Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A moze macie jakies spr sposoby dla dzieci na suchy kaszel i pierwsze oznaki przeziebienia - chyba dosc juz sporego - a w kazdym razie kaszel calonocny prawie!!!!!!! moja mala madzia sie zaprawila gdzies - najpewniej w przedszkolu :evil: :evil: :evil: bo tam wszytskie matki przyprowadzaja dzieci z kaszlem ze hohohoho - chyba udusze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam :( Moja albo sama wychodziła z przeziebienia albo lekarz.

 

no i ja chyba jutro tez wyladuje w przychodni ale boje sie ze znowu zaaplikuje jakis antybiotyk a tego bym nie chciala!!!! wole jakos sama powalczyc babciymi sposobami!!!!!! poszukam w necie!!!!!!!

na suchy kaszel dobry jest sinecod

ale nie wiem czy bez recepty da radę :roll:

u mnie też śpiki i kaszel :roll:

obydwoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płytek w korytarzu to mozesz je podzielić ukośnie wstawkami z tłuczonych płytek. Żeby nie wydawać kasy na mozajkę mozesz potłuc płytki. Dokupić jeszcze kilka w innym odcieniu i to ułożyć np. ukośnie, tak żeby przerwać te 11m. Widziałam taką podłogę (co prawda nie w prostych liniach a w falach) i fajnie wygladała. I nie ma obawy o potłuczenie :lol: Mozna to zrobić z docinków :wink: Efektownie wygląda :o

O czymś takim pomyslałam:

http://images33.fotosik.pl/123/268456cafa4683e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płytek w korytarzu to mozesz je podzielić ukośnie wstawkami z tłuczonych płytek. Żeby nie wydawać kasy na mozajkę mozesz potłuc płytki. Dokupić jeszcze kilka w innym odcieniu i to ułożyć np. ukośnie, tak żeby przerwać te 11m. Widziałam taką podłogę (co prawda nie w prostych liniach a w falach) i fajnie wygladała. I nie ma obawy o potłuczenie :lol: Mozna to zrobić z docinków :wink: Efektownie wygląda :o

O czymś takim pomyslałam:

http://images33.fotosik.pl/123/268456cafa4683e0.jpg

 

no maylandku to by nie bylo glupie!!!!! nawet calkiem fajne :lol: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moj malz przyjedzie w czwartek to musze mu ten pomysl zapodac - wg mnie jest bardzo fajny - nawet jak nie w ta strone te pasy tylko jakos inaczej - bo jak uloze 3 plytki to zostanie mi 5cm i myslalam moze zeby cos miedzy plytkami na zmiane wstawic - ale te potluczone plytki to dobry pomysl!!!!! Ze tez ja nie mam takich pomyslow :oops: - ale w koncu mamy na forum pomyslowa Mayland - o dzieki ci !!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać te pasy nie do końca. Mogą być pourywane a płytki nie ułożone w jednym rzędzie a raz zaczynające sie od jednej strony korytarza a raz od drugiej , na mijanego jakby z wstawkami pomiedzy w tłuczonki. Mysle, ze jest tu czym kombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę same dobre wiadomości :lol: Z kaloryferami to hydraulik dał dooopy :evil: Żebyś sama musiała szukać rozwiazania! :evil: Takie rzecyz powinien wiedzieć odrazu. Teraz prawie wszędzie woda jest bardzo zapowietrzona :evil:

Koniecznie pokaż drzwi jak zamontują. Ciekawa jestem jak wyjdą :lol:

 

CO do mozaiki to zapytaj czy glazurnikowi odpowiada. Dzisiaj znów słyszałam jak to glazurnik przeklinał mozaikę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...