Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasia- co się odwlecze to wiesz :roll: ....to będzie nas przy nim więcej :D .......... i może do tego czasu go obudujemy, bo na razie "dizajnerski" jak cholera - rury i baniaczek na wierzchu. 8)

:D

spoko, myślę, że z tym zdążysz :wink:

choć wiadomo - liczy się atmosfera a o tą się nie martwię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa naszło mnie pytanie Jasiu czy ościeżnice dawałaś do fiordów drewniane ?

ościeżnice regulowane malowane - jedyne jakie miałam do wyboru, z tego co mi się wydaje są z mdfu, jak drzwi :D

 

nam pani zaproponowala ościeżnice z mdf lub drewniane

więc muszę wybrać co chcę :roll: i jak zwykle nie wiem co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam serdecznie - przyszłam się przywitać :D ...

... i powiedzieć zarazem, że jestem zakochana w Twoim tygodniku :lol: czyta się go wspaniale !!! Domek masz cudny - zarówno na zewnatrz, jak i w środku - podobają mi się dokładnie te same klimaty: białe drzwi, listwy i ta kuchnia :D Dla mnie bomba :wink:

A tak na marginesie - jesteśmy (jak dobrze doczytałam ) dalszymi sąsiadkami :wink: ( ja - w trakcie budowy w Ceradzu Kościelnym - po drugiej stronie Tarnowa Podgórnego; ... a dwa dni temu byłam w Mrowinie w poszukiwaniu zaprawy ciepłochronnej :wink: )

Będę do Ciebie zaglądać :D

Gratulujacje dla przyszłej Mamy i zdrówka dla Wszystkich :)

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - przyszłam się przywitać :D ...

... i powiedzieć zarazem, że jestem zakochana w Twoim tygodniku :lol: czyta się go wspaniale !!! Domek masz cudny - zarówno na zewnatrz, jak i w środku - podobają mi się dokładnie te same klimaty: białe drzwi, listwy i ta kuchnia :D Dla mnie bomba :wink:

A tak na marginesie - jesteśmy (jak dobrze doczytałam ) dalszymi sąsiadkami :wink: ( ja - w trakcie budowy w Ceradzu Kościelnym - po drugiej stronie Tarnowa Podgórnego; ... a dwa dni temu byłam w Mrowinie w poszukiwaniu zaprawy ciepłochronnej :wink: )

Będę do Ciebie zaglądać :D

Gratulujacje dla przyszłej Mamy i zdrówka dla Wszystkich :)

Pozdrawiam gorąco

Mycha73, cieszę się, że wpadłaś! :D

i dziękuję za miłe słowa i gratulacje! :)

 

szkoda tylko, że teraz wszystko tak wolno u nas się zmienia, tyle jeszcze pomysłów chciałabym zrealizować od ręki, no ale cóż, źródełko wyschło :lol:

 

pozdrowionka i powodzenia w Waszej budowie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jak widzę twoje drzwi wewnętrzne i cokoliki przypodłogowe to trochę żałuję ze sama nie zdecydowalam sie na biel lub ecru - pięknie to wygląda. Prześliczna masz też łazienkę. Gratuluę stworzenia domu o niezwyklym klimacie i pięknych dodatkach. pozdrawiam.

wielkie dzieki Coffee82, bardzo mi miło! :D

 

dokładnie to samo mogłabym również powiedzieć o Twoim pięknym dworku - niezwykły klimat i piękne dodatki! :D

a kuchnia? mniam mniam, cudeńko! 8)

 

a gdybym nie była bardziej stanowcza przy wyborze drzwi, byłyby pewnie takie, jak u Ciebie - bo ciemne drzwi to była nasza alternatywa :lol:

 

pozdrawiam bardzo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu jest coś magicznego w twoim domu

On się normalnie do mnie uśmiecha

Czekam z niecierpliwością na dalsze zdjęcia

Aluba, gęba mi się uśmiecha od ucha do ucha, gdy to czytam, dzięki Dziewczyno (chyba? :wink: )! :D

 

obiecuję, że naprawdę niedługo postaram się o ciąg dalszy Tygodnika :roll:

 

pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia. Piekny ten Wasz Cybulkowy Dom, taki spokojny, klimatyczny – gratulacje, naprawde ślicznie. :D :D :D . Powiedz czy twoje drzwi, listwy przypodłogowe , pstryczki elektryczki są białe czy jakis jasny kolor – ecru, czy jasny beż?.

bardzo dziękuję Etiuda! :D

 

i drzwi, i listwy, i pstryczki są białe - drzwi były takie w standardzie, listwy były malowane pod drzwi a pstryczki można też było dostać kremowe, ale był to żółtawy krem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...