Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BLACHODACHÓWKA PRUSZYŃSKI - wątek zbiorczy: opinie, uwagi, zdjęcia, kolorystyka


pytanie do tych co juz dach maja: co jest lepsze - RR czy Pruszynski czy moze cos innego?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. pytanie do tych co juz dach maja: co jest lepsze - RR czy Pruszynski czy moze cos innego?



Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Przymierzam się d budowy dwuspadowego domu i zdecydowałem się na blachodachówkę. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z blachodachówką z firmy Pruszyński? Zastanawiam się w szczególności nad matowym Szafirem(ocynkowana i powlekana poliestrem). Cena jest dość atrakcyjna z rabatem tylko 20,14 za m2 szwedzki producent, 10 lat gwarancji, poza tym przycinają na wymiar. Co o tym sądzicie?

Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...

dzięki za info, nie wiedziałam.

 

a czy ktoś wie cosik nt. jej jakości?

czy np. w porównaniu z Lindabem jest to AŻ TAK znacząca różnica?[wiem, te ładniejsze co nieco wykończeniówki, ale bez przesady....:wink:]

bo jeśli chodzi o cenę - różnica jest dla mnie AŻ TAK znacząca - prawie 10 zł na metrze.

wiem, że za taką kwotkę cudów nie można oczekiwać, ale chyba mi ta blacha z dachu na łeb nie spadnie? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołka, jestem właśnie na etapie wyszukiwania "blach". Już sama nie wiem co jest lepsze a jak powiem, że chcę mat i to w dodatku grafitowy to zaczynają mnie szokować cenami. Jeszcze nie tak dawno, w czerwcu, widziałam te same balachy do 20,-/mkw a dzisiaj średnio 28,- i dowiedziałam się, że od 15 lipca zaczynają się podwyżki cen blach i osprzętu o ok. 7%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestet, jedno co mogę potwierdzić, to podwyżki cen - pochodna zapowiedzianych ceł na wyroby stalowe, w tym blachy płaskie powlekane i ocynkowane. Huta Sendzimira od dawna wstrzymała dostawy blach cienkich oczekując na lepsze ceny.

Co do jakości - nie podniecajcie się, wszyscy gniotą te blaszki z jednakowych materiałów wyjściowych, różnią się jedynie sprawnością marketingu. W gruncie rzeczy decydując się na konkretnego producenta głosujecie na jego agencję reklamową .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-07-11 11:47, Luna_tyk wrote:

Co do jakości - nie podniecajcie się, wszyscy gniotą te blaszki z jednakowych materiałów wyjściowych, różnią się jedynie sprawnością marketingu

no właśnie ja się nie chcę podniecać :wink:

dlatego chyba w końcu wezmę tego Pruszyńskiego, po jakieś 21 złociszy za metr, i zobaczymy....

brak kasy totalny, a coś nad główką trzeba mieć, zwłaszcza że zapowiadają deszcze :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...