawiam cieplutko z Beskidow 8)

chyba już pisałaś, ale możesz się powtarzać :lol: :wink:

bardzo mi miło to słyszeć :)

 

:o niech Cię szlag nie trafia, przecież Twoja podłoga bardzo ładnie komponuje się z pozostałymi elementami salonu! :)

a i ciemna ma swoje plusy i minusy

 

nad słuchawką prysznicową cały czas myślę, jeszcze się nie przekonałam do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu!!!

 

szukałam szukałam i wkońcu znalazłam, moją wizje drzwi i kuchni, którą nareszcie zobaczyłam w realu :D

codziennie wchodze i patrze na te Twoje wnetrza i nie mogę sie napatrzeć.

 

Mój Mąż jest również zachwycony. Dla mnie to tak jakbym miała za darmo program do aranżacji wnętrz, oczywiście moich :D

 

Proszę zamieszczaj zdjęć, jak najwięcej. Myślę że dla wszystkich oglądających to ogromna radość.

 

Pozdrawiam serdecznie

hej Hrabska! :D

 

cieszę się, że Ci się u nas podoba :)

czyli zapowiada się, że mi u Ciebie też będzie? :wink:

pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasieńko

cudnie tam u Ciebie. Tylko dawaj zdjecia, żeby było widać, że tam mieszkacie :) Bo jak na razie wszędzie tak wylizane, że aż nienaturalnie.

Gratuluję, że dołączyłaś do grona mieszkających na własnych śmietkach :)

 

Pozdrowionka z Piernikowa

Ola

cześć Oluś, fajnie Cię widzieć :D

 

zapowiadałam, że pobojowiska nie pokażę :lol: - a trochę potrwa zanim wszystko znajdzie się na swoim miejscu :roll:

a wylizane ( :wink:) nie jest - to złudzenie optyczne :lol:

ale spoko, pokażę kiedyś też zamieszkane zdjęcia :wink:

 

dzięki za gratulki i pozdrawiam Cię serdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Vanka99! :D

 

jednak nie ma to jak własne śmieci :wink:

 

a u Was jak? :)

 

Tez czekamy kiedy będą mogła tak powiedzieć. U nas skonczona elektryka i od dziś ruszyły tynki. Jeszcze wiele pracy przed nami ale widok pracujących tynkarzy cieszy oczy.

Trzeba przyznać, że macie nietuzinkowo wykończony dom. U nas będzie bardziej standardowo np. brązowe drzwi. Chociaż bardzo długo zastanawiałam sie nad kolorem, kiedyś juz mieszkałam w domu gdzie były białe drzwi i bardzo mnie to kusiło żeby znów tak było.

Ciekawa jestem jaki będzie kominek - mam nadzieję ,że wstawisz fotki.

Z jakiej firmy macie drzwi do kabiny prysznicowej? Tez planuje kabinę stawianą i do tego drzwi. Bardzo podobają mi się też drzwi wejściowe - specjalnie zamawialiście czy można takie kupić gotowe?

Jesli pamiętasz to podpowiedz z jakiej firmy macie grzejniki , jaki typ?

To jedne z nielicznych u mnie wyborów , gdzie nie mam zielonego pojecia na co zwrócic uwagę. Patrzę na to żeby był estetyczy ale to za mało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jasia,

No ja nie mogę, jak to się dzieje, że widzę u Ciebie "moje" pomysły? :wink: Ostatnio myślałam jak to będzie, jak mi się towarzystwo po domu rozlezie i będę je musiała zwołać w jedno miejsce gardła nie zdzierając i wymyśliłam...: dzwonek! Dokładnie taki jak wisi u ciebie. Wieszak podobny też chcę mieć w wiatrołapie, ale taki stary, kuty (już nawet oglądałam fajowe na Kole, ale muszę najpierw poczekać na zakup szafy, a to nie za szybko niestety będzie). No ogólnie pięknie u Ciebie, baaardzo mi się podoba, zdecydowanie "moje" klimaty. To jakie masz jeszcze cudeńka do pokazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Vanka99! :D

jednak nie ma to jak własne śmieci :wink:

a u Was jak? :)

Tez czekamy kiedy będą mogła tak powiedzieć. U nas skonczona elektryka i od dziś ruszyły tynki. Jeszcze wiele pracy przed nami ale widok pracujących tynkarzy cieszy oczy.

Trzeba przyznać, że macie nietuzinkowo wykończony dom. U nas będzie bardziej standardowo np. brązowe drzwi. Chociaż bardzo długo zastanawiałam sie nad kolorem, kiedyś juz mieszkałam w domu gdzie były białe drzwi i bardzo mnie to kusiło żeby znów tak było.

Ciekawa jestem jaki będzie kominek - mam nadzieję ,że wstawisz fotki.

Z jakiej firmy macie drzwi do kabiny prysznicowej? Tez planuje kabinę stawianą i do tego drzwi. Bardzo podobają mi się też drzwi wejściowe - specjalnie zamawialiście czy można takie kupić gotowe?

Jesli pamiętasz to podpowiedz z jakiej firmy macie grzejniki , jaki typ?

To jedne z nielicznych u mnie wyborów , gdzie nie mam zielonego pojecia na co zwrócic uwagę. Patrzę na to żeby był estetyczy ale to za mało.

Pozdrawiam

tez nam się podobają brązowe drzwi, ale nie można mieć wszystkiego :)

poza tym białe wymiatają :wink:

i do koncepcji mi pasują, bo chciałam dość ciemne ściany a z brązowymi drzwiami i podłogami byłoby już za ciemno - jak się napatrzysz na brązowe to może kupisz białe - a ja na odwrót? :)

 

kominka póki co nie będzie - niedługo, mam nadzieję, kupimy kozę :D

potem koza powędruje na górę do telewizyjnego a na dole będzie kominek, koncepcję już mamy, ale kto wie co będzie za jakiś czas?

 

drzwi do kabiny prysznicowej to firma aquaform - drzwi uchylne SILVA do wnęki prawe :)

 

drzwi wejściowe robił stolarz - pokazałam mu wzór i tak zrobił - te przynajmniej są drewniane i pięknie brązowe :) - generalnie jak kupujesz drzwi to najczęściej i tak są robione na wymiar, więc możesz wymyślić wzór

 

grzejniki są baaardzo tradycyjne, zdaje się, że to purmo, ale pewna nie jestem - tu nie miałam żadnej decyzji, Sebastian kupował i jakoś nie pomyślałam, żeby tu się targować - może i lepiej, bo te ładniejsze są strasznie drogie i pewnie i tak bym ich nie miała :wink:

 

pozdrowionka i wytrwałości w bojach! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jasia,

No ja nie mogę, jak to się dzieje, że widzę u Ciebie "moje" pomysły? :wink: Ostatnio myślałam jak to będzie, jak mi się towarzystwo po domu rozlezie i będę je musiała zwołać w jedno miejsce gardła nie zdzierając i wymyśliłam...: dzwonek! Dokładnie taki jak wisi u ciebie. Wieszak podobny też chcę mieć w wiatrołapie, ale taki stary, kuty (już nawet oglądałam fajowe na Kole, ale muszę najpierw poczekać na zakup szafy, a to nie za szybko niestety będzie). No ogólnie pięknie u Ciebie, baaardzo mi się podoba, zdecydowanie "moje" klimaty. To jakie masz jeszcze cudeńka do pokazania?

no czeeeść! :D

 

dzwonek to rodzinnie sprawdzona metoda jest, choć w mniejszym wydaniu - zdecydowanie polecam :D

 

tam gdzie mam wieszak, też będzie szafa, ale nie chciałam na nią czekać - gdzieś trzeba się wieszać :wink: - a dziurki znikną za szafą :)

 

a ja czekam na Twoje "moje" klimaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu bardzo mi się podoba zegar już go oblukalam na allegro i czekam na chwilę słabości żeby go kupić :roll: :lol:

 

Nie wiem czy pisalaś ale jakbyś mogla zdradzić jakie kafle masz w łazience na podłodze i ścianach byłabym wdzięczna

Podoba mi się ta brązowa terakota i zastanawiam się czy takiej w przedpokoju, holu i kuchni i łazience na dole po całości nie połozyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trafię kulą w płot, ale czuję u Ciebie lekko wyspiarskie (brytyjskie) klimaty... czy to aby nie złudzenie?

Nie, no ten zegar i dzwonek poprostu rozkładają :o :D

Dotarło do mnie, że muszę zacząć rozglądać się za takimi czarodziejskimi gadżetami do swojej chałupki...

Szczere gratulacje Jasiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu bardzo mi się podoba zegar już go oblukalam na allegro i czekam na chwilę słabości żeby go kupić :roll: :lol:

 

Nie wiem czy pisalaś ale jakbyś mogla zdradzić jakie kafle masz w łazience na podłodze i ścianach byłabym wdzięczna

Podoba mi się ta brązowa terakota i zastanawiam się czy takiej w przedpokoju, holu i kuchni i łazience na dole po całości nie połozyć :roll:

zegar kupiłam już dość dawno w jysku, co jakiś czas tam się pojawiają i nie są drogie (jakieś 50 zł) :)

 

w łazience na ścianach jest casablanka kupiona w leroy-merlin (jakieś 36 zł/m) - producenta nie znam - a na podłodze płytki lena cafe firmy Azuvi - one nie są jednolicie brązowe mają takie delikatne żyłki miejscami (jakieś 130 zł/m)

 

http://www.terrakeramika.ru/katalog/ftp.images/picture/do00020533.jpg

 

oczywiście bardzo mi się te płytki podobają, ale myślę, że mogą być trochę za ciemne na te newralgiczne powierzchnie, o których mówisz i będzie za bardzo widać brud :roll: na małej powierzchni nie jest tak źle :)

w holu i kuchni lepiej sprawdzają się maziaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...