Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

zaległości nadrabiam ...

Nie będę oryginalny ( bo już inni podziwiali) , ale dla mnie "obiadowy" dzwonek to prawdziwie domowy klimat. Gdyby zadzwonić takim w blokowisku to wszyscy sąsiedzi by się zlecieli... :D

cześć Gwoździk :D

 

dlatego zainstalowałam go w domu :lol:

najpierw chciałam go powiesić na tarasie, ale właśnie wtedy sąsiedzi by się zlecieli :wink:

 

pozdrowionka i nie rób mi tu zaległości, co? :D

chyba, że będziesz zbierać materiały na księżycowy pamiętnik :wink:

i napisz czy warto, bo się nie doczekałam u Cię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pewnie trafię kulą w płot, ale czuję u Ciebie lekko wyspiarskie (brytyjskie) klimaty... czy to aby nie złudzenie?

Nie, no ten zegar i dzwonek poprostu rozkładają :o :D

Dotarło do mnie, że muszę zacząć rozglądać się za takimi czarodziejskimi gadżetami do swojej chałupki...

Szczere gratulacje Jasiu :D

masz rację Iwuś, to złudzenie :wink:

nie wiem zresztą, nie byłam w Brytanii :)

myślę, że to raczej współczesny eklektyzm :lol: pomieszanie takie, taki Cybulkowy styl :wink:

 

a gadżety to gromadzę już od dawna :)

dobrze, że w domu jest dużo miejsc na różne takie :lol:

 

rozglądaj się, kupuj i pokazuj! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry witam się od progu....

 

 

znalazłam Twój dziennik na wątku o drzwiach wewnętrznych - pisałaś , że macie rzwi Fiord... mam pytanko jak się sprawują? jak jakość wykonania? montażu? i jak wychodziły cenowo z montażem?

 

wielkie dzięki... a teraz ide dokładnie obejrzeć dziennik... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę na chwilę .... :oops: Dzień dobry Państwu :) Zajrzałam przez dziurkę od klucza i podejrzałam .... wstyd mi strasznie ale nie żałuję!!!!

Jasiu, stworzyłaś świetne wnętrza, ciepłe i z klimatem takim, jaki uwielbiam - bez tych nowoczesnych błyszczących cudeniek "pod sznurek"!! Kuchnia fantastyczna !! Przyjmij moje gratulacje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu bardzo mi się podoba zegar już go oblukalam na allegro i czekam na chwilę słabości żeby go kupić :roll: :lol:

 

Nie wiem czy pisalaś ale jakbyś mogla zdradzić jakie kafle masz w łazience na podłodze i ścianach byłabym wdzięczna

Podoba mi się ta brązowa terakota i zastanawiam się czy takiej w przedpokoju, holu i kuchni i łazience na dole po całości nie połozyć :roll:

zegar kupiłam już dość dawno w jysku, co jakiś czas tam się pojawiają i nie są drogie (jakieś 50 zł) :)

 

w łazience na ścianach jest casablanka kupiona w leroy-merlin (jakieś 36 zł/m) - producenta nie znam - a na podłodze płytki lena cafe firmy Azuvi - one nie są jednolicie brązowe mają takie delikatne żyłki miejscami (jakieś 130 zł/m)

 

http://www.terrakeramika.ru/katalog/ftp.images/picture/do00020533.jpg

 

oczywiście bardzo mi się te płytki podobają, ale myślę, że mogą być trochę za ciemne na te newralgiczne powierzchnie, o których mówisz i będzie za bardzo widać brud :roll: na małej powierzchni nie jest tak źle :)

w holu i kuchni lepiej sprawdzają się maziaje :)

 

dzięki Jasiu wezmę pod uwagę Twoje sugestie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite, cieszę się, że Ci smakuje :wink:

 

wieszak nie jest tymczasowy - tylko tymczasowo tam umieszczony - później znajdzie się i dla niego miejsce :)

 

No to właśnie miałam na myśli, tylko źle się wyraziłam :wink:

 

ponad 100 :o

ależ mnie interesuje dzwonkowa kolekcja Twojej Mamy! :D

wszystkie wiszą? czy jak je eksponuje?

 

Jedne wiszą, inne stoją - wszystkie zdobią kuchnio-jadalnię. Jeden też spełnia rolę "obiadowego" - ale to nie jest dzwonek wiszący, jak Twój, tylko stary dzwonek szkolny, którym oddzwaniano kiedyś lekcje i przerwy; jest dość...donośny :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasiu!

 

Wszystko pięknie wygląda. Zamówiłam już wszystkie płytki do łazienek. Uff mam już to za sobą. :x Na razie gościnna łazienka jest prawie na ukończeniu-płytki Majolika bez dekorów. Jak będzie gotowa to wkleję zdjęcia. A teraz wkleję zdjęcie ławy, jaka mi się marzy w kuchni- styl taki jak lubisz :D tak myślę.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c1b1e7024102223.html

 

Przepraszam, ale nie umiem wklejać od razu zdjęć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry witam się od progu....

 

 

znalazłam Twój dziennik na wątku o drzwiach wewnętrznych - pisałaś , że macie rzwi Fiord... mam pytanko jak się sprawują? jak jakość wykonania? montażu? i jak wychodziły cenowo z montażem?

 

wielkie dzięki... a teraz ide dokładnie obejrzeć dziennik... :wink:

witaj Nitubaga! :D

 

skoro trafiłaś do mnie z wątku o drzwiach, powinnaś mieć już te informacje :lol:

 

cytuję :wink: :

u nas Fiord Polskone :D

pełne około 700 zł, przeszklone 1360 zł (szkło fazowane) - ceny z ościeżnicami i montażem

relacja jakość-cena - rewelacja! :D

 

co do drzwi pełnych i łazienkowych nie mamy większych uwag, gorzej z przeszklonymi gdzie ramki wokół przeszkleń są z małymi wybrzuszeniami (prawdopodobnie są z drewna i farba nie pokryła ich równo), zgłosiliśmy reklamację, czekamy na efekt :)

 

drzwi są łatwe do czyszczenia - przecieram je wilgotną szmatką i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę na chwilę .... :oops: Dzień dobry Państwu :) Zajrzałam przez dziurkę od klucza i podejrzałam .... wstyd mi strasznie ale nie żałuję!!!!

Jasiu, stworzyłaś świetne wnętrza, ciepłe i z klimatem takim, jaki uwielbiam - bez tych nowoczesnych błyszczących cudeniek "pod sznurek"!! Kuchnia fantastyczna !! Przyjmij moje gratulacje!!!!!

hej Braza! :D

cieszę się, że zajrzałaś, następnym razem drzwiami proszę, drzwiami! :lol:

 

bardzo mi miło :oops: i z wielką radością przyjmuję gratulacje, choć jeszcze wiele wyzwań przede mną :)

 

no! i, tentego, pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry witam się od progu....

 

 

znalazłam Twój dziennik na wątku o drzwiach wewnętrznych - pisałaś , że macie rzwi Fiord... mam pytanko jak się sprawują? jak jakość wykonania? montażu? i jak wychodziły cenowo z montażem?

 

wielkie dzięki... a teraz ide dokładnie obejrzeć dziennik... :wink:

witaj Nitubaga! :D

 

skoro trafiłaś do mnie z wątku o drzwiach, powinnaś mieć już te informacje :lol:

 

cytuję :wink: :

u nas Fiord Polskone :D

pełne około 700 zł, przeszklone 1360 zł (szkło fazowane) - ceny z ościeżnicami i montażem

relacja jakość-cena - rewelacja! :D

 

co do drzwi pełnych i łazienkowych nie mamy większych uwag, gorzej z przeszklonymi gdzie ramki wokół przeszkleń są z małymi wybrzuszeniami (prawdopodobnie są z drewna i farba nie pokryła ich równo), zgłosiliśmy reklamację, czekamy na efekt :)

 

drzwi są łatwe do czyszczenia - przecieram je wilgotną szmatką i już :)

 

 

Jasia, drzwi pelne 700zl z oscieznica i montazem?

A jak mieliscie otwory drzwiowe typowe odpasowane jak w projekcie? Bo u nas projekt sam, budowlancy sami. Teraz widzimy jak montowalismy te przejsciowe sosnowe oscieznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...