Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

ponad 100 :o

ależ mnie interesuje dzwonkowa kolekcja Twojej Mamy! :D

wszystkie wiszą? czy jak je eksponuje?

Jedne wiszą, inne stoją - wszystkie zdobią kuchnio-jadalnię. Jeden też spełnia rolę "obiadowego" - ale to nie jest dzwonek wiszący, jak Twój, tylko stary dzwonek szkolny, którym oddzwaniano kiedyś lekcje i przerwy; jest dość...donośny :lol: :wink:

super pomysł! :D

fajnie musi to wyglądać! :D

 

znam dźwięk dzwonka szkolnego, w podstawówce woźny takim dzwonił jak elektryczny się zepsuł - faktycznie przebywanie w jego pobliżu w czasie dzwonienia na koniec przerwy groziło ogłuchnięciem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Jasiu!

 

Wszystko pięknie wygląda. Zamówiłam już wszystkie płytki do łazienek. Uff mam już to za sobą. :x Na razie gościnna łazienka jest prawie na ukończeniu-płytki Majolika bez dekorów. Jak będzie gotowa to wkleję zdjęcia. A teraz wkleję zdjęcie ławy, jaka mi się marzy w kuchni- styl taki jak lubisz :D tak myślę.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c1b1e7024102223.html

 

Przepraszam, ale nie umiem wklejać od razu zdjęć!

oczywiście, że piękna ława! :D

 

chętnie obejrzę Twoją łazienkę :)

 

jesteś już blisko wklejenia zdjęć :)

pozwól, że jeszcze raz przypomnę (spoko, ja tak mogę długo :wink:):

 

jak otworzysz link, którym mi przesłałaś ławę to pojawia się zdjęcie a pod nim zielony napis pobierz pozostałe kody

klikasz na ten napis

i na stronce, która się otwiera wybierasz opcję pełen rozmiar na forum i wklejasz do swojego postu, bez żadnych dodatków z paska na górze - spróbuj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ława :D :roll: . Poszukuję podobnych "materacy" na mój szeroki parapet. Lanetagf, pamiętasz, skąd pochodzi to zdjęcie?

 

PS. Sorry, Jasiu za tę prywatę :oops:

K74, krawcowa niech Ci uszyje! serio myślę, że nie będzie to droższe niż kupienie gotowych :)

 

parapetu do siedzenia nie będę mieć (za późno), ale może taką ławę z poduchami w telewizyjnym pod oknem postawię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, drzwi pelne 700zl z oscieznica i montazem?

A jak mieliscie otwory drzwiowe typowe odpasowane jak w projekcie? Bo u nas projekt sam, budowlancy sami. Teraz widzimy jak montowalismy te przejsciowe sosnowe oscieznice

700 z ościeżnicą i montażem, przy czym montaż 120 zł :D

 

facet przyjechał na pomiar, okazało się, że otwory na górze trzeba było nieco obniżyć, były "prawie dobre" :) - ten, który mierzy otwory będzie wiedział czy drzwi będą pasować

 

a tynk zewnętrzny to baranek i będzie szary - taki jak na lukarnach, czyli prawie biały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K74, krawcowa niech Ci uszyje! serio myślę, że nie będzie to droższe niż kupienie gotowych :)

Ja bym sobie nawet sama to uszyła (tylko żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce :roll: :oops: ), ale pojęcia nie mam, co tam do środka wepchać, żeby takie "materacyki" powstały mięciutkie :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K74, krawcowa niech Ci uszyje! serio myślę, że nie będzie to droższe niż kupienie gotowych :)

Ja bym sobie nawet sama to uszyła (tylko żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce :roll: :oops: ), ale pojęcia nie mam, co tam do środka wepchać, żeby takie "materacyki" powstały mięciutkie :-? .

 

może być gąbka, pianka, dzień dobry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K74, krawcowa niech Ci uszyje! serio myślę, że nie będzie to droższe niż kupienie gotowych :)

Ja bym sobie nawet sama to uszyła (tylko żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce :roll: :oops: ), ale pojęcia nie mam, co tam do środka wepchać, żeby takie "materacyki" powstały mięciutkie :-? .

może być gąbka, pianka, dzień dobry :lol:

właśnie :) chyba najwygodniej gąbka :)

 

albo może to byćwłóknina wysokopuszysta i granulat z pianki poliuretanowej :lol: (znalazłam tu: http://altex.isu.pl)

 

a tu jakie ładne :)

http://www.decorador.pl/catalog/images/siedzisko%20podlogowe%20turkus%2007.jpg

 

bardzo dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu Twój dom oczarował mnie pięknymi kolorami i połączeniem ich z bielą. Elegancko! Świetnie to wygląda. Naprawdę jestem pod urokiem.

 

Pewnei juz pisałaś ale zapytam ponownie-jaka to farba w kuchni i przedpokoju?

witaj Mayland! :D

 

bardzo miło czyta się takie słowa, dzięki wielkie! :oops: :D

 

farba to dulux - w kuchni oliwkowy szyk a w wiatrołapie oliwkowy gaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie 8)

 

sufity wszędzie są białe - tak samo wnęki okienne :)

wyjątkiem jest kawałek sufitu w łazience, zabudowana rura - widać ją na zdjęciu łazienkowym z drzwiami

 

pewnie zastanawiasz się nad skosami? my na górze mamy wszystko na biało, bo nie planowaliśmy tam malować w tym roku - nie mam wiele skosów, ale nawet jeśli będę malować kiedyś na kolor to skosy zostawię raczej białe (zwłaszcza jeśli kolory będą intensywne) :)

 

podciąg w salonie pomalowali mi na kolor ścian, ale kazałam przemalować na biało i lepiej to wygląda - zlewa się z sufitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...